Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahahahaha koptum göklerden gelen bir karar vardır gibi gelmiş bisikletiyle dalga geçip gitmiş resmen. Peki o an bi gıda zehirlenmesi ya da iç kanama yaşıyor olsaydın ne olacaktı? Çok enteresanlar cidden.
Hala ara ara aklıma geliyor, aynı şeyi düşünüyorum, verilmiş sadakam varmış deyip unutmaya çalışıyorum. Çok daha ciddi bir durum da olabilirdi yani

Ne kadar ayıp

Özel lab yüklenmiyor sanırım fiona13 seninki e nabıza yüklendi mi? Ben hastanede çekildim benimki yüklenmiş
Demek o yüzden sisteme düşmüyor, cd var ama açacak bilgisayar yok o gün doktorun dediği ve kağıtta yazan rapor var işte görüntüyü merak ettim

Elden kağıt ve cd olarak verdiler evde leptop yok görüntüyü merak ediyorum burda çok şafı geçince bide benimkine bakayım dediydim
Bakma bakma. Bunlar, aramızda kalsın, biraz şey (Hunili, anlarsın ya). Aaaaa kendi kendinize doktorculuk oymayın bakiiiim hadi herkes evine! Adamlar bakmış, yorumlamış. Sen leğen kemiğine bakıp napıcan? Ncık, bakma

Koptummm valla nasıl form o öyle ama bu kadar insan üstüne gelinir mi ama o kusma işinden nefret ediyorum ben ya içim dışıma çıkana kadar kustuğum oldu benimde iğrenç durum birvdaha yaşamamınız dileğiyle

Aynen canım beni de çok etkiliyordu. Dediğin gibi hiçbir aft ilacının bende de hiçbir etkisi olmuyordu ama bu dediğim ilaç geçiriyor da. Ağrıyı anında kesiyor ve iyileşmeyi çok hızlandırıyor. Ama tabi b 12 çıkmamasına da yarıyordur belki bunun öyle bir etkisi yok. Bir de içinde üç kullanımlık ilaç var en son 75 TL falandı sende b12yle ilişkisi varsa içten tedavi etmek daha iyi tabi
Aynen canım gitçem birazdan. Yani mesela şu an çok rahatsız etmiyor ama ben regl beklerken falan o zamanlarda çok tutsa da emin olmadığımçin gidemiyorum doktora. Yani o nedenle de ara ara yokluyorsa bir sorun vardır yaptırayım kurtulayım dedim mesaj falan geldi HES kodunuzu alıp gelin diye ama tabi HES kodu da sürekli veriliyor yani anlık bişi değil ki. Corona olduğunu bilmeyen bir sürü insanın HES kodu var yani.
Hııııı yemezler. Ben Bursa'ya gideceğim U Uzaygemisi35 yapsın iğnelerimi
Gel canım gel yaparım her türlü masaj yapar hibi nazik nazik yaparım saplamalı değil bizim tedavi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…