Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Diyorum sana el altından 3 5 bişiler at 😂 suratına lama gibi tüküren bi çocuğun olabilir yoksa 😆
Tabelada "Sipariş usulü çocuk yapılır" yazmıyordu ama 🤣
Vay anasını adama hediye vermiş resmen
Hakkaten ödül olmuş. Belki adam istemiyordu kadın kendi planladı. Duyuyoruz böyle planlar yapanları sağda solda
Evet valla karı koca belki takılırlar ama ben de çok dertlenmiştim bak yine aklıma geldi. Bizimkilere bence hamilelikte yapılacaklar yapılmayacaklar sözleşmesi falan hazırlayalım 🙈
Ben varım. Benimki verdiği sözleri çok güzel tutar. "Ben öyle bir şey dediğini hatırlamıyorum"
Sen taslağı hazırla. Burada maddeler üzerinden gidelim

Tabi ki yarın başla al. Aslan pençesini yatarken iç daha iyi olur doktorun dediği dozda. Hayıt suyunu da aynı şekilde canım. İki kat değil canım tam tersi olsa şuan sana yeterli. İkisi normal referans aralığına göre ama birbirine bağlı hormonlarla da anlaşması için 😂uygun değerde olmalılar. 😜Bütün hormonlarımız için geçerli hepsi ondan derler stres önemli çünkü bunların bağlantısı beynimiz 🤗🤗
Streste bende fazlasıyla var seni nekadar bunalttığımdan anlaşıyordur biraz rahatlayabilsem ozaman ben çaya devam edeyim fsh ımı lh değerimden yükselteyim inşallah ozaman çok büyük bi sıkıntı yok Allah ın izniyle benimde bebişim olur inşallah çok teşekkür ederim çok sağol canım kafanı çok şişirdim hakkını helal et 😇

Hadi bağalım güzel güzel büyüsünler. cukulatam cukulatam çuku lem senin mart kampanyasında biz hamile kalacaktık güya. Herkes hsg ve ilaçlı yumurta takibi sırasına girdi. Eksik niyetle mi yola çıkardın bizi yoksa 🤔
Tamam işte herkes hamileliğe hazırlık yaptı mart ayında gzhshsjs geliyo bebeler😂 herkesi tedaviye teşvik ettim😜😜😜

Annemler 300 gr alsam anlarlar. Kadın "Bu sene hamile kalanların erkek oluyor. Ona göre yap planlarını" dedi ya la. Elimi eteğimi çekip eve kapanırım
Pandemi var, sakla bence de. Ben söyledim ama kimsenin bi faydası olmadı, bişey değişmedi yani. :KK70:

Pandemi var, sakla bence de. Ben söyledim ama kimsenin bi faydası olmadı, bişey değişmedi yani. :KK70:
Faydaları olur da söylenirler, sorarlar. Sorarlar oğlu sorarlar hatta. Ben de garantici bi tipim. Bir de böyle nasihatlere falan bayılırım. Kist ameliyatı olacağımı yedi düvele duyurmuşlardı. Dıdımın dıdısı arayıp "aynısı kaynımda da var" diyordu yani. O dönemi tekrar etmeyelim pls

Faydaları olur da söylenirler, sorarlar. Sorarlar oğlu sorarlar hatta. Ben de garantici bi tipim. Bir de böyle nasihatlere falan bayılırım. Kist ameliyatı olacağımı yedi düvele duyurmuşlardı. Dıdımın dıdısı arayıp "aynısı kaynımda da var" diyordu yani. O dönemi tekrar etmeyelim pls
Küçük dayımın karısının komşusu aa ben biliyodum, zaten kadın doğumun önünde görmüştüm demiş.
Yahu illa hamile kalınca mı gidiliyo, bu nasıl araştırmacı bir ruh. Ben görsem de tanımam, tanısam da hatırlamam. Sinir oluyorum böyle insanlara.

Streste bende fazlasıyla var seni nekadar bunalttığımdan anlaşıyordur biraz rahatlayabilsem ozaman ben çaya devam edeyim fsh ımı lh değerimden yükselteyim inşallah ozaman çok büyük bi sıkıntı yok Allah ın izniyle benimde bebişim olur inşallah çok teşekkür ederim çok sağol canım kafanı çok şişirdim hakkını helal et 😇
Stressiz hiçbirimiz değiliz sıkıntı yok zaten ben bunalıyor olsam ses etmem 😀yaz gitsin burada olan herşeyi kabul edecek dermişim 😜şaka bir yana ben ediyorum ya sıkıntı yok bildiğimizi paylaşmak çok güzel 🤗❤️şişecek edecek ama Bebiş sahibi olursan da mutlu olacağım bir nebze katkım olduysa 🤗🤗🤗

Evet valla karı koca belki takılırlar ama ben de çok dertlenmiştim bak yine aklıma geldi. Bizimkilere bence hamilelikte yapılacaklar yapılmayacaklar sözleşmesi falan hazırlayalım 🙈
Benim ki hamile değilken bişey diyemiyor garibim sen hamile kalınca bittim ben diyor dertleniyor 😂 gören de beni çok cadoloz falan sancak

Grubumuzun yeni mottosu elden ele uzatalım arkadaşlar

Eklentiler

• Screenshot_20210322_222741.jpg
    Screenshot_20210322_222741.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 41
Stressiz hiçbirimiz değiliz sıkıntı yok zaten ben bunalıyor olsam ses etmem 😀yaz gitsin burada olan herşeyi kabul edecek dermişim 😜şaka bir yana ben ediyorum ya sıkıntı yok bildiğimizi paylaşmak çok güzel 🤗❤️şişecek edecek ama Bebiş sahibi olursan da mutlu olacağım bir nebze katkım olduysa 🤗🤗🤗
İnşallah inşallah kafamdaki tüm soruları yanıtladın çok teşekkür ederim 😍

Küçük dayımın karısının komşusu aa ben biliyodum, zaten kadın doğumun önünde görmüştüm demiş.
Yahu illa hamile kalınca mı gidiliyo, bu nasıl araştırmacı bir ruh. Ben görsem de tanımam, tanısam da hatırlamam. Sinir oluyorum böyle insanlara.
Yoğartık. Beni de bulurlar kesin yaa 🙄

Kız fiona13 fiona13 cığım senin ilaçtanmış benimki de. D colefor mu ne.. haftada iki içecekmişim sen nasıl içmiştin bir de sabah akşam vs nasıl önerirsn? Ne kadar sürede nasıl etkisi oldu dökül bakalım 😍
kuzu benim d vitamimin 7 d falandı ben bi sene öyle suprdayn zart zurt arada damla ama düzenli değil kullandım bir senede 17 mi ne olmuştu en son 2020 eylülde doktora gittim öyle çıktı düşük dedi o ilacı verdi, pazartesi perşembe kahvaltıfan hemen sonra içtim ben arada bir ay ara verdim kasım yok. yani 3-3.5 ay gibi bi sürede 47 mi be oldu ocakta baktırdım en son.

X