Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Röntgeni cd olarak aldıysan başka bir dişçiye daha mı gitsen? Şu 360 derece kafanın etrafında dönen röntgenden mi yoksa tek dişe alet yerleştirerek çekilen mi?

Evet güzel geçti gerçekten, çok teşekkür ederim daha iyi olur her şey inşallah
Doktoruma sordum hiç korunmaya gerek yok tertemiz orası bir bakarsın bu ay hamile kalırsın dedi, bende ay inşallah dedim. Tabi bu eşimin sonuçlarına da bağlı ama bakalım nolucak. Ben biraz birkaç gün beklerim şu ağrılarım bitsin diye
Dişçide bide özelmiş o kadar para alıyor ya vermeden gitseydin keşke sinir oldum gerçekten. Şansız bir anına denk gelmiş oraya gitmek, umarım tedaviyi düzgün tamamlamıştır. Sorun devam ederse başka yere git ihmal etme, benim çürüğü tam temizlemeden dolgu yapmıştı mesela.

Röntgeni cd olarak aldıysan başka bir dişçiye daha mı gitsen? Şu 360 derece kafanın etrafında dönen röntgenden mi yoksa tek dişe alet yerleştirerek çekilen mi?
CD falan almadım ya isteseydim keşke dimi. Akıl mı kaldı çıkınca bayılacaktım nerdeyse. 360 derece dönemden canım
Ohh harika inşallah bu ay hemen güzel haber gelir biraz dinlen sonra güzel gelişmelerini alacağız inşallah.

Sorma canım ya ben baya bir şok halindeyim ne uaptığımı hatırlamıyorummbile doğru düzgün. İnşallah yanlış ilerlemez. Çok fena olmuç senin de ben de korkuyorum öyle bişi çıkmasın diye. Bakalım ne olacak

Bazen insanın basireti bağlanıyor ya anlıyorum o durumu

Kaydı duruyordur. Asistanını falan ara hazırlasınlar cd'yi. Gider o manyakla muhatap olmadan çıkarsın. Hatta oranın tepe yönetimini bul git konuş hazır gitmişken

Çok geçmiş olsun canım ,çok sevindim.Mutlu haberler yakın inşallah

U Uzaygemisi35 canım senin paylaşimınıda gördüm ,ne saçma bir doktormuş o öyle Çok geçmiş olsun

heryre şikayet et sosyal medyada yay

Çok geçmiş olsun canım ,çok sevindim.Mutlu haberler yakın inşallah

U Uzaygemisi35 canım senin paylaşimınıda gördüm ,ne saçma bir doktormuş o öyle Çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım

U Uzaygemisi35 bencede bir şekilde röntgeni iste, bazen insan bir şey diyemeden tepki veremeden kalıyor öyle. Ama istersen vermeli röntgeni

Oha damara girmemişler iyi farkedilmiş yoksa kolun mosmor olup kangren olabilirdin ne biçim iş yapıyolar ya

Damara değil deri altına denk gelmiştir iyi farkedilmiş çok tehlikeli bi şey
Böyle şeyleri böyle dan dun yazmayın yaa bir yerime bir şey olunca yazmaya korkuyorum. Anksiyetemi şaapıyonuz. Yumuşatın accık ya
Kocamın sevdiği bi yemek ama ben bugün TV karşısında keyif yapmaya karar verdim çıtır tavukla kremalı makarna yapcam
Başka zamanlarda napıyosun oo
Valla tam napmışlar anlamadım ama kolum düzeldi şuan, geriden mi açmışlar bişey yapmışlar yani, ameliyathanede elimden açtılar uyurken diğerini çıkarmışlar, bazen zor buluyorlar damarım ince
Benim de damarlarım ince ya bela bir şey o. Çoğu hemşire sorun yaşıyor. Bir kere "Yine olmazsa bebek iğnesiyle yapıcam artık onunla da saatlerce sürecek serum" demişti hemşirenin biri. Neyse ki gerek kalmadı
Sigara içmesi dışında dişçini çok sevdim
Ah be uzaycım, seni bile tongaya düşüren hayat bize neler yapmaz mekan tam şikayet etmelikmiş
Evet U Uzaygemisi35 o kadar da araştırırsın. Her yere şikayet et o pisliği

Regl sorusunu görmemişim canım düzenliydi (28 günde bir) , eşimde ve bende sağlık problemi yok canım

Ay en azından röntgen çekmiş buna sevindim aldıysan röntgeni başka diş hekimine göstersen
Sigara içmesi beni rahatsız etmediği sürece sıkıntı yok

Kızlar bayılmalı ayılmalı hsg sabah saatlerinde mi çekiliyor? Verilen sedasyon da açlık tokluk farkediyor mu farketmiyorsa günün herhangi bir saati olabiliyor dimi?

Kızlar bayılmalı ayılmalı hsg sabah saatlerinde mi çekiliyor? Verilen sedasyon da açlık tokluk farkediyor mu farketmiyorsa günün herhangi bir saati olabiliyor dimi?
Ben bayılmalı çekildim canım sabah saat 7 hastanede oldum 11 de girdim ameliyathaneye. gece 22.30 dan sonra yemek içmek yasak. Günün saatleri fark ediyor canım belli saatlerde oluyor ama bu hastaneden hastaneye fark edebilir bu konuda fikrim yok araştırmada yapıldı aralık da oldum.

Benim de damarlarım ince ya bela bir şey o. Çoğu hemşire sorun yaşıyor. Bir kere "Yine olmazsa bebek iğnesiyle yapıcam artık onunla da saatlerce sürecek serum" demişti hemşirenin biri. Neyse ki gerek kalmadı
Çocuk iğnesiyle yapıyorum dedi bana evet ahdjdj

Selam canım inositol takviyesi için ne kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…