Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inşallah canımcım. evet geç çağırdı ama sanırım benim daha önce ilaçsız falan progesteron 32 çıktı sormştu kendi çatladığını düşündü bence.bu arada pazartesi salı günü hep lekeli açık pembe ara kanamam geldi. sordum. çatlamaya çalıştığı için oluyor dedi. kesinlikle bu kanama geldiğinde çatladı yada çatlamadı diyemeyiz bu aslında çatlamaya çalıştığı zaman olan bişiy dedi.
progestan fitil ve 25 nde kan testi diye yzınca doktor bey umut var mı yani dedim. yok ben kbb doktoruydum zaten diyo

idrarda çift çizgi görmeden asla kan vermem neyse beklerim belki bi kaç gün daha hahaha

bugün ilk idrar gitti zaten yarın yapsam mı dedimde kararsız kaldım yarın 12. Gün ama daha regl e 5 gün var benim döngüm uzun biraz erken yumurtalama olup geç regl oluyorum
yumurtlamadan tam 12. günde canım silik falan çıkıyor yahu genelde sen nasıl istersen öyle yap :) ben de çok merak ediyorum ama hiç sabredemeden ağzımın payını aluyırum

yumurtlamadan tam 12. günde canım silik falan çıkıyor yahu genelde sen nasıl istersen öyle yap :) ben de çok merak ediyorum ama hiç sabredemeden ağzımın payını aluyırum

aynen artık tek çizgi göre göre bi hal olduk ahhhaha yanıltma payı bile yok azcık silik falan filanda değil direk net tek çizgi

İçinin rahatlamasına sevindim, her zaman ümit var Orada mı yaptırmaya karar verdin peki?
Eşinin süreçleri doktordan duyması iyi olmuş, böylece daha çok destek olur sana hem.

nac 600 mü ne var ya ondan içsin kuzu balgam söktürücü bunu da bir ürologun soru
cevabında gördümdüü
Canım bu nac ne işe yarıyor balgam söktürmesi dışında bir etkisi mi var erkeklere? Evde var duruyor öyle bir işe yarar belki

Hahaha doktor çok tatlıymış. Bak o kanama kısmı da ilginçmiş ya bilmiyorduk hiç. Kendi kendine güzel çatlıyor ama bence de senin. Progestan da tutunmayı kolaylaştırır inşallah. Ya biz de napalım soruyoruz umudu napalım yaaa AA veriyorlar gazı sonra bıtbıt ediyorlar
idrarda çift çizgi görmeden asla kan vermem neyse beklerim belki bi kaç gün daha hahaha
Hahaha benim de tam tersi çalışıyor kafa. Kanda pozitif görmeden idrar testi yapıp moralimi bozamam diyorum
yok yok sadece mart kampanyam vardı ya onun hevesiyle test yapsam mı yapmasam mı kararsızlığındayım
Yaa bence bu kampanya tutacak. Ama çok erken yapıp kampanyanın uğurunu şaapmayalım bence. Belirsiz olacak şimdi silik de olsa okmasa da erken diyeceğiz. Bence sabret ama çok heyecanlıyım yaparsan hepimizi etiketle

aynen artık tek çizgi göre göre bi hal olduk ahhhaha yanıltma payı bile yok azcık silik falan filanda değil direk net tek çizgi
ben de öyle valla artk yapmaktan bile testi korkar oldum bi yandan da ama negatifi görim rahatliyim rahat rahat adet olurum kafası var . inşallah beklediğimz haberler gelir yaparsan hBer et canımm

hahahahhaha kan daha meşakkatli daha bi beklentiye sokar beni

yarın ola hayrola bakalım yaparsam etiketlerim

Canim bu Hakan bey eurofertildekimi?
Benim sali gunu gorusmem var onunla. Benim amh 0.6 cikmisti 10.ayda. Bu hafta yaptirdim 0.3 cikti.. Yasimda 26 kuzu
Canimm cok iyi, insallah guzel sonuclar alirsin
Esinede guzel demissin odeme kismini
minseo nisanda gelicez biz galiba.
Ama eurofertil burda baslamama okeyse burda baslarim bize cok daha iyi olur o sekil

ben de öyle valla artk yapmaktan bile testi korkar oldum bi yandan da ama negatifi görim rahatliyim rahat rahat adet olurum kafası var . inşallah beklediğimz haberler gelir yaparsan hBer et canımm

dimi ya testi yapıp negatif görünce de erken mi yaptım o yüzden mi negatif çıktı düşüncesi sshhdhdh yaparsam atarım canım

ayneen canım ama ben o gazı işte ekim ayında aldım progesteron 32 çıkınca hevesle gittim kan verdim. bir de idrarsa bi kaç saat sonra silik çizgi çkmştı hayalet kesn var dedim. 21. günü progesteron verdim sonucu doktora attımmm işte fiona hanımmm süper mükemmem inş gecikiceksinz zart zurt dedi gittm gazla 26. gün kan verdim koskocaman bir TIRT ondan inanmıyom bacım ben bunlara kandıramazlar bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…