Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yavrum dicekler zaten senin yumurtların güzel , ameliyat olmana rağmen amhın cillop gibi hormonların da iyi yumurtadan yana sansımız yükseek bence 🤲🏻 spermler de yıkandı mı finitoooğğ
Ne bileyim. Kendime iğne sokuyorum. Çok kötü bir şey yapıyormuş gibi hissediyorum. Sonra aklıma, daha bunlardan kim bilir kaç tane daha yapacağım geliyor. Sonucu falan da belli değil yani. Öööyle sorgusuz hormon yüklüyorum kendime

Kuzum geç olsun güç olmasın.. Kaliteli yumurtayı isterse 10. gün alsınlar -ki bilmiyorum böyle birşey var mı- kalite A olsun ve yeterki tutsun. :dua:
Kalitesini de döllemeyi denemeden anlayamıyorlar da inşallah iyi çıkarlar. Embriyolar oluşur ve yaşarlar ve kaliteli olurlar ve sağlıklı olurlar ve transfer yapılınca tutar...

anladım canım yani benim de benzer seyler var ondan soruyorum rahimde bir görüntü oluyor bazen polip diyorlar acaba benim de öyle bişiy mi diye düşündüm. biraz normaldan büyük oluyormuş rahim benim de öyle. uterus üstte yukarı doğru. ben film çekildiğimde çıkmıştı.
benim de reglim az ve süresi kısadır . ama bilemedim şimdi. sen yine de sonucu instada doktorlara at istersen
Heeeeh günlük olağan "Benimki de mi bundan acaba" dozumuzu aldık mı? Senin daha neyine kaç kere bakacaklar acaba, hı? Senin de böyle bir şey mi diye düşünme. Her okuduğumuz bizde de olacak diye bir şey yok. Bak bunların belki yarısını biz böyle kendimiz çağırıyoruz, beynimize işleye işleye işleye. Senin regl başladı mı? Ne zaman gidiyorsun doktora? Hatta hangi doktora gidiyorsun. Yeni sorular bunlar

İnşallah canım ya bir cesaret kabul ettim. Muayene olduğum hastanede cihaz arızalıymış (ben buna şaşırdım mı? hayır! ) başka bir yer buldum c kolluymuş. Anezstezi istesem, anestezi doktoruna uygun bir günde gidebilirmişim.. Bende tamam hacı ya yaz ismimi yarın geliyorum dedim 😬 şimdi başladı g.t korkusu
C kolluysa çok basit bir işlem iyi yapmışsın, okuduklarımızdan gözümüz korkuyor sadece. Sorunsuz geçer güzel sonuçlar alırsın inşallah.

Ne bileyim. Kendime iğne sokuyorum. Çok kötü bir şey yapıyormuş gibi hissediyorum. Sonra aklıma, daha bunlardan kim bilir kaç tane daha yapacağım geliyor. Sonucu falan da belli değil yani. Öööyle sorgusuz hormon yüklüyorum kendime
Sorgusuz olur mu çok güzel bir amacın var senin, inşallah hayırlısıyla da sonuçlanacak. Olumsuz kötü düşünüp bunları çağırma. Bazen polyannacılık ve olaylara toz pembe bakmak iyi gelir. :KK200:

Kız sen yoksa sabaha karşı değerlendirip sonra da wcye koşa koşa gittiğin için kocandan fırça yiyen kişi miydin 🙈🙈 şimdi hatırladım bak tuttu mu tutuyor 🤣

Dur kız saçmalama hemen. Avokado ye tabi çok iyi gelir. Ama bizim mesajlarımızla çökme hemen belki de hiçbir şey yok uzman değiliz ki biz. İnstadan doktorsitesinden falan sonuçlarını atsan dönerler. Bence endişelenme. @NealStreet in dediği gibi smear testi sonucunu beklemeden daha erken randevu da alamaz mısın?

Canım ben kaçırmışım ya geçmiş olsun üşütmüş olabilirsin sahilde beybi inş öyledir

Hadi bakalım hiç korkma su gibi geçsin inşallahve temiz çıksın dualarım senle Yaz hemen bize 🤗
Sağol canm uyumusum kac saattir. 36.bucukla 37.4 arası dönuyor ateş biraz daha iyiyim 36 bucuk bile fazla gelıyor bana

Canim demek bundada gec dollenme olabiliyor beta hcg ne baktirdinmi kac cikti dogru diyosun 17.gune kadar umutlar devam😃 birde kacinci kullanman femara..ilk kullanimda olmuyor sanirim cogunlukla 2.kullanimda oluyor..

Bid
Bide dun yaptim hic cizgi yoktu bugun hafif bi cizgi cikti yarin daha koyulasirsa sizce gebelik olustugu icin olabilirmi..
Kuzum femarayla 2.ayımda hamile kaldım ben ama düşük oldu işte Ocak başında. 3 ay ara verdik. Bu ay da 3.kullanışımdı ama ilk kez çatlatma iğnesi verdi bu ay. Hatta 1 tane yumurta gelişti ilk kez diye çok da umutsuzdum. 2. Ya da 3.de oluyor çoğunlukla ben de hep öyle denk geliyorum. Hadi hayırlısı 🥰
Evet testi tekrarla. Koyulaşma olursa zaten gebeliktir. Iğne etkisi olamaz. Güzel haberler ver ❤️

Kız sen yoksa sabaha karşı değerlendirip sonra da wcye koşa koşa gittiğin için kocandan fırça yiyen kişi miydin 🙈🙈 şimdi hatırladım bak tuttu mu tutuyor 🤣

Dur kız saçmalama hemen. Avokado ye tabi çok iyi gelir. Ama bizim mesajlarımızla çökme hemen belki de hiçbir şey yok uzman değiliz ki biz. İnstadan doktorsitesinden falan sonuçlarını atsan dönerler. Bence endişelenme. @NealStreet in dediği gibi smear testi sonucunu beklemeden daha erken randevu da alamaz mısın?

Canım ben kaçırmışım ya geçmiş olsun üşütmüş olabilirsin sahilde beybi inş öyledir

Hadi bakalım hiç korkma su gibi geçsin inşallahve temiz çıksın dualarım senle Yaz hemen bize 🤗
Hahhaha evet aynen o bendim 😂😂 günlerce beynimi şiyitti 😁 ama bak olacağı varsa yatma falan da hikayeymiş. Tabii benim döllenme başka gün de olmuş olabilir. Ama boşu boşuna o kadar gerdi beni

X