Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok geçmiş olsun Allah korumuş gerçekten.

Çok geçmiş olsun canım ya allah korumuş gerçekten

Progestan attığın halde kanaman olur kuzum korkma ama sakın ağır iş yapma ayaklarını uzat yat iğne de vermedi mi
Aynen canım yatıyorum dünden beri. Kanamam bitti gibi sadece kahverengi akıntı geliyor. Yok sadece fitil verdi gerek görmedi sanırım kese iyi yerleştiği için mi bilemedim. Normal dediler ama sen biliyor musun nedir ne değildir ?

Ay heyecanlı bekleyiş o zaman orayı hiç duymadım açıkçası, evet ben daha önce 2 defa denemiştim. Omega 3 falan alıyor musun Yumurtaların için
Öyleydi de bekledikçe tamamen strese bıraktı yerini. Ürolog yönlendirdi bizi oraya. Sonra arkadaşımın da orada yaptırdığını öğrendim. O memnun kalmıştı. Biz de ön görüşmeye diye gittik. Çıkınca ikimiz de birbirimize demeden oraya karar vermişiz gibi olmuş. Başka yerle hiç görüşmedik. Telefonda Medistate'in embryiologuyla görüştüm bi. O da bayağı aklıma yatmıştı aslında ama mesafeden dolayı eledik orayı.

Hiçbir şey vermediler bana bu zamana kadar folik asit dışında. D vitamini kullandım bir tek. Folidays kullanıyorum. Onun içinde de iyot, b6, b12, d vit var. Sperm kaynaklı diye bana pek bir şey yapmadılar. Geçen ay antral folikül sayımı yapıldı reglin 3. günü. Hormonlarda da sorun yok gibi. Bir tek tsh ve prolaktin hafif yüksek gibi, böyle devam ederse belki ilaç başlarım dedi tüp bebekçi. Regl olunca önce tahlil olacak işte sonra da doktor uygun görürse tedaviye başlayacağız

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilmiş sadakanız varmış. Çok şükür ikinize de bir şey olmamış. Amin inşallah

Çok şükür ucuz atlatmışsınız canım başınızdan bi tuz ekmek çevirip bi fakire verin, sadaka verin. Allah beterinden korusun

sağol canımcım , bugün bir tık daha iyiyim

Çok büyük geçmis olsun canım ,umarim hersey yolundadir
Catlama ignesi sonrasi doktor iliski planlamasını yapıyor canım.Benim doktorum igneden 36 saat sonra arka arkaya iki gun iliski,bir gun ara ,bir iliski seklinde vermisti hep toplam 3 tane

ah keşke bu yanmalar bebişten olsaydı canım, ama pek mümkün değil ben sürekli test
yapıyorum zaten çıkan eden bişiy yok. hiç bir belirt bir değişiklik yok hatta regl belirtisi de yok. vucut toptan grevde sana da çok geçmiş olsun inşallah azalır yanmaların

fiona13 mell sana beddua ediyooooo
Ben yandım sen de yan, diyor.
Hamile kal ama diyor, senin de miden yansın gak guk et günde 250 kez diyor hiiiiiiiih çok ayıp mell_in_shell
kalsak da cayır cayırr içten yansın ben razıyım geldiğimiz noktada gak guk da ederim içime içime ederim kan kusup kızılcık serbeti içtim derim

Ay bebişim gece elimde telefon uyuya kalmışım
Yavrum eşin zaten kendini yeterince suçlu hissediyor bence spermlerden dolayı. Senin bi off demen bile onun içini yakıyodur bakma umursamaz gibi göründüğüne. Senin ise en çok desteğe ihtiyacın olduğu bi dönem bu ikinizin birbirini anlaması ve iletişiminiz çok önemli, bunu da konuşa konuşa, anlaya anlaya aşacaksınız emin ol

bundan tam bir sene önce gebeliğe dair tek bildiğim şeyler pko, hcg ovülasyon gibi anahtar kelimelerdi sadece
suan rahim filmi yorumlanır sperm analizi yapılır hormonlar yorumlanır ve hatta hatta polip miyom gibi şeylerin tanı ve tedavisi için alternatif tıp tavsiyeleri verilir.

müracaat —-> FİONA TIP MERKEZİ SAĞLIKTA EMİN ELLERDESİNİZ

Sağol kuzu, kırmızıları görene kadar hep ümit vardır inşallah benim dediğim çıkar.
sen yine de razıyım herşeye deme, duaları eksiksiz edelim keyifli de bir hamileliğim olsun diye dua et
hep derdim eşime gece 3 te falan seni uyandırıp eriiikk, karpuzzz, kebaappp diye bağırcam, alcan gelxen mecbur derdim. Şimdi diyorum ki hangi yemeği yesem acaba mideme dokunmaz

benim anneem ve babaanem ebe hemşire hiçbişe yapamadık mı ararız annemi görüntülü hallederiz sen takılma yeter ki doğurcam de

Çok geçmiş olsun, allah korumuş resmen. Bencede sadaka verin, bi çocuk sevindirin mutlaka

Ah canım benim inanamıyorum verilmiş sadakanız varmış. O yol çok fena canım benim valla gelmiş geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız. Allah beterinden saklasın
Evet ya hff. Yarın kafa doktoruyla randevum var neyse ki. Accık anlatam da açılam. Sizi de şikayet edem biraz Aslında ben iyiyim de arkadaş çevrem kötü
Et et, kafa doktoru da takılma orda der sonra gider bırakırsın bizi

Uyuyamadığın geceler yaz bana ashndndndnjdjd
Neblem zor sahiden. Bugün tekrar konuyu açmayı denedim de gözlerini devirip kaçmaya çalıştı hemen. Konuşmaya bile gelemiyor. Anlayamadım ki fazla mı takıyor fazla mı umursamaz. Neyse yolumuza bakçez

canımm çok çok geçmiş olsun umarım bir an önce atlatır iyi olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…