Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yok canım ben sürekli yapmıyorum uzun zamandır test düzenli değerlendirdiğimizde için. Bu ay sadece meraktan test yaptım muhtemelen dün pikti bugün çatladı. Vücut ısım 36,8 lerde yumurtlamada 37,1-37,5 arası çıkıyor geçen ay da denedim onu
Peki yüksek olursa mı yumurtladığımız anlaşılıyor ateş? 🤔 Ben şey için sordum da eşim yok şuan hanim kendime pay çıkarmaya çalıştım ondan merak ettim😂

Sagol canim insallah🤲 bisey soracagim dun hic bisey cikmadi bugun hafif bi 2.cizgi cikti evet biliyorum halen daha ignenjn etkisi olabilir ama 2.cizgi koyulasirsa gebelik olusmusmudur sizce..
Ben hiç iğne kullanmdım canım net olarak ne desem yalan olur. Doktoruna sorsan aslında bunu mümkün mü? Bende merak ettim durumunu inşallah daha da koyulaşır adet gününe kadar devam eder 🙏

Ben hiç iğne kullanmdım canım net olarak ne desem yalan olur. Doktoruna sorsan aslında bunu mümkün mü? Bende merak ettim durumunu inşallah daha da koyulaşır adet gününe kadar devam eder 🙏
Insallah canim meraktan catlayacagim.. her ay oldugu gibi😃yarin tekrar yalacagim bakalim yeteri kadar testim var sukur😃

Doktor biraz sabret der bence😃😃 cok yogun bi doktorum var yaaa.. rahatsiz etmek istemiyorum adami.. R Random3 un 17. Gununde cikmis jnsallah okadar surmez benimki😃😃reglj olacaksamda once olayim.. yeterki durum netlessin😃😃bu arada hayirli olsun illaki demisimdir ama kucagina almak nasip olur minigini insallah😃saglikla kavusun🤲

Doktor biraz sabret der bence😃😃 cok yogun bi doktorum var yaaa.. rahatsiz etmek istemiyorum adami.. R Random3 un 17. Gununde cikmis jnsallah okadar surmez benimki😃😃reglj olacaksamda once olayim.. yeterki durum netlessin😃😃bu arada hayirli olsun illaki demisimdir ama kucagina almak nasip olur minigini insallah😃saglikla kavusun🤲
Çook teşekkür ederim canım benim inşallah 🙏❣️

Nasıl dua edeceğimi şaşırdım ama inşallah sekiz günde "Senin iş tamam. Çok da iyi, çok da güzel, işimize yarayacak hale gelmiş yumurtalar" derler çünkü bu çok zor :KK43: En kısa sekiz günde oluyormuş sanırım. Hayırlısıyla olsun tabii yanlış bir şey de dilemiş olamayım
Kuzum geç olsun güç olmasın.. Kaliteli yumurtayı isterse 10. gün alsınlar -ki bilmiyorum böyle birşey var mı- kalite A olsun ve yeterki tutsun. :dua:

Evet canım yumurtlama zamanı yükseliyor

Hadi güzel sonuçlar ile gel canım 🙏
İnşallah canım ya bir cesaret kabul ettim. Muayene olduğum hastanede cihaz arızalıymış (ben buna şaşırdım mı? hayır! ) başka bir yer buldum c kolluymuş. Anezstezi istesem, anestezi doktoruna uygun bir günde gidebilirmişim.. Bende tamam hacı ya yaz ismimi yarın geliyorum dedim 😬 şimdi başladı g.t korkusu

Dua kontenjanımdan faydalanmaya çalışıyorum kuzum 😂 gerçekten kendim için her duamda siz de varsınız. Ayağımı sürttüm arkadaş, siz de iyi çalışın ha 😁
Harbiden ben resmen umudu kesmiştim. İğneden dolayı döllenme gününü garanti diye düşünüyordum çünkü. Her türlü süründürüyor eşşek sıpası. Sağlıkla doğsun da bak ben onu nasıl ağlatıyorum 🤨 memeyi uzatıp çekicem, uzatıp çekicem ahahahaha 😂
Kız sen yoksa sabaha karşı değerlendirip sonra da wcye koşa koşa gittiğin için kocandan fırça yiyen kişi miydin 🙈🙈 şimdi hatırladım bak tuttu mu tutuyor 🤣
Moralim bozuldu. Şuan bütün rahmim hastalikliymis gibi hissediyorum söküp atasim geldi. Her gün avakado yemeği düşünüyorum.
Dur kız saçmalama hemen. Avokado ye tabi çok iyi gelir. Ama bizim mesajlarımızla çökme hemen belki de hiçbir şey yok uzman değiliz ki biz. İnstadan doktorsitesinden falan sonuçlarını atsan dönerler. Bence endişelenme. @NealStreet in dediği gibi smear testi sonucunu beklemeden daha erken randevu da alamaz mısın?
36.5 a sustu canım ama benim normal sıcaklgım 35.4 tur hep bı tık gene Yuksek ama idare eder. Blmıormkı usuttummu ustumde ınce değildi. Eşimde dıyo hamilemisin acaba adam herseyden sebep arıyor kıyamam
Canım ben kaçırmışım ya geçmiş olsun üşütmüş olabilirsin sahilde beybi inş öyledir
Kızlar🙄 yarın🙄 4te🙄 hesegeleniyorum🙄
hemde🙄 bayılmadan🙄
Hadi bakalım hiç korkma su gibi geçsin inşallahve temiz çıksın dualarım senle Yaz hemen bize 🤗

Heyecanlıyım kizlar yarın kontrolüm var inşallah yola çıkmış yumurtam vardır hiç gorememesinden korkuyorum ya da günde üç doz kullanmaya rağmen yumurtanın inat etmesinden. İğneye gerek olmadan inşallah bu ay gebe kalırım yaa
Hadi bol şans canım senle yine bir gidiyor gibi günlerimiz benim de kontrolüm Çarşamba. İnşallah güzel güzel büyümeye başlamışlardır 🙏 yaz bize hemen uarın

X