Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya ben bi de şeye çok kıl oluyorum. Bazıları hamile kalınca sanki hiç uğraşmamış ilk aydan hamile kalmış gibi triplere girip yargı dağıtıyorlar ya 😂
Olum o bizim geleceğimiz işte. Ben direkt öyle olucam 😎 Bi hamile kalayım. Kendimi burdan attırana kadar yargı dağıtacam!!! Herkes susacak beeeeen konuşacağım, BEEEEN!

Yazmıyor işte. Burda sizin gibi uzmanlar var niye gitsin tek tek arasın. Anlayamadınız şu zihniyeti. Bu hayatta onlar kazanıyor bakın

Cinsiyetini de yazsın cinsiyetini de.
Boyunu da yazsın.
Sen kıvırcık istiyordun. Onu da yazsın onu da...
gerçekten bazen cehalet mutluluk hem de baya iyi mutluluk.
çok isterdim surda öğrendiklermin milyonda birini bilerek çocuk sahibi olayım onun yerine evde sürekli telde bu işleri konuştuğumz için bi kaç yakın dostumla karşı komşım bütün siteye beni ve eşimi doktor olarak tanıtmş iyi mi ?

çok isterdim surda öğrendiklermin milyonda birini bilerek çocuk sahibi olayım onun yerine evde sürekli telde bu işleri konuştuğumz için bi kaç yakın dostumla karşı komşım bütün siteye beni ve eşimi doktor olarak tanıtmş iyi mi ?
Lan kadın sizi dinliyormuş resmen ben onun şokundayım hangi odalarınız birleşik 😂

Lan kadın sizi dinliyormuş resmen ben onun şokundayım hangi odalarınız birleşik 😂
salonlar birleşik ya saka gbii kapıcı işte eşimi durduruyor siz hangi branssınız diye eşim bilgisyar dyo ahahha aa biz siizi doktor sanıyıduk eşinizi de . karşı komşunuz öyle diyince konuştınız sandık demiş...

karşı komsunun suratını bi kere gördüm o kadar....

Fahri doktor.
Bazen değil, her zaman cehalet mutluluk. Ben bunun ayırdına biraz geç vardım maalesef. Zarardan da dönemiyorum.
Bugün Müge Anlı'da adli tıp profesörü Şevki bey isyan ediyordu. Yarıldık izlerken. Antep'te iki tane imam nikahlı birlikteliği varken kuzeninin 15 yaşındaki kızını kaçıran Halil'in konusunu işliyorlar. Kadınlar Halil için kavga ediyor. Şevki bey de diyor ki "biz bunca yıl okuduk. Ben hiç benim için böyle kadınların kavga ettiğini falan görmedim" ahshhshshs
Paylaşılamayan Halil'in görüntüsü ektedir.
7B1521DB-EC0B-4A66-8BD1-DAE955D53C87.jpeg

salonlar birleşik ya saka gbii kapıcı işte eşimi durduruyor siz hangi branssınız diye eşim bilgisyar dyo ahahha aa biz siizi doktor sanıyıduk eşinizi de . karşı komşunuz öyle diyince konuştınız sandık demiş...

karşı komsunun suratını bi kere gördüm o kadar....
Oha ben de sanıyorum ki tanışıyorsunuz. Milleti de başınıza sarmak için kötü bir arkadaş şakası yaptılar. Yuh!

Fahri doktor.
Bazen değil, her zaman cehalet mutluluk. Ben bunun ayırdına biraz geç vardım maalesef. Zarardan da dönemiyorum.
Bugün Müge Anlı'da adli tıp profesörü Şevki bey isyan ediyordu. Yarıldık izlerken. Antep'te iki tane imam nikahlı birlikteliği varken kuzeninin 15 yaşındaki kızını kaçıran Halil'in konusunu işliyorlar. Kadınlar Halil için kavga ediyor. Şevki bey de diyor ki "biz bunca yıl okuduk. Ben hiç benim için böyle kadınların kavga ettiğini falan görmedim" ahshhshshs
Paylaşılamayan Halil'in görüntüsü ektedir.
Eki Görüntüle 2809215
yaa tam bunu izlicektim çıktım evden kan vercem diye ahhaha bu muymuş adam ya 31 yaşında falan diyolardı herkes birbirine yürüyomuş falan 😒 bak tertemiz kafalar yada aşırı bugulu. çocuğu istismar etmiş sanırım pislik herif.

şevkicim bu ara gergin arifcimle kavgadan sonra azcık agresfilk yapıştı üzerine

• Beğen
Reactions: niw
yaa tam bunu izlicektim çıktım evden kan vercem diye ahhaha bu muymuş adam ya 31 yaşında falan diyolardı herkes birbirine yürüyomuş falan 😒 bak tertemiz kafalar yada aşırı bugulu. çocuğu istismar etmiş sanırım pislik herif.

şevkicim bu ara gergin arifcimle kavgadan sonra azcık agresfilk yapıştı üzerine
Evet ama kızı da kandırıp onun da kalbini çalmış galiba. Bir de asker kaçağı çıktı. Aranıyor. Adam tek kelimeyle pislik. Kadınlar hala adamı paylaşamıyor. Gerçi bir tanesi fikrini değiştirdi gibi ama ne kadar kalıcı olur bilemedim.

Arif'in def olup gittiğine çok memnunum. Forza Şevki bey! Rahmi de bi gideydi hayırlısıyla. Anlamadan dinlemeden böğür böğür her gün 😡

X