Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Doktorum Süt içtikten sonra 20 dk yürü demişti yazın güneşte.. yeterli...

Acaba sebebi ney onu merak etmedim değil yada ara kanama yaşayanlar hamiş kaldılar mı acaba aklım da bu var kötü mü iyi mi bilemedim?
baya kuvvetli bi kür canım ara kanama düzeni bozabilir dikkatli olmakta fayda var bence, bu kürü yapıp hamile kalanlar da var ama okudum

2 saat sıvı alımını kes sonra idrarla yap oluyor.. Ay yine yarını beklicez...

Evet canım ama o radyasyon hemen atılıyomuş, benim yumurtlamaya kadar 1 hafta geçmiş olacak zaten çoğu doktor gerek görmüyor korunmaya ben oyumu korunmamaktan yana kullanıyorum
Tabi cnm hemen atılıyorsa, değerlendirmelisin o halde.. hem HSG yaptıranların çoğu o ayda hamile kalıyormuş.

Günde bir dedi canım aç karnına içicem ben eczacı tok yazmış doktor da bişi demedi ama ben aç içtim genelde aç içilmesini önermişler
bende bir forumda arkadaşın tavsiyesiyle suda çözünen inofolic combi kullandım iki yemek arasında hafif aç karna bu ay, bakalım inş vesile olmuştur...

baya kuvvetli bi kür canım ara kanama düzeni bozabilir dikkatli olmakta fayda var bence, bu kürü yapıp hamile kalanlar da var ama okudum
Aslında yumurtlaması düzenli olanlar kullanmasın yazmıştı birçok kişi kullanan beni böyle yaptı filan diye. Kanama duymamıştım araştırırken.. bende düzenlidir bildiğim kadarıyla ama etkili olduğundan yumurtam güzel gelişiyor da olblr bende okudum zaten ondan uydum cemaate kolay kolay da yapmam böyle şeyleri.

bende bir forumda arkadaşın tavsiyesiyle suda çözünen inofolic combi kullandım iki yemek arasında hafif aç karna bu ay, bakalım inş vesile olmuştur...
Hadi bakalım evet faydasını gören çok canım benimki kapsül formu. Bakalım inşallah faydalı olur hakkımızda hayırlısı olsun

Hahaha para konuşuyoruz hep sabahtan beri. Bizim veletler çok masraflı çıktı. Henüz ne kadar paraya geleceklerini bilmiyoruz da üstelik ben umutlandım senden ya inşallah
Bakalim cnm nasip yine de belli olmaz ama geçen ayda bir kaç gün geçmişti yine oyledir yani benim pek şüphem yok aslında
2 saat sıvı alımını kes sonra idrarla yap oluyor.. Ay yine yarını beklicez...
Bakayim cnm belki yaparım bi kaç saate sizi bekletmem koyarım buraya negatif fotosunu

Ya kuzum burası çok samimi, genelde burayı takip ediyorum... Sayfa sahibi bal gibi minseo
Biz biliyorsun aylık olanlarda takılırdık beni oralar ikna etmemeye başladı hatta birkaç kişi oluyor laf olsun torba dolsun olurdu sende şahit oldun benimle sonra arayışa girdim birde şuraya bakayım dedim ayyy ne muazzam şey herkes hamiş olma hikayelerini paylaşmış. Tek tek hepsini okudum. Dün muhabbete katıldım o kadar güzeller ki U Uzaygemisi35 ve @NealStreet bilgi var eğlencede var hepsi burada ohhh mis sayfa sahibinden söz etmiyorum o 1 numara favorim ilk git kaç dediler bana amma asla dedim geç keşif ettim ama olsun güzel şeyler paylaşacağımıza eminim hepsiyle ayrı ayrı. Seni gördüm hiç gitmem ballım

bende kanama olmadı ama bel ağrım çoktu, hafaif kasık ağrım vardı.
Bende aynısı oldu kasık ağrısı bel aynı şekilde bugün sümüksü akıntıyla kanama geldi ama öyle iç çamaşırına geçen birşey yok bugünde içeyim daha içmem

Hoşgeldin sen de

Bakalim cnm nasip yine de belli olmaz ama geçen ayda bir kaç gün geçmişti yine oyledir yani benim pek şüphem yok aslında

Bakayim cnm belki yaparım bi kaç saate sizi bekletmem koyarım buraya negatif fotosunu
Ayy cnm ya şuan negatif test sonucun değil senin düşüncelerin azcık pozitif ol kuzum Bekliyoruz seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…