Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım benim hem moruklar hem de çökmeler çoğaldı 30 yaşından sonra...baktım kremle vs olacak gibi değil, çok iyi bir doktorda göz altı dolgusu yaptırdım, 2 yıl oldu seneye tekrar yaptıracağım. çok memnun kaldım, çoğu zaman kapatıcı vs kullanırdım artık kullanmıyorum da.

senin tıkalı tüpün mü var canım?

Seninle aynı halt olduğumuzu biliyordum gel hele bi sarilak gardasim
İnsanın aklına "inşallah hamileyimdir" gelir. Hemen dış gebelik senaryosu niye yazdın yav? Gidelim kafalara toplu format attıralım biz bu böyle olmaz
Cnm komple yeni beyin lazım bana format da az bi sure götürür çünkü ne yapım cnm ta sag tıkalı benim doktor da sağda döllenme olursa yine dis gebelik ihtimali yüksek dedi e benim de sağ batınca aklima o geldi direk

Orjinal bi ozon yağını düzenli kullanırsan faydalı olabilir
Aa tmm cnm bi araştırayım bakalim cok sagol
Cnm dolgu işine girismeden once başka şeyler deneyeyim bi dedim dolgu uzak bi ihtimal simdilik benim için hem cesaret edemem hem maddi olarak suan için imkansiz
senin tıkalı tüpün mü var canım?
Evet canım sağ tıkalı benim sol normaldi 5 yıl önce de şu an o ne durumda hiç bilmiyorum rahim filmi cektirecektim bu ay da maddi olarak çok sıkıştık biraz erteleyebilirim

Hayırlısı mı diyelim inşallah minik bi sürpriz vardır orda

bir derdim var başlığından dert okuyup dertleniyorum sonra gebe olanları okuyorum bikendıme bakıyorm bu ay da olmıcak bılıyorum. bu havalar bana hıc ıyı gelmıyor ya çalışasım bile yok eve gıdıp yatmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…