Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anladım canım peki laporoskopide açmaya çalıştılar mı? Benim ilk iki basınçta sağ taraftan geçmemiş 4. Ve 5. Basınçtan sağda geçiş olmuş açılmış tüp

Anladım canım peki laporoskopide açmaya çalıştılar mı? Benim ilk iki basınçta sağ taraftan geçmemiş 4. Ve 5. Basınçtan sağda geçiş olmuş açılmış tüp
Kapaliymis canm açılmaz tedavisi yok dedi. Ugrasilsa tup alinir gerek yok dedi. Yani sol dan umit yok. Sol tupe tedavu yapilsa dahi dis gebelik olur dedi yani anlayacagin sag tupum de tek sansim var.

Faldan anlayan var mı kızzz
Yolların açık bence tüplern açıldığı anlamına geliyor ve çoook büyük bir kısmetin var haneye girdi girecek çok kısa zamanda
U Uzaygemisi35 bunlara bakmışlar dün kanda
Anladım canım baya iyi sizin hastane bence çok özenli yapıyorlar işlerini
Bu önemli bir dert bence de ben senin yerinde olsam şimdi jilet yapardım. Opuda bence uzun süreli rahatlık daha önemli. Opu öncesi ağda yaptırıtsın. Ama dolgunluk falan olursa kasıklarda o bölge hassas olur mu bilemiyorum. Ben jiletçiyim bu durumlarda ama yapmam demişsin. Eyyorlamam bu kadar
Şuan jilet yap jilet hemen uzuyor ya toplamadan bi gün önce sire gidersin bebiş bence sen normal gününe göre hesapla çok şaşmaz o günden 1 gün önce jilet yap
Ben de böyle diyorum
Jilet oraya hayatta yapamam. Ağda bandıyla kendim alıyorum senelerdir
Eee hem ayranım dökülmesin hem de tatsız olaylar yaşanmasın diyorsun sen de
Canım bana baya var gibi geldi pike. Öyle fazla koyu değil gibi
Çok haklısın çok zor bir durum. Benim çevremde olmamasına rağmen benzer duyguları yaşıyorum. Her özel günde ben de üzülüyorum. Bu da bizim sınavımız inşallah çok güzel bir mutlulukla taçlanacak yuvamız.
Çok haklısın çok zor ve bu durumu yaşamayan kolaylıkla hamile kalanlar kesinlikle bilemez..

Canm resimde oyle cıkıyor orda gorundugunden baya koyu anlarız yarına faldan anlyormusun?

Inanamiyorm ya ne kadar kotu bir insanmis. Direkt söyle deseydin benimle dalgami geçiyorsunuz? Bir daha gidip kalma bence gorusme artk Novaa

Canm resimde oyle cıkıyor orda gorundugunden baya koyu anlarız yarına faldan anlyormusun?
Canım benim bu dediğin çizgi nerdeyse büyün ay böyle çıkıyor ondan kendimle kıyasladım. Baya baya koyu ve kalın oluyor benim pikler o yüzden bana uzak geldi. Ya ben şakasına söylüyorum annem anlıyor ama o da bakmıyor

Benim suratım asılıncada senin ki de olur üzülme dedi bidaha gitmicem zaten ya çok molerim bozuldu görümcem bide bendn sonra evlendi mahsus mu yapıyor kp anlmiom
Mesafeni koru hic sevmem oyle insanlari

Fotoğrafta çıkmadı bıturlu koyuluğu amagorundugu gibi değil benim eski testlerimde pikten bir gun oncesı gibi suan yarın anlarız pik olursa.hadi ya bende anlayan birini arıyorum konu açabılıyormuyuz kahve falı için varmı Boyle bir yasak felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…