Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bundan tam bir sene önce gebeliğe dair tek bildiğim şeyler pko, hcg ovülasyon gibi anahtar kelimelerdi sadece
suan rahim filmi yorumlanır sperm analizi yapılır hormonlar yorumlanır ve hatta hatta polip miyom gibi şeylerin tanı ve tedavisi için alternatif tıp tavsiyeleri verilir.

müracaat —-> FİONA TIP MERKEZİ SAĞLIKTA EMİN ELLERDESİNİZ
Ben mesela ovülasyon hcg aşamalarını atlayıp spermiograma giriş yaptım 🤣

benim anneem ve babaanem ebe hemşire hiçbişe yapamadık mı ararız annemi görüntülü hallederiz sen takılma yeter ki doğurcam de 😁
Doğurcam fionacım kesin kararım. Ufak tefek eksiklerimiz var ama hallolmayacak şeyler değil. Embriyo yok işte ama olur yani bence olur. Olabilir. Olsun 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah canım benim inanamıyorum verilmiş sadakanız varmış. O yol çok fena canım benim valla gelmiş geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız. Allah beterinden saklasın🙏🙏

Et et, kafa doktoru da takılma orda der sonra gider bırakırsın bizi 😒
Kocam diyor onu. Üzerimde yoğun bir baskı var. Ben buraya girdiğim için o da gidip oyun oynuyormuş. Duy da inanma 🤭

Doğurcam fionacım kesin kararım. Ufak tefek eksiklerimiz var ama hallolmayacak şeyler değil. Embriyo yok işte ama olur yani bence olur. Olabilir 🤣
sen böyle diyon ya şimdi bi de taze transfer ya ilkinde zınk diye oluvercek tabii allahım bilir 🤲🏻 sonra o nickini gene terelel yapmak zorunda kalcan sey dicen çok cabuk oldu ya bu nasıl oldu falan anlamadık ki bi anda 🙇🏻‍♀️

sen böyle diyon ya şimdi bi de taze transfer ya ilkinde zınk diye oluvercek tabii allahım bilir 🤲🏻 sonra o nickini gene terelel yapmak zorunda kalcan sey dicen çok cabuk oldu ya bu nasıl oldu falan anlamadık ki bi anda 🙇🏻‍♀️
Hahha onu ben demem benim dünür der minseo minseo di mi? Emin misin tuttuğuna der. Bir doktordan daha mı görüş alsan der. Doğurana kadar ikna edemeyiz. mell_in_shell mell_in_shell 'in dediği gibi doğumda da kesin üç kez kontrol eder içerde başka bebek kaldı mı diye 🤣

Bende olaylar o şekilde ilerlemiyor. Daha ziyade şey olur mesela. "Kese mi o? Kese düzgün di mi? Bir şeyi yok di mi? Bu kalp atışı mı? Düzgün atıyor di mi? Bir sorun yok di mi? Her şey yolunda di mi? Sağlıklı olur di mi? Düşmez di mi?" Benim tarzım bu 🤣

fiona13 fiona13 tutarsa plansız gebelik bak unutma. "Biz korunuyorduk. Biz korunuyorduk." Kendimize sürekli bunları hatırlatıyoruz. "Hiç beklemediğimiz bir anda oldu. Biz de şaşırdık"

Çok büyük geçmis olsun canım ,umarim hersey yolundadir 🙏🙏
Catlama ignesi sonrasi doktor iliski planlamasını yapıyor canım.Benim doktorum igneden 36 saat sonra arka arkaya iki gun iliski,bir gun ara ,bir iliski seklinde vermisti hep toplam 3 tane
Çok şükür kuzum iyiyim birşeyim yok Allaha binlerce kez şükür tamam kuzum heyecanlıyım bakalım yarın neler olacak inşallah Rabbim güldürür yüzümüzü🙏🏻😇

Ah canım benim inanamıyorum verilmiş sadakanız varmış. O yol çok fena canım benim valla gelmiş geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız. Allah beterinden saklasın🙏🙏

Et et, kafa doktoru da takılma orda der sonra gider bırakırsın bizi 😒
Amin bebeğim Allah razı olsun o yolu 8 senedir gidiyordum Allah birgün nasip etmedi çok şükür canıma birşey olmadı Allah kimseyr yaşatmasın çok sağol😘🙏🏻

bundan tam bir sene önce gebeliğe dair tek bildiğim şeyler pko, hcg ovülasyon gibi anahtar kelimelerdi sadece
suan rahim filmi yorumlanır sperm analizi yapılır hormonlar yorumlanır ve hatta hatta polip miyom gibi şeylerin tanı ve tedavisi için alternatif tıp tavsiyeleri verilir.

müracaat —-> FİONA TIP MERKEZİ SAĞLIKTA EMİN ELLERDESİNİZ
Aynen ya her gün yeni bir şey öğreniyorum, şimdi de histereskopi bilgisi doldu beynim, bakalım yarın öbür gün neler araştırırken bulacağım kendimi 😂

Hahha onu ben demem benim dünür der minseo minseo di mi? Emin misin tuttuğuna der. Bir doktordan daha mı görüş alsan der. Doğurana kadar ikna edemeyiz. mell_in_shell mell_in_shell 'in dediği gibi doğumda da kesin üç kez kontrol eder içerde başka bebek kaldı mı diye 🤣

Bende olaylar o şekilde ilerlemiyor. Daha ziyade şey olur mesela. "Kese mi o? Kese düzgün di mi? Bir şeyi yok di mi? Bu kalp atışı mı? Düzgün atıyor di mi? Bir sorun yok di mi? Her şey yolunda di mi? Sağlıklı olur di mi? Düşmez di mi?" Benim tarzım bu 🤣
Ben inanmam valla bi doğursun bakalım cidden bebek miymiş o

Faldan anlayan var mı kızzz

Eklentiler

• IMG_20210321_132721.jpg
    IMG_20210321_132721.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20210321_132621.jpg
    IMG_20210321_132621.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210321_132614.jpg
    IMG_20210321_132614.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 36