Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet anlıyorum insan kötü oluyor ama senin sevinmen lazım çünkü sorun tamamen çözülmüş oldu hsg ile sebepsiz değilmiş şuan önünde engel kalmadı

bilmiyorum kı ben hıc gıtmedım şileye. belkı cok kucukken felan. uzaklaşalım ıstedık bıraz ama neresi sizce. hava yağmazsa plaja masa sandayle atarız dedık üşüyünce bı restrona felan geçerız dedık ama blmıorm hersey havaya bağlı

Reactions: niw
11 derece ve güneşli gösteriyor. Fenerin oraya gidebilirsiniz. Hava durumundaki gibi güzel olursa orda bi yürüyüş yaparsınız. Sonra isterseniz sandalyeleri kumsala atarsınız ya da orda mekanlar var. Sahilde belediye tesisi de var, daha şık bir yer olsun derseniz yukarılara da çıkabilirsiniz. Arabayla giderseniz her yer yakın zaten. Ay ben bile heyecanlandım. Ben hiçbir mekana falan gitmediğim ve dışarıda tuvalete de giremediğim için uzaklaşamıyoruz biz hala. Corona bitse de gezsek

inşallah öyle olur hava arabayla gıdıcez ay yok beledıye tesısı ıyıdır sen anlatınca bende heyecanlandım vallahi bir bitsede rahata ersek

Sahi minseo dediğin gibi kimyasalla tıkandıysa yine korunmayı bıraktığın ilk ay gibi düşünebiliriz bunu
İnşallaaaaah heyecanlı bi ay olcak
En düşük olasılıklar beni buluyor doktor kimyasaldan sonra yapışıklık olmuş olabilir ama çok düşük ihtimal demişti. Dedim dedim inanmadınız al noldu
Evet anlıyorum insan kötü oluyor ama senin sevinmen lazım çünkü sorun tamamen çözülmüş oldu hsg ile sebepsiz değilmiş şuan önünde engel kalmadı
İnşallah tek sorun budur başka bişey bi daha önüme çıkmaz çok çok Amiiin
iyiyim canım aynı antalyada bugün hava berbat .
İzmir de öyle canım kapalı çok ama yarından itibaren açıyor hava

başka ıstanbula yakın sakin bıyer öneriniz varsa alırım
Sapanca taraflarında guzel yeşillik ve göl,dere olan yerler var.Bungalov tarzı konaklamalı veya günlük.Ruhu dinleniyor insanın. biz doğum günümde gittik,1 gecede kaldık.Coronadan cok korkarım ama cok temizdi bizim gittiğimiz yer.Kendimde dezenfektanımla heryeri fısfıslamıştım

Selam herkese buradaki bazı arkadaşların enerjisi çok yüksek mesajları okumak bile iyi geliyor Özellikle @NealStreet. Sağolun kızlar. Yoğum bir ders programım olduğu için her zaman yazamıyorum ama sizi takipteyim. minseo canım senin sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindim artık önünüzdeki maçlara konsantre olun

Sağol canım inşallah bakalım şu önümüzdeki 3 aydan ümit yüksek

Sapanca ,maşukiye olabilir,ben gecen hafta büyük adaya gittim oralar olabilir
aynen ada da olabılır ama ben bı restrona kapanmak ıstemıyorum acıkcası acık havada oturmak ıstıorum denız kenarı ama sapancada olabılır ben bır lıste yapayım kırk yılda bır fırsat geçmiş elime anca karar verırım

Kızlar selam,

Ben doktora gittim bu sabah.Kesemin etrafı nerdeyse tamamı aktif kan dolmuş ben lekelenmemden sonra dışarıya bişey akmıyor diye sevinirken meğer içeriden kanamam artmış çok yoğunmuş hoca çok telaş yaptı ,hemen acilde iğne oldum bu sefer ilaç yazdı çok şükür fitil olarak ( Nasil yapıcam kara kara onu düşünüyorum )

Bu sefer nerdeyse nefes almam hariç herşey yasak ,yataktan doğrulmamam lazımmış.sadece hazır yemek sofrasına (oda kim hazırlayacaksa ) sadece banyo ve lavoba ihtiyacı için kalkacakmısım ,ne yap ne et biri sana bir hafta bakacak dedi.Yüzde elli ihtimal verdi kızlar Sağlık diliyorum Allahımdan Herşeyin en iyisini Rabbim bilir Dualarınıza talibim ❤❤

Haftaya kontrole çağırdı tekrar

Son düzenleme:
Yaaaa üzüldüm canım çok geçmiş olsun 1 hafta gerekirse dışardan sipariş vereceksiniz sakın kalkma yataktan doktorun dediklerine uy umarım sıkıntısız atlatırsın bu süreci

Allahım şifa versin inşallah yat hıc kalkma bakcak kmse yokmu hıc . ınsallah şu 1 haftayı sağlıkla atlatırsın

Allah acil şifa versin. İnşallah kısa sürede mutlu haberi alırsın

canım dualarımız seninle hayırlısıyLA herşey yolunda gider inşallh çok dikkat et kendine güzel haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…