Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ahshhsj bi dur yine de az soluklan. Kötüyü çağırmayalım. Bak formatlık bile olsa beyinlerimiz hala vücuduma çeşitli sinyaller gönderebiliyor Hakkımızı olumsuzdan yana kullanıp boşa harcamayalım

Reactions: niw
Bende kendimi çalışmak için zorluyorum resmen, önümüzdeki 1 ay yalan oldu zaten

Süpermiş çok geçmiş olsun
Sıra sende, hadi bakalım. Yarın sabahtan mı gideceksin?
Haydaaaa çıkınsanıza dert sayfalarından. Akşam SOUL diye bir animasyon izledim. O kadar tatlıştı ki bir miktar yeni yaşam enerjisi yüklenmiş olabilirim Hava kasvetli tamam da barajlarımız doluyor öyle düşün. Bebiklerimize su lazım Duygu
Bende kendimi çalışmak için zorluyorum resmen, önümüzdeki 1 ay yalan oldu zaten
Histereskopi sonrası korunma mı veriyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
okuma okuma yeterince negatif yüklüyüz zaten
aynen bıraktım okumayı zaten. hamılelerı okuyayımda ıcım şenlensin dedim sonra aklıma kendim geldim. bu ay ne bır çay ne bır pekmez hıcbıse ne eşim ne ben saldım artık. soda ıcmıyodum tee nezamandır prolaktın yuzunden. sevdıgım halde. onuda içtim kahvenın yanına oh canıma değsin

aynen kasveti hiç sevmiyorum . ki ben hep yuzum guler aşırı neşeliyimdir dışarda ama canm hıcbıse ıstemıyo dıkkatım aşırı dağınık

Reactions: niw
hayıt tohumu almıstım tee gecen aydan paketını acmadım bile istemiyorum mıllet ayak ustu şeyle hamıle kalıyor olacaksa olur

aynen kasveti hiç sevmiyorum . ki ben hep yuzum guler aşırı neşeliyimdir dışarda ama canm hıcbıse ıstemıyo dıkkatım aşırı dağınık
Neşeni geri getirecek şeyler yap işte. Onun da ne olduğunu en iyi sen bilirsin. Mesela negatif şeylerden bahsetmeyi bırakarak başlayabilirsin. Dün ya da bugün olan, gördüğün, duyduğun güzel bir şey söyle bize mesela

şöyle birr düşündüm ama yok harbı hıcbıse olmamıs . cok bunaldık bıyere gıdememekten sanıırmm pazar yasak var. ama bu cumartesı ben ızınlıyım eşimde gıtmıcem dedı. bıraz gezelim dıye sanırım o iyi gelcek evet yağmaz ise felan şileye gıdelım dedı . kamp sandaylesı masa felan D: aynen bunu dusunup sevınebılırım cumartesıye az kaldı

Boşver iyi yapmışsın 1 şişe soda ile prolaktin yükselmez, bazen salmak en güzeli

Sıra sende, hadi bakalım. Yarın sabahtan mı gideceksin?
Histereskopi sonrası korunma mı veriyorlar?
10 gün ilişki yasakmış, tedaviye göre 2 hafta yada 1 ay korunma falan okudum ama bilmiyorum emin değilim ne diyecek doktor bakalım. Sabahtan gideceğim. Ruh halim aşırı değişken, neşeliyken bir anda kasvet basıyor

Daha girizgah yaparken yok diyor eşek. Daha ne olsun işte mis. Ben de çalışırken hafta sonu iki günümün de boş olduğu zamanlar için hemen yakınlarda bir yerlere plan program yapardım. Sonra onun motivasyonuyla çalışırdım

10 gün de olsa bir ay da olsa sonrası hala bahar Hem de tedavi edilmiş mis gibi hamileliğe hazır bir bedenle

benım hıc cumartesı ev temızlık pazar yatıstı yasak oldugu ıcın. cumartesı eşim çalısıyo cunku ama gıtmıcek ıste bu hafta. bende bu hafta c.tesi pazar ızınlıyım haftaya sadece pazar cnku. aynen tamam ben bunu hayal edeyim bıraz

Yolunu tıkayan bi şeyden kurtulacaksın canım öyle düşün inşallah şansını artıracak. Benim de 3 gündür moralim bozuk bi diyorum neden tıkandı, bi diyorum iyi ki çektirmişim yoksa tek tüple hamile kalmaya çalışacaktım. Hsg den önce fiona13 e diyordum hep hsg çekilsem doktor tüpünde yapışıklık vardı açtık dese sevincem en azından sebebi buymuş dicem diye başıma geldi resmen ama insan yine de üzülüyor

Bak hala gidemedikleri hafta sonlarını sayıyor. Güzel kardeşim olumlu bir şeyden bahset dedik. İlla onun içine de niye olumsuzu karıştırıyorsun? Elin ayağın rahat dursun az. Şile'nin neresine gideceksiniz? Saklıgöl tarafına mı? Fenere mi?

Açıldı işte daha neyine üzülüyon? Her şeyin olması gereken bir zaman var. Bazen bazı şeylerin ne yapsak ne etsek de önüne geçemiyoruz. Tedbiri alıyoruz evet ama biraz da gerisini bırakmak lazım. Bir her şeyi kontrol etmeye çalışıyoruz. Ben neyi ne kadar kontrol etmeye çalışsam o şey o kadar kontrolümden çıkıyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…