Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayııır hiçbir belirtim yok yarın iğneden sonra 11.gün, bi denicem şansımı test yapıcam, hayırlısı... Sende var mı belirti?
Klomen mi kullandin bu ay ? 13 yada 14. Gun test yap ignenin etkisi ile pozitif çıkar yoksa

Gelsin artık anasının danası
Sağlık ayağa düştü her şey özelin tekelinde ve herkes kendi düdüğünü öttürüyor malesef kuzu iyi hizmet alabilmek için paranın olması lazım yoksa çok çok zor her şey

Benimki de gelebilir mi? Kenara bir yere sığışırız. Söz bak, çok yer kaplamayız

He ya sağlık olayı çok fena. Çocuğu daha yapamadan doğum masrafının derdi sardı. Doğum tüp maliyetine yaklaşıyor. Böyle saçmalık mı olur yav

Gelsin danalar sırayla baby shower yapalım toplucana
Valla bizim bi tanıdık doğurdu muayeneler, testler, doğum 30 bin lirayı bulmuş

Gelsin danalar sırayla baby shower yapalım toplucana
Valla bizim bi tanıdık doğurdu muayeneler, testler, doğum 30 bin lirayı bulmuş
Askıda doğum da var mı acaba? Biz bunu bir şekilde yaptık ama doğuramıyorum içimde kaldı çocuk öylece falan desem? Sponsorlu doğum olur mu acaba? Tam hamile kalınca instamom olacağım ya. 1M takipçim olsa sponsor bulurum aslında. Düşüneyim bunu.
30.000miş. Yoğartık ya

Valla bu hayatı influencer teyzelerimiz yaşıyor acilen hesap açıp fenomen olmamız lazım yoksa varı yoğu satacaz

1=24
2=5 senedir istiyorum
3=hayır ikinci
4=daha hiç yok
5=var
6= düzenli
7=eşimde hiçbirşey yok bende amh düşüklü var
8=evet soğan kürü
9=evet klomen çatlama iğnesi
10=yaptım ama kalmadım
11.yok

Valla bu hayatı influencer teyzelerimiz yaşıyor acilen hesap açıp fenomen olmamız lazım yoksa varı yoğu satacaz
Sorma ya cidden suyunu çıkarmışlar ama altın kaplama bebek mi çıkarıyorsun napıyorsun doktor hanım/bey? Bu saatten sonra fenomen de olamayız. Zamanında olan oldu onu artık o iş de yaş

Merhabalar kızlar
Sık sık okuyorum buraları.
Sizlere soracağım birkaç şey var. Öncelikle yaşım 28 ve reglim düzenli. Regl düzenli olumca her şey normal gibi düşünüyor insan ama sanırım olmayabiliyor. Ben de çoğunuz gibi korunmayı bırakır bırakmaz hemen gebelik olacağını düşünmüştüm.
5-6 aydır deniyoruz. Ve bu uzun sayılmayacak süreçte bile insan umutsuzluğa kapılıyor. Bu yüzden bir an önce kontrollere gitmeye karar verdik eşimle. Yarın reglim in 3. Günü ve yine yoğun olacak muhtemelen. Ben de doktora görünmeyi düşünüyorum hangi testleri yaptırmam gerekiyor? Ve bu testler sonucunda neleri öğrenmiş olurum?

Düzenli gittiğin bir kadın doğum uzmanı var mı? Varsa zaten durumunu anlattığında senden isteyeceği tahliller belli. Tsh, fsh, lh, e2, prolaktin. Bunlara ek hazır bakılmışken demir ve d vitamini de baktırabilirsin. Yapılmadıysa smear yaptırabilirsin. Bana sorarsan madem temkinli ileriyorsunuz ve sen tetkik yaptırıyorsun eşin de spermiogram yaptırsın. Bir sorun varsa erkenden tespit edilir. Yoksa da kafanız rahat olur

Hadi hayırlısıi olsun inşallah
İnşallah hepimiz için sende belirti var mı? Yazdıysan bugün hiç okuyamadım buraları.
Canım sen film çekilmemiştin hiç di mi?
Yok kuzum çekilmedim. Hamile kaldığım ay çekilecekti işte. Gebelik olunca gerek mi görmediler anlamadım. Ama bu ay da olmazsa hem film hem de spermiogram isticem

İnşallah bu ay olmuştur. Çeşitli badireler atlatıldı, artık gelsin o bebik ama gelmiyorsa da benim oyum da hsg ve spermiogram partisine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…