Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen öyle valla bir de sigorta bıt bıt etti her şeyi karşılaması lazımdı aslında. Çok uyanıklar yani kadın hastalıklarıyla ilgili bir şey aaa ama siz çok eskiden beri kadınmışsınız karşılayamayız falan gibi gerekçelerle reddediyorlar. İnşallah gebelik doğum sürecinde mor etmezler beni.

O ayin pozisyonu çok iyi ya ahahahaj teyzeden de onay almışsın süper. Bunu balkonda mı yapıyorsun peki? Balkondan ve camın arkasından alınan güneş kesinlikle fayda etmiyormuş. Parkın ortasında yere çömüyorsan o ayrı
Ay ne utancam ya ben hamile kalayım da doktor utansın sanki hayrına mı bakıyorlar bize eşşek gibi ödüyoruz parasını bi de utanacakmışım pışııık
Eşşek gibi ödeyen biziz canım @NealStreet ile siz de üç beş atıyorsunuz işte
Eyvahh ne var ne yok açıp uyuyorsun demek inşallah hemen uyandırırlar
Nerde çektirmeye karar verdin canım? Hadi güzel çıksın inşallah

Yok canım ne münasebet. Doktora neymiş o kim sadece doğurtacak, işine baksın ahndndn
Ben de kadına zorla "Korun o zaman" dedirttim. Eve geldim ben korunmam dedim. "O zaman doktora niye soruyorsun?" diyor. Adam çıldırıyor. Markette de aynısını yapıyorum. "Peynir alsam mı" diyorum. "Alma" diyor. "Ya biterse bi daha bunun için markete mi gelelim" diyorum. "O zaman al" diyor. "Evde de biraz vardı. Tarihi geçmesin bunu açana kadar" diyorum. "Madem kendi dediğini yapacaksın bana niye soruyorsun" diye deliriyor

Aaa banane ayol fiyatları yönetim belirliyor o da benim suçum mu hocam kondom yırtılmış nasıl oldu şaşkınım derim
Ben de öyleyim eşim o yüzden markete yalnız gidiyor bana liste yaptırıp

bende günde 2 kullandım klomenden mi oluyor akıntı benimde şeffaf olmuştuda dün iğne vuruldum bakalım nasip
Canım yukarda okudum yumurtaların çok güzel gelişmiş inşallah bu ay güzel sonuç alırsın şimdi geri sayım başlasın
Ver coşkuyu zabaaa kadar burdayıkkkk
Hahaha hadi bakalım sahalara geri dönelim

minseo @NealStreet Kizlaaaaar bilin bakalım ne oldu ben test yapmayı unuttum bi uyandım altıma ettim ediyom ishal olmusum ayıptır söylemesi kendimi zor attım lavaboya o esnada unuttum test yapmayı bacılar yarını bekleyin adet olmazsam tabiiiii karnımda değişik ağrılar var adet olacam da olamıyorum sokulemiyo gibi

Hay ben senin pokuna yaaa

Yaaa kız niye sabahı bekliyorsun artık 4 gün geçmedi mi bence sabah olmasa da çıkar axcık tut testini yap hadi nolurrr güzel habere çok ihtiyacımız var

Üff benim de öyle. Tıpkısının aynısı. Bu kadar saçma sebepler olamaz. Sürekli doktora geri gönderiyor beni asistan kızlar. Tanıyı değiştirsin diyorlar. Gidip doktorla para konuşmak gibi bu, beni acayip rahatsız ediyor. Tetkiklerin de ellernden gelse hiçbirini karşılayamayacaklar. Tanı olarak da sadece adet düzensizliği girebiliyor nerdeyse. Başka bir şeyi kabul etmiyor. Rezalet
Parka gidince sadece kolumun iç kısmını açıp tutuyorum yav o kadar da değil hahdjd Balkonun camı yok bizim. Direkt güneş alıyor öğlen. O zaman işte oturuyorum
Eşşek gibi ödeyen biziz canım @NealStreet ile siz de üç beş atıyorsunuz işte
Arkadaşa faturalarımızı gönderelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…