Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Düzenli gittiğim yok ama gebelik düşünmeden 2-3 ay önce gitmiştim o dediğiniz değerlerinime bakıldı aslında onlar normal çıktı. Ama smear testi yapmamıştı sadece karından ultrasonla bakmıştı. Ben smear isterim o halde.
Evet eşim de gidecek.
Teşekkür ederim cevabınız için

Ne demek. Smear'ı evliliğin üstünden bir yıl geçtikten sonra da istiyor olabilirler. Bundan tam emin değilim. Sorarsın. Tahlillerini paylaş istersen kızlar hormonlara bayağı vakıf. Eksik varsa onlar da söyler şunu da yaptır diye. Vajinal ultrasonla baksa daha iyi olabilir. İçeride enfeksiyon şu bu gibi bir durum varsa görebiliyorlar vajinal muayenede. Bir de baştan içine sinen güvenebileceğin bir doktor bulursan sonra epey rahat edersin. Sürecin ortasında doktor değiştirmek biraz zor olabiliyor

Anladım kuzum inşallah bu ay olur da gerek kalmaz ama olmazsa hsg ye bi baktır istersen çünkü sen de baya ileri haftada düşük yaptın tıkanıklık vs olduysa iyice kapanmadan hsg ile açılır en azından
ipek_annesi Tuzlalıasigirl_34 sen niye hiç güncellemiyorsun bizi? Kanaman yok değil mi? Artış baktırıyor musun hcg'de? Alp er tunga öldi mu? Issız ajun kaldi mu?
İkizler burcu o da ipek_annesi hala emin olamıyor bak D Duhanin annesi de hala soru cevap yapmadılar, o ida ikizler. Emin olamıyoruz biz böyleyiz işte septizm=biz

D Dxtr ek olarak insülin direnci de baktır mutlaka

Dünya gözüyle bebeği görüp öyle mi yapacaksınız hı?

Canım aynen son on gün kalp atışı diyar duymaz ilk iş soru cevap yapacağım ins bem burç özelliklerini bu kadar tasidigimi bilmiyordum.
Bu arada geçmiş mesajlara senin hsg aklıma geldi demin bakayım dedim şaşırdım sonucu görünce sorunsuz çıkacağını tahmin ediyordum. Arkadaslarin dedigi gibi en azından artık neden var onun uzerine gideceksin üzülme sakın Allah büyük ne büyük problemlerin bile çözümü var ins yarın hayırlı haberler alırsın

Evet o konuda çok haklısınız. O doktor çok ilgili değildi açıkçası.şikayetim yoktu sağlıklı bir gebelik geçirmek isterim dediğim için öyle yaptı belki de.
Ama bu sefer tavsiye edilen doktora görüneceğim.

Sağol canım sağda yapışıklık varmış ama açılmış görünüyor şuan bakalım yarın doktor ile konuşacağım tekrar ben bi yerde bi sorun olduğunu biliyordum onu bulamamak beni deli ediyordu ama sanırım sorun belli oldu ve çözülmüş olmasını umuyorum

ipek_annesi Tuzlalıasigirl_34 sen niye hiç güncellemiyorsun bizi? Kanaman yok değil mi? Artış baktırıyor musun hcg'de? Alp er tunga öldi mu? Issız ajun kaldi mu?
Kuzucum senin sayende yüzüm gülüyor Moral oluyorsunuz bana.Allah' ta senin yuzunu güldürsün canım tez vakitte

O nick ney ya bana mı taktın onu

Benim şuan stabil beklemedeyim ,betaya baktırmıyorum artık,ya inanmayacaksınız ama hiç belirtim yok Bu hafta gidicem nasibim varsa güzel haberlerle gelirim inşallah

Kuzucum senin sayende yüzüm gülüyor Moral oluyorsunuz bana.Allah' ta senin yuzunu güldürsün canım tez vakitte
Amin amin hepimizin inşallah
O nick ney ya bana mı taktın onu
ahshhsjsj evet en son profil foto ve kullanıcı adı değiştim diye bana atar gider yapıyordun
Benim şuan stabil beklemedeyim ,betaya baktırmıyorum artık,ya inanmayacaksınız ama hiç belirtim yok Bu hafta gidicem nasibim varsa güzel haberlerle gelirim inşallah
Hangi gün gideceksin? Biz ona göre hazırlıklarımızı yapalım İnşallah sağlıkla, güzel haberlerle gel

Eşim hangi gün izin alirsa o beni göturecek çünkü,hafta ortasi gibi tatlım

Ya sen bu ay adet olmazsan var mı öyle bir ihtimal ,inşallah

Bundan bir yıl önce falan kocam daha yaklaşmaya yaklaşırken "prezervatif takmadan yaklaşma" diye tehdit edişlerim geliyor aklıma. Ya takmasaydı, hı, n'olacaktı? Olacakları düşünemiyorum. Hazır değilken hamile kalacaktım Allahım o özgüven, o her şeyi kontrol altında tutma dürtüsü... Aklıma geldikçe kahkaha atıyorum. Her şey nasıl da kontrolüm altında şimdi

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşim hangi gün izin alirsa o beni göturecek çünkü,hafta ortasi gibi tatlım

Ya sen bu ay adet olmazsan var mı öyle bir ihtimal ,inşallah
Cevabım bir üstte bak ahshhsjsjjdxjjxjx
Bize haber ver günü belli olunca. Gerçi kocan geliyorsa bize gerek yok. İki kalpli götürüp iki kalpli getirsin seni. Söyle ona, seni ona emanet ediyoruz

Benim kac yıl sprial ve 3-4 kez de ertesi gün hapı kullanmışlığım var hemen olucak sanmalar ne safmışız

Ya kızlar inanırmısınız bilmem ama ben bir kaç seans online olarak bu bayanın enerji calışmalarına katıldım.ücret olarakta çok uygun.ben memnun kaldım açıkcası inanarakta yaptım tüm seansları ❤ Çakra açma seanları var her hafta .Sizle de paylaşmak istedim.@NealStreet minseo U Uzaygemisi35 sleepy05 Nm88326 Cartedor fiona13

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…