Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Danke schön kuzum Öyle evet bu sayfa, bazı boş konuşan sayfalar gibi değil... herkes paylaşımcı birbirine destek. Topiği seviyorum kızlar sizleri de

Arkadaşlar erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı testin içini açtım içinde ikinci bi silik çizgi var anlayan biri yorumlayabilir mi ya

Eklentiler

• F4963A92-F729-4787-81AB-4B437731EC00.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 475825CB-C37E-47AA-B635-2CAFD314D1FD.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 14C6471D-9E1C-48DC-9E90-1A5DE0383284.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 37
  • 22756992-36A1-47C2-B066-C92A163D239C.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 32
Danke schön kuzum Öyle evet bu sayfa, bazı boş konuşan sayfalar gibi değil... herkes paylaşımcı birbirine destek. Topiği seviyorum kızlar sizleri de
O zaman iyi ki varız senin bat heyecanla beklicem bende umutluyum yoksam eşini düşünemiyorum tüp tüppp diye diye yiyecek seni

Kızlar tam anlamıyla sökülemedim ama benden çok afedersiniz 3 tane et parçası geldi deri gibi değişik ilk defa böyle bişe gördüm (tekrar afedersiniz) kistdir dimi ya?

Montessori aktiviteleri canım
Montessori çok iyi ya,, fransız sistemi çocuk eğitimi..Çocukların kendi yönettikleri etkinlikleri, yaşayarak öğrenmeyi ve işbirliğine dayalı oyunu temel alan bir eğitim sistemidir. Çocuklar, Montessori eğitiminde, kendi öğrenimleri için yaratıcı seçimler yaparken, sınıf ve öğretmen ise yaşlarına uygun faaliyetler sunarak süreci yönlendirir. Dünyaya dair bilgiler keşfetmek ve kendi potansiyellerini geliştirmek için, çocuklar hem bireysel hem de gruplar halinde çalışırlar...

Aynen öyle eğitim sistemi olarak harika zaten. Bu da daha çok ona yönelik beceri gelişimini destekliyor benzer şekilde yaşına göre uygun öneriler var. Böyle hazır yapılmış oyuncaklardan çok daha yaratıcılık ve zeka geliştirici aktiviteler hem de çok keyifli bizim için bile

O zaman iyi ki varız senin bat heyecanla beklicem bende umutluyum yoksam eşini düşünemiyorum tüp tüppp diye diye yiyecek seni
Ayy sinir etti beni, kayınvalidemlere ve ailesine açıklayalım bu durumu diyor. neyi açıklıcam diyorum tüp istediğimizi. Daha dur diyorum haftaya test yapıcam tamam haftaya anlatırız işte negatifse diyor ... dedim doktorla 19 Nisanda konusacağız randevumuz var, 1 ay boş geçecek ve konuştuktan sonra da 1 ay daha dedim çünkü tüp süreci iğneler yumurta toplama sperm örneği verme ve gebelik öğrenme derken 1 ay sonra neticeye kavuşuyor.

Ayy Allahım adam gece gündüz tüp düşünüyor sankim birde bunu çok belli ediyor ne yaptıysa sizin üsttekiler yaptı adama geri kalmak istemiyor ileri marş bu erkeklerin ayarlı olanı yok mu ya birisi çok ısrarcı kimisi çok gamsız. Ortası desen hep vasat ileri mi gitsem geri mi gitsem derken geçiyor zamanı sankim o işler öyle kolay gelde anlat. Anlamış gibi yapar tekrar gelir tüp ne zaman yapıyoruz der

Yaa biz 9 aydır istiyoruz, öyle 3-5 yıl değil.. gel de anlat. ama adam basmış gaza evet haklısın; kaynımın eşi hamilelik haberi verdi ya geri kalmak istemio, takmış kafaya baba olcak..

Kızlar şimdi ben bir soru soracağım size, aklımı kurcalıyor. Yorumlarınız çok önemli bnm için.
Şimdi benim sağ tüpüm tıkalıymış ya, Tüp bebek yapılınca iğneyle yumurtalıklara giriliyor ve vakumla yumurtalar toplanıyor, tüp tıkalı olması sorun teşkil etmiyor. Bu durumda yumurta büyütücü iğneyle büyütülen yumurtalar her iki tüpte de oluşur mu yoksa sadece açık olan tüpte bulunan yumurtalıkta mı yumurtalar oluşur?

Yaa biz 9 aydır istiyoruz, öyle 3-5 yıl değil.. gel de anlat. ama adam basmış gaza evet haklısın; kaynımın eşi hamilelik haberi verdi ya geri kalmak istemio, takmış kafaya baba olcak..
O seni bunaltıyor belki ama bende olsam takıp bir gaz giderdim şimdiden böyle ise doğurunca nasıl olur adam da hasretlik var amca olmayı sevecek ama baba olmayı daha çok istyr biraz daha dene sonra kırma dediğini yap içinde kalacağına olsun o da sende rahatla belki onun dediği şekilde olacak keşke beklemeseymişim diyeceksin bilinmez ki. Ben çok beğendim ilgili olmasını takdir ediyorum erkek de en az kadın kadar bu işin içinde olmalı

oluşur canım orası tıkalı diye yumurta oluşmucak diye bişi yok.

Tabi haklısın canım, özlem var evet 2. evliliği, ilkinden yok. ben eminim zaten çok iyi bir baba olacak. Bebek ürünleri fabrikasında çalısıyor ya geçen butona basarsın hani araba yürür ya öyle birşey getirmiş bir de bebek telsizi... oyyy... hüzünlendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…