Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
sen bana maltepe köprüsününn konumunu salla ben gelicem ben bu alkol işlerine falan iyi ara verdimdi kordon diyince aklıma geldi elde var sıfır ya ben bu akşam bi şişe şarap içiym bi.

Sen anlatacaksan tamam. Oh, içim rahatladı
O sokağa bebişinle gireceksin bi gün
fiona13 bebek arabası o sokakta rahat sürülmüyor diye suratını düşürecek falan daha...

sen bana maltepe köprüsününn konumunu salla ben gelicem ben bu alkol işlerine falan iyi ara verdimdi kordon diyince aklıma geldi elde var sıfır ya ben bu akşam bi şişe şarap içiym bi.
Teskim cümlelerini çok yanlış yerden çekiyor bu kız Gel gel Maltepe Köprüsü'nün konumunu Jane Jetgil atacak bize. Yanımıza beyaz etiket ve kurşun kalem de alalım. Tüplerin üstüne yabıştırırız. Askerler karışmasın

bir de bu varyasyonda uzun zamandır isityoruz diyenler var ve hcgden habersiz ama uzun zamandır istiyo ben hcg aralıklarının hangi haftalara geldiğini ezberledim
Çünkü onlar doktorculuk oynamıyor. Uzun zamandır yatakta deniyorlar. Biz kağıt üstünde çocuk yapmaya çalışıyoruz. Oha şu anda hatayı nerde yaptığımızı buldum

Çünkü onlar doktorculuk oynamıyor. Uzun zamandır yatakta deniyorlar. Biz kağıt üstünde çocuk yapmaya çalışıyoruz. Oha şu anda hatayı nerde yaptığımızı buldum
ne bilim gogula hcg 1650 çıktı yazsalar direk ekranda hamilesiniz hamişe gebesiniz bunu mu demek istediniz anne oluyosunuz falaz yazıyodur heralde.

kağıt üzerinde hımm. ilginçç yaz kızı 3 kilo 450 grm yeni doğan çocuk yaz

ne bilim gogula hcg 1650 çıktı yazsalar direk ekranda hamilesiniz hamişe gebesiniz bunu mu demek istediniz anne oluyosunuz falaz yazıyodur heralde.
Yazmıyor işte. Burda sizin gibi uzmanlar var niye gitsin tek tek arasın? Anlayamadınız şu zihniyeti. Bu hayatta onlar kazanıyor bakın
kağıt üzerinde hımm. ilginçç yaz kızı 3 kilo 450 grm yeni doğan çocuk yaz
Cinsiyetini de yazsın cinsiyetini de.
Boyunu da yazsın.
Sen kıvırcık istiyordun. Onu da yazsın onu da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…