Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Siz siz olun hamileliği minnoş bişey zannederek hamile kalmayın.
Geçen gün kocam diyo ki, göbeğe bak hahaha kocaman olmuşsun, orası ayrı bi dünya olmuş. Dünyaya düşmüş ilk odun parçası benim kocam. :KK51:
Hamilelik yarı minnoş bir şey de. Bizim gibi her işi rast giden, bahtı açık insanlara o yüzünden görünmesi zor oluyor tabii 🤣 Benimkinden sonra düştüğü kesin de kaçıncı olarak düşmüştür onu bilemem 😎 Daha ne dünyası görmüş acaba o da yaaaaaaa

Hamilelik yarı minnoş bir şey de. Bizim gibi her işi rast giden, bahtı açık insanlara o yüzünden görünmesi zor oluyor tabii 🤣 Benimkinden sonra düştüğü kesin de kaçıncı olarak düşmüştür onu bilemem 😎 Daha ne dünyası görmüş acaba o da yaaaaaaa
dizi izliyorum, kadın diyo ki, ben sana nasıl aşık oldum bilmiyorum, sanırsam bi hasmım bana intikam amaçlı büyü yaptı. ahahahsdfd
:KK70: :KK70:

Kangren demeyerek başlayabilirsin. Kötü olmuş hmm falan de geç olum. İlla her şeyi bilmek zorunda mısınız aghshshs Bir şeyi de bilmeyin 🤣
Diyemem görmezden gelemem :KK12:
Geçen gün kocam diyo ki, göbeğe bak hahaha kocaman olmuşsun, orası ayrı bi dünya olmuş. Dünyaya düşmüş ilk odun parçası benim kocam. :KK51:
Ben bugün markette bi vazgeçer gibi oldum zaten. Bi kız çocuğu 6 yaşlarında baharatlara bakıyorum karşıdan bana bağırıyo nereye bakıyorsun be sen diye ters ters baktım gitti annesinin yanına sonra kasaya geldim benim önümdeler kasiyere manyak mısın be sen napıyon böyle salak salak diyor annesi de kızım esmanuuuur diyor. Ulan sinirim zıpladı,antipati duyuyorum böyle çocukları görünce

Ne demek canım 🤗 tatliş belli sana tatliş yardımcı olmuş.Hepimizin gönlüne muradına göre olsun 😻
Yani çatlama sorunum var değil mi inanırmısın rüyamda gördüm ilk defa gittim doktora .rüyamda doktor muayene etti ve dediki senin yumurtan çok güzel gelişiyor ama çatlamıyor kiste dönüşüyor dedi Erdim heralde ben 😂

Ben bugün markette bi vazgeçer gibi oldum zaten. Bi kız çocuğu 6 yaşlarında baharatlara bakıyorum karşıdan bana bağırıyo nereye bakıyorsun be sen diye ters ters baktım gitti annesinin yanına sonra kasaya geldim benim önümdeler kasiyere manyak mısın be sen napıyon böyle salak salak diyor annesi de kızım esmanuuuur diyor. Ulan sinirim zıpladı,antipati duyuyorum böyle çocukları görünce
Aniden gelen, ben napıyorum hissi, diyosun. :KK70:

Haha banada böyle der kesin ama bence komik ben gülerim :KK70:

dizi izliyorum, kadın diyo ki, ben sana nasıl aşık oldum bilmiyorum, sanırsam bi hasmım bana intikam amaçlı büyü yaptı. ahahahsdfd
:KK70: :KK70:
Ben de çok kızarsam "hangi günahımın bedeli olarak seninle karşılaştım acaba" diyorum. Not: Kocamı ben buldum 🤣

Haha banada böyle der kesin ama bence komik ben gülerim :KK70:
Uçan balon muamelesi yapılınca da insan gıcık oluyo ama. :KK70:
Ben de çok kızarsam "hangi günahımın bedeli olarak seninle karşılaştım acaba" diyorum. Not: Kocamı ben buldum 🤣
kocam da diyo ki, sen bana büyü mü yaptın ben evlenmeyi hiç düşünmüyodum.
dedim ki o kadar günahı göze alıp büyü yapacak olsam, sence sana mı yapardım? :KK70:

Diyemem görmezden gelemem :KK12:

Duyma. Allah bize de ne verecek bilmiyoruz. Yetiştirmeden bağımsız bi de doğuştan gelen bazı şeyler var. Ablamın kızı York düşesi mesela ama oğlu hödüğün teki

Uçan balon muamelesi yapılınca da insan gıcık oluyo ama. :KK70:

kocam da diyo ki, sen bana büyü mü yaptın ben evlenmeyi hiç düşünmüyodum.
dedim ki o kadar günahı göze alıp büyü yapacak olsam, sence sana mı yapardım? :KK70:
Adam intikamları paket yaparak hamile göbeğinden çıkarıyor olabilir mi 🤣

Arkadaşımın kocası "bacaklara bak Roberto Carlos gibi" demişti. Arkadaşım da çok zayıftı ve hamile kalınca 30 kg falan almıştı. Ama ben çıkınca eşime direkt sakın bana böyle bişi deme dedim gerçekten çok üzülmüştüm 😢

Yani çatlama sorunum var değil mi inanırmısın rüyamda gördüm ilk defa gittim doktora .rüyamda doktor muayene etti ve dediki senin yumurtan çok güzel gelişiyor ama çatlamıyor kiste dönüşüyor dedi Erdim heralde ben 😂
Sorun ama çözebilecek sorun 😊ermiş demeyelim de Allah sana mesaj yollamış belki öyle olmasa hiç gitmeyecektin daha da yükselip duracaktı tedavi olmadığı için çok güzel rüya olmuş. 😍

X