Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Oha ben de sanıyorum ki tanışıyorsunuz. Milleti de başınıza sarmak için kötü bir arkadaş şakası yaptılar. Yuh!
yok ya tanışmak falan hiç yok . sadece çok meraklılar sürekli ne iş yaptığımızı falan konuştuklarkna göre kapıcıyla bile . işte hırlı mıyız hırsız mıyız iyi insan mıyız acaba değil de
bunları merak ederler.

salonlar birleşik ya saka gbii kapıcı işte eşimi durduruyor siz hangi branssınız diye eşim bilgisyar dyo ahahha aa biz siizi doktor sanıyıduk eşinizi de . karşı komşunuz öyle diyince konuştınız sandık demiş...

karşı komsunun suratını bi kere gördüm o kadar....
Ne değişik insanlar ya, duvarlar ince sanırım. Bizimde öyle kötü bir durum 🙄

• Beğen
Reactions: niw
Ya ilkinde sen daha iyi yaparsın kendini daha iyi anlarsın dedi. Hak verdim. Sonra ben yapamıyor gibi olunca tamam bırak ben yapayım dedi. Öyle deyince hayır hayır yaparım ben drdim sapladım 🙈 ikincide de yalnızdım o sırada yanımda değildi zaten. Önce yerini hesapladım sonra gözümü kapatarak 🤣 batırdıktsn sonra açıyorum gözümü 🙈
Canım ben kaçırmışım sanırım sen neden iğne yapıyorsun kendine?

• Beğen
Reactions: niw
minseo minseo kesssin böyle gelişir olaylar. İkimizi hayal edemiyorum iğne için yan yana ajnshshsjsj

HES olayında ben de böyle düşünüyorum da şöyle bakmak lazım. Dişçiler neticede corona öncesi de çok dikkatliydi dezenfekte etme falan konusunda. Şu anda da tedbirler de daha da artırmışlardır. Hatta Paresilaaa Paresilaaa gitmişti dişçiye geçenlerde. Ağzının yakınına havayı temizleyen bir alet mi ne koymuşlardı gibi kalmış aklımda. Sen de istersen gitmeden ararsın ne gibi tedbirler alınıyor diye

Saplamalı tedaviye hayır!

U Uzaygemisi35 Aşkolsun 🙄 sadece iğneyi yaparken bakamıyorum gözümü kapatmam gerekiyor. Bu bir sorun olmaz herhalde dimi @NealStreet çiğim 🤣🤣

Yok canıııım ne sorun olacak? En fazla, biraz kaydırma yaparsan alnıma girer iğne 🤣

Düzenle, arkandayım. Koçbaşıyla geliyorum

Soruşu bile şeytani yaaa şuna bak! Yapamıyor olabilir. Benimki de hayatta yapamaz. Geçen yine ağzını arayayım dedim de ı-ıh hiç umut yok. Kan tahlilinde tavanı izleyen adam. Bana nasıl iğne yapsın meh
minseo minseo kesssin böyle gelişir olaylar. İkimizi hayal edemiyorum iğne için yan yana ajnshshsjsj

HES olayında ben de böyle düşünüyorum da şöyle bakmak lazım. Dişçiler neticede corona öncesi de çok dikkatliydi dezenfekte etme falan konusunda. Şu anda da tedbirler de daha da artırmışlardır. Hatta Paresilaaa Paresilaaa gitmişti dişçiye geçenlerde. Ağzının yakınına havayı temizleyen bir alet mi ne koymuşlardı gibi kalmış aklımda. Sen de istersen gitmeden ararsın ne gibi tedbirler alınıyor diye

Saplamalı tedaviye hayır!

U Uzaygemisi35 Aşkolsun 🙄 sadece iğneyi yaparken bakamıyorum gözümü kapatmam gerekiyor. Bu bir sorun olmaz herhalde dimi @NealStreet çiğim 🤣🤣

Yok canıııım ne sorun olacak? En fazla, biraz kaydırma yaparsan alnıma girer iğne 🤣

Düzenle, arkandayım. Koçbaşıyla geliyorum

Soruşu bile şeytani yaaa şuna bak! Yapamıyor olabilir. Benimki de hayatta yapamaz. Geçen yine ağzını arayayım dedim de ı-ıh hiç umut yok. Kan tahlilinde tavanı izleyen adam. Bana nasıl iğne yapsın meh
Doğru hatırlıyorsun canım.
Ahanda resmini koyuyorum
Sırf oda değil hasta çıktıktan sonra muayene odasında bekleme salonunda buhar gibi hava üfleyen makine dolaşıyor
Ayrıca U Uzaygemisi35 canım hes kodu aslında şunun için önemli virüs kaptı isen belli bir karantina süren var ya o sürede çıkarken yakalanmak için, yada ne bilim corona aşısı olduğun bilgisi için
Ve ihmal etme sakın ben 1 yıl ihmal ettim bir kanal iki kaplamaya neden oldu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20210129_202300.jpg
    IMG_20210129_202300.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 53
QUOTE="iloveme, post: 67501790, member: 457509"]
İyiyiz canım sen nasılsın 🥰
[/QUOTE]
Iyiyim bende canimm cok şükür ne olsun hep aynı calismaca is guc ..
is ev, ev is 😂

A Alisa35 in soru cevabı
  • KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 28
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 5 şubattan beri deniyor ve istiyoruz
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ İlki kazayla oldu kürtajla sonlandı geç öğrenmiştik
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK İlk çoçuğum olacak
  • KAYBIN VAR MI? ➔ Bir kaybım var
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ -
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔ -
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ Folbiol ve omega 3(möllers) kullandım
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ Tedavi almadım
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ Bu ay yaptım 11 indi çatlama görünce bıraktım
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ 9-10-11 aralıksız değerlendirdim bunun dışında 2 günde bir değerlendirdim
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ 21 martta başladı belirtilerim 22sunde erken gebelik testiyle öğrendim
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ Bata 2 gün verken öğrendim
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Kafaya takmayın ben sallamadım bu ay akışına bıraktım gebeliği tamamen çıkardım aklımdan çünkü geçen ay çok takmıştım gerildim olmadı.teşekkür ederim

ben bi gün kopkoyu iki çizgili hcg testi koyup bilemedim hamile miyim yazcam bana cevap versene 😏
Hahahah yani emin olamadık bir testin içini aç 7 kere daha oku bakalım ne yazıyor deriz 🙈
Canım ben kaçırmışım sanırım sen neden iğne yapıyorsun kendine?
Kız çatlatma iğnesi vuruyorum ya 🤗 iki defa vurdum şimdilik. Ama gebe kalırsam belki kan sulandırıcı iğnelere geçilecek kim bilir kaç ay her gün 😬 senin operasyon nasıl geçti bakalım çok inceleyemedim bugün sayfaları?
Doğru hatırlıyorsun canım.
Ahanda resmini koyuyorum
Sırf oda değil hasta çıktıktan sonra muayene odasında bekleme salonunda buhar gibi hava üfleyen makine dolaşıyor
Ayrıca U Uzaygemisi35 canım hes kodu aslında şunun için önemli virüs kaptı isen belli bir karantina süren var ya o sürede çıkarken yakalanmak için, yada ne bilim corona aşısı olduğun bilgisi için
Ve ihmal etme sakın ben 1 yıl ihmal ettim bir kanal iki kaplamaya neden oldu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ayy ne güzel bir cihazmış öyle. Benim gittiğim yerde cam açıktı sadece. Hastanede genel hava temizleyici vardı covide karşı ama o odada yoktu. Gittim gittim canım ama neler oldu inanamazsınız anlatacağım şimdi elim ayağım titriyor sinirden 🥺🥺

Kızlar gittim. Sıkıntılı dediğim dişte sıkıntı yokmuş. Ama bu anlattıklarımdan sonra doktora güvenilir mi siz karar verin. Diş taşı temizliği şart diye lönk diye konuya girdi. Başladı temizliğe canım acıyor falann bu bana bağırmaya başladı. Kafanı dik tut dik tut dik tut yukarı diyorum yukarı çeneni yukarı kaldır anlamıyor musun diye suratımı paldır küldür çekiştiriyor resmen hırpaladı. Sonra işleme devam ediyor dilini çek kesilcek dilin diyor ya ben dilimi nereye çekceğimi mi biliyorum başka yere çekiyom gene bağırıyor. Hayatımın en korkunç diş randevusuydu. En son beni hırpalayıp bağırınca ağzım kan içinde tedavi yarım halde muayeneden kalkıp çıkacaktım. O kadar kötü oldum ki elim ayağım çözülüyor. Eşim de aletlerin gürültüsüne rağmen bağırış çağırmış duydum da anlamadım dedi. Düşünebiliyor musunuz ya. minseo minseo @NealStreet Paresilaaa Paresilaaa de

Kızlar gittim. Sıkıntılı dediğim dişte sıkıntı yokmuş. Ama bu anlattıklarımdan sonra doktora güvenilir mi siz karar verin. Diş taşı temizliği şart diye lönk diye konuya girdi. Başladı temizliğe canım acıyor falann bu bana bağırmaya başladı. Kafanı dik tut dik tut dik tut yukarı diyorum yukarı çeneni yukarı kaldır anlamıyor musun diye suratımı paldır küldür çekiştiriyor resmen hırpaladı. Sonra işleme devam ediyor dilini çek kesilcek dilin diyor ya ben dilimi nereye çekceğimi mi biliyorum başka yere çekiyom gene bağırıyor. Hayatımın en korkunç diş randevusuydu. En son beni hırpalayıp bağırınca ağzım kan içinde tedavi yarım halde muayeneden kalkıp çıkacaktım. O kadar kötü oldum ki elim ayağım çözülüyor. Eşim de aletlerin gürültüsüne rağmen bağırış çağırmış duydum da anlamadım dedi. Düşünebiliyor musunuz ya. minseo minseo @NealStreet Paresilaaa Paresilaaa de
iki tane çakaydın ya ağzının orta yerine

Oha amaaa!!!!!!!! Suratına tükürüp çıksaydın ya 😠😠😠😠 her yere yaz yaptığı muameleyi pisliğe bak sen ya çakacan tokatı görecek dünya kaç bucak

Kız çatlatma iğnesi vuruyorum ya 🤗 iki defa vurdum şimdilik. Ama gebe kalırsam belki kan sulandırıcı iğnelere geçilecek kim bilir kaç ay her gün 😬 senin operasyon nasıl geçti bakalım çok inceleyemedim bugün sayfaları?
Ay banada öyle şeyler yapacak, gerildim şuan iğne fobim var 😬 Dünde damar yolumu yanlış açmışlar sakinleştiriciyi verdi aşırı canım yandı sersemlik hissedebilirsin dedi, hiçbir şey hissetmedim. Ameliyathanede baktılar kolum kıpkırmızı olmuş falan başka açtılar 🙄 Onun dışında sorunsuz bir operasyon olmuş. Başka parçalarda varmış onları da almış, tertemiz oldu dedi, bel ağrım dışında bir şeyim yok 🤗

Ay banada öyle şeyler yapacak, gerildim şuan iğne fobim var 😬 Dünde damar yolumu yanlış açmışlar sakinleştiriciyi verdi aşırı canım yandı sersemlik hissedebilirsin dedi, hiçbir şey hissetmedim. Ameliyathanede baktılar kolum kıpkırmızı olmuş falan başka açtılar 🙄 Onun dışında sorunsuz bir operasyon olmuş. Başka parçalarda varmış onları da almış, tertemiz oldu dedi, bel ağrım dışında bir şeyim yok 🤗
Oha damara girmemişler iyi farkedilmiş yoksa kolun mosmor olup kangren olabilirdin ne biçim iş yapıyolar ya 🧐

Üç gündür erkek kardeşim bende misafir ben ise günlük elimde havuç 🥕 🥕 yiyorum yumurtalar uçsun diye😂😂 bana dedi ki sen ne kadar havuç yiyorsun 😂😂herşey dayı olman için demek vardı sustum😂havucu aldım gittim odada yedim 😂😂😂😂

Devlet hastanesi mi bu özel mi? Ne mal doktorlar var ya sinir oldum, benimde başıma gelmişti, gözümden yaş akıyodu sesin çıkmıyodu, diş hekimide zorlamı yapıyorum diye azarlıyordu bişey demediğim halde. Yanlış dolgu yapmıştı zaten daha da adım atmadım. Başka bir yerde de doktor ağzını açmıyosun diye kızıyordu. Bunların yüzünden dişçi fobim oluştu 😡

X