Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben mesela ovülasyon hcg aşamalarını atlayıp spermiograma giriş yaptım

benim anneem ve babaanem ebe hemşire hiçbişe yapamadık mı ararız annemi görüntülü hallederiz sen takılma yeter ki doğurcam de
Doğurcam fionacım kesin kararım. Ufak tefek eksiklerimiz var ama hallolmayacak şeyler değil. Embriyo yok işte ama olur yani bence olur. Olabilir. Olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Kocam diyor onu. Üzerimde yoğun bir baskı var. Ben buraya girdiğim için o da gidip oyun oynuyormuş. Duy da inanma

Doğurcam fionacım kesin kararım. Ufak tefek eksiklerimiz var ama hallolmayacak şeyler değil. Embriyo yok işte ama olur yani bence olur. Olabilir
sen böyle diyon ya şimdi bi de taze transfer ya ilkinde zınk diye oluvercek tabii allahım bilir sonra o nickini gene terelel yapmak zorunda kalcan sey dicen çok cabuk oldu ya bu nasıl oldu falan anlamadık ki bi anda

sen böyle diyon ya şimdi bi de taze transfer ya ilkinde zınk diye oluvercek tabii allahım bilir sonra o nickini gene terelel yapmak zorunda kalcan sey dicen çok cabuk oldu ya bu nasıl oldu falan anlamadık ki bi anda
Hahha onu ben demem benim dünür der minseo di mi? Emin misin tuttuğuna der. Bir doktordan daha mı görüş alsan der. Doğurana kadar ikna edemeyiz. mell_in_shell 'in dediği gibi doğumda da kesin üç kez kontrol eder içerde başka bebek kaldı mı diye

Bende olaylar o şekilde ilerlemiyor. Daha ziyade şey olur mesela. "Kese mi o? Kese düzgün di mi? Bir şeyi yok di mi? Bu kalp atışı mı? Düzgün atıyor di mi? Bir sorun yok di mi? Her şey yolunda di mi? Sağlıklı olur di mi? Düşmez di mi?" Benim tarzım bu

fiona13 tutarsa plansız gebelik bak unutma. "Biz korunuyorduk. Biz korunuyorduk." Kendimize sürekli bunları hatırlatıyoruz. "Hiç beklemediğimiz bir anda oldu. Biz de şaşırdık"

Çok şükür kuzum iyiyim birşeyim yok Allaha binlerce kez şükür tamam kuzum heyecanlıyım bakalım yarın neler olacak inşallah Rabbim güldürür yüzümüzü

Amin bebeğim Allah razı olsun o yolu 8 senedir gidiyordum Allah birgün nasip etmedi çok şükür canıma birşey olmadı Allah kimseyr yaşatmasın çok sağol

Aynen ya her gün yeni bir şey öğreniyorum, şimdi de histereskopi bilgisi doldu beynim, bakalım yarın öbür gün neler araştırırken bulacağım kendimi

Ben inanmam valla bi doğursun bakalım cidden bebek miymiş o

Faldan anlayan var mı kızzz

Eklentiler

• IMG_20210321_132721.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20210321_132621.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210321_132614.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210321_132605.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210321_132551.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…