Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızın konuşma şekline 32 saniye tahammül edebildim

Kızın konuşma şekline 32 saniye tahammül edebildim
Yavaş konuşuyor evet ama seans esnasinda zaten o ses ve direktifleri seni istenilen enerji akışına sokuyor.ben çoğunda uyuya kaldım ama seans biterken uyandım hemen nasıl oldu bilmiyorum sanki hipnotize gibi

Yavaş konuşuyor evet ama seans esnasinda zaten o ses ve direktifleri seni istenilen enerji akışına sokuyor.ben çoğunda uyuya kaldım ama seans biterken uyandım hemen nasıl oldu bilmiyorum sanki hipnotize gibi
Bakayım bir severim böyle şeyleri, aslında uyutuyorsa işime gelebilir ona da ihtiyacım var

Kadına sinirim geçince girip yaptığı şeyin adına bakacağım. Başkasından bakayım bi de. Jane Jetgil 'nun uyutan meditasyonlarından mıydı bu da?

Kadına sinirim geçince girip yaptığı şeyin adına bakacağım. Başkasından bakayım bi de. Jane Jetgil 'nun uyutan meditasyonlarından mıydı bu da?
Tam öyle degil ,ayni anda kadın enerji calışması yapıyor eş zamanli.Ben cogunda uyudum ama herkes aynı degil.Ya bazı çakralar varmış tıkandığinda vucudun verdigi tepkiler falan ,üreme sisteminde bile.bende ,bana uyanlara katıldım açıkcası.canlı olmuyor ses kaydı atiyor size siz 45 dk boyunca dinliyorsunuz.katilan herkes ayni anda dinliyor,whatsup uzerinden.Birde ben paraya kıyıp anneyi affetme seansına da katıldım ,belki babaya da katılırım sonra ,sizle de paylaşayım dedim

Kafa doktoruna çuvalla para döküyorum ben ya. Bizim çocuklarımız da arkamızdan böyle çareler aramak zorunda kalmaz inşallah

bende bı ınceleyım . anne baba affına benımde ıhtıyacım var. youtubeda da varf ama ben hıc adapte olamıyorum ya. yada uyuya kalıyorm @NealStreet in dediği gibi

Daha dün kardeşimle bunun muhabbetini yaptık o da çakra çalışması yapıyor. 2. Çakramız üreme ile ilgili doğrudan pelvik çakra diye de geçiyor. İsim ve soyisminizde bu harflerden ( B K T) en az 1 den fazla yoksa 2. Çakra zayıf oluyor bende sadece 1 tanecik var ben de 2. Çakrayı güçlendirmeye çalışacağım biraz bunun üzerine düşeceğim çünkü bu enerji olayına inanılmaz inanıyorum. Kardeşim aylardır kalp çakrası çalışıyor hislerini güçlendirmek için ve rüyasında koruyucu meleğininin ismi söylendi ona, şuan haberci rüyalar falan görüyor baya değişik şeyler yaşamaya başladı.

bende bu harflerın hıcbırı yok

nasıl yapıcaksın bızede gönder oyle bır calısma bulursan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…