Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Acaba neden korun dedi, radyasyonlu ya işlem ondan dolayı olmasın ???

AA burda yazmışsın kuzum.. tamam.

Aynen ya benim doktorum da özellikle çikolata kisti yazmadı karşılamaz diye düzensiz kanama falan dedi. Bil bakalım sigorta ne dedi? E bu sizin kistinize bağlı olabilir. Ondan oluyordur bu belirtiler hep dedi. O nedenle hiçbir şekilde karşılamıyor artık sormuyorum bile direkt özel giriş açtırıyorum. Sinir oluyorum ben de. O konuda doktorla konuşmaya çekinme bence çünkü yani sigortaya tonla para veriliyor zaten. Karşılaması için uğraşıyoruz bir şey çalmıyoruz etmiyoruz doktor da etkilenmiyor maddi olarak bundan. Bence hakkını köküne kadwr ara bu konuda çok gıcım oluyorum sigortaya valla.

Ben bilmem balkondan saylanmaz diyen var açık maçık anlamam. D vitamini anlıyor senin balkonda olduğunu dur ben gitmeyeyim bu balkonds güneşleniyor diyor.

Valla ya çok pahalı her şey @ilovemenin bir yılda verdiği parayı biz bir ayda veriyor olabiliriz
Bence yumurta dondurma işlemini de sor kuzum, kaç ay dondurma kaç tane ne kadar vs...
Afsfsg oralara henüz gelemedik doktorum sağolsun aşama aşama gidiyor izin vermiyor bana

Yaaaa üzüldüm canım çok geçmiş olsun 1 hafta gerekirse dışardan sipariş vereceksiniz sakın kalkma yataktan doktorun dediklerine uy umarım sıkıntısız atlatırsın bu süreci
Allahım şifa versin inşallah yat hıc kalkma bakcak kmse yokmu hıc . ınsallah şu 1 haftayı sağlıkla atlatırsın
Allah acil şifa versin. İnşallah kısa sürede mutlu haberi alırsın
canım dualarımız seninle hayırlısıyLA herşey yolunda gider inşallh çok dikkat et kendine güzel haberlerini bekliyoruz.

Kızlar çok teşekkür ederim ❤ şifa dilekleriniz için Çok alternatifim yok eşimden destek alıcam oda kısa süreliğine ,bir kaç günde ben idare edicem.Evde tabi hizmet bekleyen birde bıdık var.Bu iş uzarsa ne yaparım bilmiyorum.Yani bir hafta değil 3 ay yat derse diye ödüm kopuyor Yani dışarı akan birsey olmayınca ben herşey yolunda sanıyordum hala da öyle gelen bir kan yok ,akması mı daha iyi bilemedim.Doktor ilaca daha önce başlatsaydı daha mı farklı olurdu bilmiyorum ,aklımda hep bu soru da var.
Uzun bir bekleyiş sanırım ,dua ediyorum ,dinlenmeye çalışıyorum...

Kizzzz yok beeeee ben ne dedim dun ben para bayilmadan hamile kalamıyorum bünyeme ters siz çok umutlanmayın bacim
Hahaha para konuşuyoruz hep sabahtan beri. Bizim veletler çok masraflı çıktı. Henüz ne kadar paraya geleceklerini bilmiyoruz da üstelik ben umutlandım senden ya inşallah

Canım benim aklımdaydon valla. Aynen öyle uzun sürmesi de söz konusu olabilir ama aklıma şey geldi eşin bir sebepten sağlık raporu falan alıp evde kalsa senle ? Bu kurtarmaz mı sizi biraz daha? Minik bıdık için de çok zor onu da birinin oyalaması lazım gerçekten. Dualarımız senle inşallah sağlıkla ilerleyecek bir dahaki kontrole daha güzel haberler alacaksın

U Uzaygemisi35 @NealStreet arkadaşım siz bu sigortalara ne diye para ödüyorsunuz o zaman ? Ben bile sinirlendim. İnsanla kafa buluyorlar. Bunlar sizin doğumu falan da karşılamaz ben diyim.
Ben doğum ve gebelikteki tetkikler için yaptırdım zaten. Bunu da karşılamayacağını biliyordum baştan yazdılar ama bence yine de saçma. Çünkü onla ilgili bir tedavi almıyorum ben. Diğer şeyleri karşılıyor ya sağolsun Yılda 10 muayene tetkik tedavi işlem çekim onların hepsi zaten verdiğin paranın kaç katı oluyor. O açıdan yine avantajlı. Bi de ben sadece doğumu bile karşılasa yeter modundaydım. Başka da bişi yaptırmıcam zaten. Mesela geçen sene bir girişimde 2000 TL para vermiştim birkaç tetkik tedaviye farklı bölümde. O zaman sigortam olsaydı bir kuruş ödemeyecektim..biraz risk meselesi yani

Canım bu çörek tarcın kürü ara kanama yapıyormuş. Ondan önceki reglin de kist olduysa tam sökülememişsen ya da rahim duvarı yeterince kalınlaşmamışsa olabilir o yüzden değişik bi kanama olmuştur

Canım senin eşin takviye kullanmıyor mu?

Kesinlikle ben de aynı şeyi düşünüyorum..

Aaa bilmezdim çörek otu bal tarçın yaptığını ayy nasıl içim rahat etti. Bırakayım en iyisi şurada normal olan bir şeyim var onunda ayarını bozmayalım çok teşekkür iyi ki varsın içime su serptin. İlk defa yaşadım bunu adetim sökülmemiş kalınlaşmamış olblr kist durumum hiç olmadı olduysa gelen ayı beklesin atarız heralde

3 yumurta ama 2 si döllenecke büyüklükte, inşallah sağlıkla olur ve gebe kalırsınız :))) Ben de iğne vuruldum haftaya bekliyorum.

ben hiç denemedim ama deneyenlerin çoğunda ara kanama olduğunu okudum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…