Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Oha damara girmemişler iyi farkedilmiş yoksa kolun mosmor olup kangren olabilirdin ne biçim iş yapıyolar ya
Valla tam napmışlar anlamadım ama kolum düzeldi şuan, geriden mi açmışlar bişey yapmışlar yani, ameliyathanede elimden açtılar uyurken diğerini çıkarmışlar, bazen zor buluyorlar damarım ince

Valla tam napmışlar anlamadım ama kolum düzeldi şuan, geriden mi açmışlar bişey yapmışlar yani, ameliyathanede elimden açtılar uyurken diğerini çıkarmışlar, bazen zor buluyorlar damarım ince
Damara değil deri altına denk gelmiştir iyi farkedilmiş çok tehlikeli bi şey

Ben bu dişçiye ortaokuldan beri giderim. Şu an 33 yaşındayım düşün. İyi bir diş hekimi. Kendisi de kalpten ameliyat olduğu için çok fazla önlem almış.
Müzik eşliğinde diş yapıyor. Çok sigara içer ama bir gram koku almadım kendisinden.
Ne yaşadın ki

ona da ver o da yesin

Ah be uzaycım, seni bile tongaya düşüren hayat bize neler yapmaz mekan tam şikayet etmelikmiş

iki tane çakaydın ya ağzının orta yerine
Valla canım öyle oldu mu da sağlık çalışanına şiddet diye ben suçlu çıkarım. Gerçekten inanılır gibi değildi şiddetin her türlüsüne karşıyım ama bazı olaylar tek taraflı aktarılıyor gerçekten. O an neye uğradığıma mı şaşırayım acıma mı verdiğim paraya mı işlemin yarım kalmasına mı...
Oha amaaa!!!!!!!! Suratına tükürüp çıksaydın ya her yere yaz yaptığı muameleyi pisliğe bak sen ya çakacan tokatı görecek dünya kaç bucak
Canım valla inanamadım ya gerçekten kan revan içinde olmasam kalkıp gidecektim. Hala midem bulanıyor sinirden ve tansiyon düşmesinden. Gittim şikayet ettim zaten başka yerlere de edicem. Başkası yanmasın en azından yani benim yaşadığım geri alınamaz da başkası yaşamasın.
Ayy korkma canım ben de çok korkuyordum ama o iğneler minnacık hiç acımıyor ve anlamıyorsun bile. Kıyamam ya damar bulamayınca çok kötü oluyor gerçekten gelmiş geçmiş olsun. Operasyonun sorunsuz olmasına çok sevindim. Çok iyi bak iyi ki yaptırmışsın hemencecik tertemiz sapsağlıklısın şimdi. Ağrın da çok normal sonuçta bir işlem yapıldı, inşallah en kısa sürede geçer o da canım benim. Korunma verdi mi ne zaman sahalara geri dönüyorsunuz?
İnanır mısın özel ya. Ama şüphelendim diğer diş hekimleri hep dolu bir bu boştu.. işte gebelik şüphem yok hemen olsun bitsin ne yapılacaksa diye buna aldım hemen randevu. Almaz olaydım. Diş hekimi korkuları bunun gibiler yüzünden oluyor zaten. Kaç diş hekimine gittim böyle bişi yaşamadım yani herkes kötüydü eli ağırdı falan diyebiliyor ama bu baya anormal bişidi tavır açısından. Ben de dişlerim inşallah sağlam duruyordur yanlış bir şey yapıp iyice mahvetmemiştir diyorum. Beni bilgilendirmedi bile ne yiyim ne içeyim neye dikkat edeyim. Suratına bile bakmadım çıktım gittim odadan

Bak yukarda yazdım canım. Çok fena sinirim bozuldu valla. Ahh çok iyi biriymiş gerçekten. İyi diş hekimi bulmak çoook büyük nimet. Gerçekten hem kendi için hem de diğerleri için önlem alması da çok iyi. Benim bugün uaşadığım manzarayı düşününce senin ortamla dağlar kadar fark olduğunu anladım o dişçinin kıymetini bilin
Ah be uzaycım, seni bile tongaya düşüren hayat bize neler yapmaz mekan tam şikayet etmelikmiş
Valla canım inanamadım ya şaka gibiydi hala etkisinden kurtulamadım.

ay ben bile deli oldum valla sinir bozucu ya ben olsam cidden saldırırdım bağırırdım iyi sen sakin kalabilmişsin

ay ben bile deli oldum valla sinir bozucu ya ben olsam cidden saldırırdım bağırırdım iyi sen sakin kalabilmişsin
Bir an gerçekten bir saniye siz ne yapıyorsunuz bana bağıramazsınız ben bu şekilde tedavi olmak istemiyorum diye kalkacaktır. Tam o hale geldim ama ne durumdayım onu da bilmiyorum yani sonra ben çekerim sağlık açısından diye o an duraksadım ya inanılmaz nutkum tutuldu o an gerçekten

allah tepesinden baksın ne diyim böyle insanlar çalışmasın ya

Yuh bu ne böyle
Doktor değil sanki kasap
Röntgen çekti mi
Valla ben çok memnunum İstanbulda mıydın hatırlamadım ama burdaysan git mutlaka.
Bekleme salonunda akvaryumdaki balıkları izliyorum. Diş yapılırken müzik dinliyorum Dean martin tarzı çalıyor
Kanal tedavisi uzun süre ağzım açık kaldı az daha sabret çok yorucu ama dayan diye motivr ediyor bildim bileli bu diş hekimi böyle

Okurken benim bile elim ayağım titredi. Dişçilerin hepsi elini attığı ağza bi temizlik yapmaya ant içmiş gibi zaten. Kuaförlerin föne diye gittiğin saçı kesmek için ölüp bitmesi gibi. Gerekli miydi değil miydi kısmına bir şey diyemiyorum o yüzden. Röntgen çekildi mi?

allah tepesinden baksın ne diyim böyle insanlar çalışmasın ya
Gerçekten çalışmasın ya. Emekli olup gelmiş sanırım. Çok fenayım hala
Gerçekten inanılır gibi değildi ya ben de farklı şehirlerde kaç kez farklı diş hekimlerine gittim dediğin gibi çok korktuğum işlemleri bile öyle bir ortamda rahatlıkla yaptırdım. Müdahaleyi nasıl yaptığı nasıl konuştuğu bütün süreci etkiliyor. İstanbul'da değilim canım malesef seninki aklımda olsun ama böyle bir ihtiyaç duyarsam kalkar gelirim ya bu muameleye maruz kalmaktan da röntgen çekti canım
Gerçekten hala içim bulanıyor öyle tuhaf bir halde çıktım 2 saat geçmesine rağmen. Temizlik bence de gerekiyordu ama asıl sıkıntılı dişimde bişi yok dedi. Güvenemiyorum da.röntgen çekti bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…