Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim ki hamile değilken bişey diyemiyor garibim sen hamile kalınca bittim ben diyor dertleniyor gören de beni çok cadoloz falan sancak
Ben görmeden diyorum. Sayılır mı? Bizim analarımızın bizden çekeceği, kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçek.

Aynen valla olabilir kadınlardan ben de korkuyorum

Hahaha imzalı olacak canım her türlü maddeyi dahil edicez
Doktor kız dedi ama kimse inanmıyo, herkese hala erkek olcak gibi geliyor be teyzesi. Daha bir iğne bile almadık 5. ay oldu.
Aaa bizi hiç örnek almıyorsun çocuğun beşiği bile hazır
Benim ki hamile değilken bişey diyemiyor garibim sen hamile kalınca bittim ben diyor dertleniyor gören de beni çok cadoloz falan sancak
Hahaha canım biz anladık senin süpürgen falan var ben tam cadı canlandırıyorum seni

Oy canım aynen benim de çok düşmüş... Çok iyi yükselmiş canım ben de bu akşam başladım bakalım inşallah toparlar benim de. Bir yan etki fln yaşadın mı? Koyun yününden elde ediliyormuş çok tiksindim ya içinde öyle yazıyor şok oldum

Nealstreet, Have you strongly denies pregnancy now?????

Başkasının yanında bencede yapılmamalı ya ama başbaşayken yapabilir bende yaparım güleriz, geçen eser yenenlerle eşinin bir fotosunu attım seninle şöyle diye küstü bana anlık karınlarımız eşitlendi diye fotoğraf çekilmişler baya komiğime gitmişti
Bu arada d-colefor bende kullandım kuzum hatta ilk kutuyu her gün 1 tablet şeklinde içtim hiçbir yan etkisi yok merak etme

Ya evet ben bizim durumları anneme sıkı sıkı tembihledim on kere falan söyledim o yüzden söylemiyor. Bir tembihlemesem her konuştuğuna söyler, hastalansak falan ta nerelerden arıyorlar geçmiş olsuna gıcık oluyorum.

Eser Yenenler'le karısına ben de çok gülüyorum. Hatta eşime de dedim sen de onun gibi benimle göbek yarıştıracak mısın diye

Ben anneme söylesem şu an bizi yedi kıtadan arıyorlardı akrabalar Bir de bir şey söyleyip kimseye söyleme dediğim her şeyde alınıp "Ben kimle konuşmuşum ya? Kime neyi söylemişim?" diyor ahahhsjs Yüzüne de vuramıyorum ki yaptıklarını

MErhabalar canlar ben polikistik overım adetim 50 gundur olmadı doktorum adet söktürücü verdi içmek istemedim çünkü 1 gaftadır göğüslerim de hassasiyet ve batma var kasıklarım agrıyor belim ağrıyor . Bugün de ovulasyon testi yapayım bir dedim ve sonuç bu çıktı sizde yumurtlama mı var ? Yoksa gebelik ihtimali var mı en son ilişkim 11 Mart. Göğüs uçlarım inanılmaz şişti hayatımda ilk defa böyle birsey yasıyorum

Reactions: niw
Sonra bir şey anlatmayıncada sen de çok ketum oldun diyor, neden öyle acaba

14 gün geçmiş canım, evde gebelik testi yapsana bazen ovü testleri yanlış sonuc verebiliyor. Kan vermen daha kesin sonuç ama şayet gebelik şüphen varsa.

Canim bende yapıyorum hiçbir zaman çift çizgi çıkmadı senin çıkmış yumurtlama gunundesin demek

Reactions: niw
Hahaha evet onları ben de gördüm çok tatlıydı bir de çocuklarına yeni kiracı taşınacağı için yatağı boşaltın falan yazmışlar yani kendi aralarınds yine olabilir tatlı anı kalır da ben başkasının yanında eleştiri gibi şeyleri hoş bulmuyorum ne bileyim yoksa biz de birbirimize hep takılırız zaten o eğlenceli bir şey bence

Çok sağol canım başladım bakalım ben de seninki baya yoğunmuş ona rağmen bişi olmadıysa hiç olmaz bana

Ben de kaset test ile şansımı deneyeyim dedim ama geleceğim kadar parlaktı ama dün bacaklarım çook ağrıdı ayaklarım çook üşüdü uykuya dalamadım kalktım çorap giydim yatakta. Ayrıca dün ekstra gögüslerim dolgunlaştı. Ağrımıyor ama büyüdü kasık batması cabası tabii
çatlamanın 10. Günü bugün. Tahmini batım dündü. Yarın da olmazsam kan vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…