Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Amaan gıcık bu veletler bizim ya. Amma naz yaptılar 😒😒 valla bir gelsinler kulaklarını çekicem hepsinin. Bir dahaki aya diyelim elini eteğini çekme sen 😔

aynen nazlılar falan da ben de artık biraz tükenmişlik içine girdim. kısmet canım bakalım doktora gidince netleşir ne olacak ama ona bile bi hevesim yok. 🙁

aynen nazlılar falan da ben de artık biraz tükenmişlik içine girdim. kısmet canım bakalım doktora gidince netleşir ne olacak ama ona bile bi hevesim yok. 🙁
Valla canım haklısın. İnan bu ay regl olunca üzülmedim bile o kadar beklendik bir durumdu ki. Yani ben de sanki kabullenmiştim yine olmayacağını. Git bakalım dr ne diyecek. Ne zaman gideceksin şimdi progestanı kesip adet gelince mi?

Aa olmaz. Doktor en umutla ve hevesle gittiğimiz yer. Oraya sürükleme diğer duygularımızı. Du bakalım ne diyecek. Başladı mı reglin? 3. gün mü gideceksin?

Güzel yöntem 😆 eşin vuramıyor mu cesaret edemiyor mu o da 😂
Ya ilkinde sen daha iyi yaparsın kendini daha iyi anlarsın dedi. Hak verdim. Sonra ben yapamıyor gibi olunca tamam bırak ben yapayım dedi. Öyle deyince hayır hayır yaparım ben drdim sapladım 🙈 ikincide de yalnızdım o sırada yanımda değildi zaten. Önce yerini hesapladım sonra gözümü kapatarak 🤣 batırdıktsn sonra açıyorum gözümü 🙈

Karşılıklı çığlık atarsınız artık :KK70: uzay iğneyi vuracağı yerin mm sini hesaplayıp türevini alana kadar iğne saati geçer :KK70:
minseo minseo kesssin böyle gelişir olaylar. İkimizi hayal edemiyorum iğne için yan yana ajnshshsjsj
Aynen canım beni de çok etkiliyordu. Dediğin gibi hiçbir aft ilacının bende de hiçbir etkisi olmuyordu ama bu dediğim ilaç geçiriyor da. Ağrıyı anında kesiyor ve iyileşmeyi çok hızlandırıyor. Ama tabi b 12 çıkmamasına da yarıyordur belki bunun öyle bir etkisi yok. Bir de içinde üç kullanımlık ilaç var en son 75 TL falandı 🤣 sende b12yle ilişkisi varsa içten tedavi etmek daha iyi tabi

Aynen canım gitçem birazdan. Yani mesela şu an çok rahatsız etmiyor ama ben regl beklerken falan o zamanlarda çok tutsa da emin olmadığımçin gidemiyorum doktora. Yani o nedenle de ara ara yokluyorsa bir sorun vardır yaptırayım kurtulayım dedim 😬 mesaj falan geldi HES kodunuzu alıp gelin diye ama tabi HES kodu da sürekli veriliyor yani anlık bişi değil ki. Corona olduğunu bilmeyen bir sürü insanın HES kodu var yani.

Gel canım gel yaparım her türlü 😍 masaj yapar hibi nazik nazik yaparım saplamalı değil bizim tedavi 🤣
HES olayında ben de böyle düşünüyorum da şöyle bakmak lazım. Dişçiler neticede corona öncesi de çok dikkatliydi dezenfekte etme falan konusunda. Şu anda da tedbirler de daha da artırmışlardır. Hatta Paresilaaa Paresilaaa gitmişti dişçiye geçenlerde. Ağzının yakınına havayı temizleyen bir alet mi ne koymuşlardı gibi kalmış aklımda. Sen de istersen gitmeden ararsın ne gibi tedbirler alınıyor diye

Saplamalı tedaviye hayır!

U Uzaygemisi35 Aşkolsun 🙄 sadece iğneyi yaparken bakamıyorum gözümü kapatmam gerekiyor. Bu bir sorun olmaz herhalde dimi @NealStreet çiğim 🤣🤣

Yok canıııım ne sorun olacak? En fazla, biraz kaydırma yaparsan alnıma girer iğne 🤣

Senin eve şafak operasyonu düzenlememe az kaldı
Düzenle, arkandayım. Koçbaşıyla geliyorum
Güzel yöntem 😆 eşin vuramıyor mu cesaret edemiyor mu o da 😂
Soruşu bile şeytani yaaa şuna bak! Yapamıyor olabilir. Benimki de hayatta yapamaz. Geçen yine ağzını arayayım dedim de ı-ıh hiç umut yok. Kan tahlilinde tavanı izleyen adam. Bana nasıl iğne yapsın meh

Son düzenleyen: Moderatör:
Aa olmaz. Doktor en umutla ve hevesle gittiğimiz yer. Oraya sürükleme diğer duygularımızı. Du bakalım ne diyecek. Başladı mı reglin? 3. gün mü gideceksin?
yok başlamadı o fittileri nasıl şettiysem hiç regl belirtisi de yok. Benim doktor alsancağın en sevdiğim sokaklarından birinde, üni hayatım geçti orda en güzel anılarım.
şimdi o sokağın basına gelince tüylerim diken diken oluyo :110:

Ya ilkinde sen daha iyi yaparsın kendini daha iyi anlarsın dedi. Hak verdim. Sonra ben yapamıyor gibi olunca tamam bırak ben yapayım dedi. Öyle deyince hayır hayır yaparım ben drdim sapladım 🙈 ikincide de yalnızdım o sırada yanımda değildi zaten. Önce yerini hesapladım sonra gözümü kapatarak 🤣 batırdıktsn sonra açıyorum gözümü 🙈
Ben de ilk ben bunu nasıl sokcam kendime demiştim eşim de nöbetçiydi gel hastaneye ben yapayım dedi amaan kim gitcek oraya hadi kızım yaparsın sen dedim hallettim öyle zaten acımadığını falan anlayınca ikinci çocuk oyuncağı gibi olmuştu 😂

Kızlar ya az önce bir başlık gördüm "bebeğimin doyduğunu nasıl anlarım" diye. Cevap yazıyordum az daha. Bebeğimin doğduğunu nasıl anlarım diye sordu sandım. O kadar konudan uzağım😬🙄
ben bi gün kopkoyu iki çizgili hcg testi koyup bilemedim hamile miyim yazcam bana cevap versene 😏

Soruşu bile şeytani yaaa şuna bak! Yapamıyor olabilir. Benimki de hayatta yapamaz. Geçen yine ağzını arayayım dedim de ı-ıh hiç umut yok. Kan tahlilinde tavanı izleyen adam. Bana nasıl iğne yapsın meh
Sen halledersin sende o ışığı görüyorum ben 1 kere yaparsan diğerleri zaten çocuk oyuncağı gibi gelecek. Canın hiç acımıyor kıl gibi bişey zaten hiç kasma rahat ol ben sana nasıl yapacağını anlatcam😂
yok başlamadı o fittileri nasıl şettiysem hiç regl belirtisi de yok. Benim doktor alsancağın en sevdiğim sokaklarından birinde, üni hayatım geçti orda en güzel anılarım.
O sokağa bebişinle gireceksin bi gün

Yiaaaa olur mu hiç öyle şey? Gider önce Kordon'da kocanla şööööööyle bir yürürsün. Temiz havayı çekersin içine. Sonra ordan doktorcuğuna gidersiniz. Yeni ay, yeni tedavi... Belki yeni rota çizer hem? Olmazsa sizi de Maltepe Köprüsü'ne bekliyorum

X