Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yapma ya o kadar mı fena diyorsun? Epidural yaparız biz de dayanamazsak napalım. Giren giriyor zaten biraz da ona para sayarız

Haber ver canım bize de.
Şimdi çıktım hormon testi verdim öğleden sonra çıkacak. Rahmin ve yumurtalıkların çok güzel hiç bi sıkıntı yok görünmüyor dedi stres yapmışsın kafana bukadar takma dedi iltihap falan varsa şimdi göremem daha çok yeni 6 ayın var1sene olmasına dedi çok takıntılıyım dedim takma bukadar dedi hormon sonuçlarım çıksın sizede atarım bana fikir verirsiniz

Biz çocuk konusunda çok duygusal düşünen bi toplumuz. Avrupa da çocuk çokta önemli değil olmazsa olmaz olarak düşünülmüyor. Sanırım o yüzden yaklaşımlar bu tarzda
Aslında genç nüfus yok, nüfusun azalması konusunda da kaygılılar ama akışına bırakmışlar herhalde. İlginç bir nüfus politikası

Anoooy bunlar sayıya mayıya da mı etki ediyormuş??? Ben sadece fıtı fıtı için sanıyorum. Kocam da bu bence daha çok etki ediyor dedi. İtiraz ettim hemen
Tabi kız etmez mi bu macunlarla ameliyattan dönen erkekler var eşin yemeye devam ediyor di mi ? bırakmasın yumurta toplamaya kadar. İsteğinde değişiklik oldu mu nasıl gözlemlerin ?

Yarın dr kontrolüm var kizlar yumurta ya bakacak bu ay günde üç kullanıyorum dua edin de güzel haberler alayım
Hadi bağalım güzel güzel büyüsünler. cukulatam çuku lem senin mart kampanyasında biz hamile kalacaktık güya. Herkes hsg ve ilaçlı yumurta takibi sırasına girdi. Eksik niyetle mi yola çıkardın bizi yoksa

at canım bakarız, doktorun doğru diyor biraz rahatla :)

Tabi kız etmez mi bu macunlarla ameliyattan dönen erkekler var eşin yemeye devam ediyor di mi ? bırakmasın yumurta toplamaya kadar. İsteğinde değişiklik oldu mu nasıl gözlemlerin ?
Benim gözlemim ereksiyon kaybına engel olduğu yönünde. İsteği çok anlayamıyoruz çünkü ilişkiye gireceğimiz gün alıyor zaten her gün değil. Planlı aldığı için de çözemiyorum. Sormak da istemiyorum iyice gerilmesin diye çünkü hala panik oluyor bence

Valla esimin önümüzdeki hafta için bi şehir dışı olayı var iş için ama dedim ki bu sefer peşinden gelirim neresi olursa bir tedaviyi daha boşa harcayamam

acele etme kuşum, eşine ginseng+bal+polen+arısütü içerikli macunlardan alabilirsin canım. sperm sayısını falan iyi artırıyormuş

Anoooy bunlar sayıya mayıya da mı etki ediyormuş??? Ben sadece fıtı fıtı için sanıyorum. Kocam da bu bence daha çok etki ediyor dedi. İtiraz ettim hemen
Süper birde bundan alalım bari, keçiboynuzu özü almıştım geçen hepsini toptan içince tutamayacağım kocamı

Oh oh süper o bile yeter, ben benimkini tutamıyorum adam yürüyen sperm oldu
Aynen sen ben gibi, U Uzaygemisi35 gibi biraz salsa halbuki ahshhshshhsnz
Kız o daha 6 aydır deniyormuş çok şükür sorunda yokmuş, ben uzun bi yoldan geliyorum

Valla esimin önümüzdeki hafta için bi şehir dışı olayı var iş için ama dedim ki bu sefer peşinden gelirim neresi olursa bir tedaviyi daha boşa harcayamam
Git kız peşinden. Gerekirse kamp kur Bu uğurda her yol mübah
Süper birde bundan alalım bari, keçiboynuzu özü almıştım geçen hepsini toptan içince tutamayacağım kocamı
ahshhs sen de duvarlara tırmandır. Sokaklara atsın kendini, ordan oraya koşsun don atlet
Oh oh süper o bile yeter, ben benimkini tutamıyorum adam yürüyen sperm oldu

Kız o daha 6 aydır deniyormuş çok şükür sorunda yokmuş, ben uzun bi yoldan geliyorum
Biz sana dedik, adamı duvarlara tırmandıracaksın dedik, yapma dedik, etme dedik. Dinlemedin. Şimdi sonuçlarına katlanacaksın. Bir şey olmaz merak etme, biraz kilo verirsin sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…