Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kuzumm sen kaçırdın beni dünn ben dün kontroloe gittim döngünün 14. gününde femara sonrası solda bir çatlamış kendiliğinden iğne vermedi dün de birliktelik olsun dedi bizde bu sabah oldu ancak.
kendisi dedi 25 nde kan ver diye.
bir de progestan fitl verdi sabah akşam vajinal başladım . sat 25 subat bat da 25 subat

U Uzaygemisi35 vazgeçmek değil de 1 2 ay ertelemek diyim ya şu geçen rahim filminden sonra 3 ay muhabbeti oldu ya onu deneyim diyorum sıkıntısız çıkarsa
Kız tamam evet ama rahim filminden sonra ekstra bir tedaviyle olasılığı daha çok artırırsın. Kaç aydır deniyorsun zaten. Rahim filminden sonra kendşn denedikten sonra aşılamaya rahim filminin etkisi geçmiş olarak başlayacaksın. Kız bi de 500 TL demişler ya insanlar kaç yüzbin milyon milyar veriyorlar. Bence hiç vakit kaybetme ne diye o en kritik ayları kendin deneyeceksin ki?
aslında son 2 değil ben yumurtlamadan 14 değil 17 gün sana adet oluyorum yani daha var bekliyim mi
Ayy o zaman bence kesin bekle. Bence idrarda pek rrken çıkmıyor zaten. Ama kan vereceksen durdurmam seni
İnşallah canım aynen öyle. Sağlık olsun da geri kalan her şey hallolur inşallah. At bakalım ben yine kendime bahane bulurum ama bize de akşam annem gelecek, etrafta herhangi bir iğne ilaç bebekle ilgili bir yazı va bir şey var mı suç unsuru diye aradım kitap falan almıştık kaldırdık her şeyi
Adetten sonra da mı farklı bir ilde olacaksın? Çok fazla söylemişler yuh. Nasıl bir hastane orası? Üstelik benim gittiğim hastanenin fiyatları da normalde diğer yerlere göre baya pahalı oluyor. Abartmışlar ya ameliyat fiyatı nerdeyse. Bence araştır az daha canım. Adetten sonra geliyorsan burada benim dediğim yerde çektir bence çok rahat geçti benim.
U Uzaygemisi35 tercüme etsene. Ne diyor? Aşılamayı mı erteliyor şimdi de?
Sağlam delirdi canım
Yuhara ben anestezisiz 800'e çekildim
Evet ya uçmuş bunlar
Ulan siz demediniz mi rahim filminden sonra 3 ay gebe kalma şansı yüksek diye
Dedik dedik ama nşye dedik kız bak ben de rahim fikmi sonrası hemen tedaviye başladım, olasılık iki taraftan da artsın diye. Bence sen de öyle yap daha da normal deneme ya. Yani dene de, rahim filmi sonrası kritik ayları böyle geçirme bence. Sonra gene denersin olmazsa. En kritik zamanların etkisini götürcen. Sıkıldım artık diyordun hem.
Sen demedin mi bekleyevek takatim kalmadı diye? Ayrıca hsg aşılamada da şansını artıracak???
Hee öyle demedi miydi
Canım ben çok güvenemiyorum öyle şeylere. Korkuyorum farklı bir yan etkisi olur diye. Ama tabi şifanın nereden geleceği belli olmaz. Sen bilirsin

AMH kaç canım?

araştırılcak bişiy varsa en iyi ütüden rimele, mangaldan duvar boyasına spermden rahme ——> fiona13

Doktor ilactan sonra olabılir kana bakalım yinede dedi. Kan verdim ama ıki saate cıkar dedi. Beklemesemmi acaba anlarmıyız sonucları. İsyerıde gec kalma dedıydı
Beta ya mı baktı? Hadi bakalım başka ne dedi muayene etti mi? Ya işyerini boşver bence artık. Serum taktılar gelemiyorm dersin.
ben izmirde su hastahanesinde 1000 tl çekildim anestezili 2020 eylülde minseo
Her şey çok pahalılandı valla
Kanda neye bakcak acaba

Aşılamayı mı erteledin?
Betabhcg bakmıştır bence ne olur ne olmaz diye. Tam kan sayımı da yapmıştır belki çok kan kaybetti mi diye
Nasıl kaçırmışım yaa. AA ilk kontrolde mi çatladıpını gördü? Daha önce nasıldı döngün 30 mu? İlaçlar tetiklemil hızlıca olmuş yumurtlaman demek. Olsun sabah daha iyi oluyormuş spermler yakalar bir gün önceki yumurtayı inşallah.

İkisi de 25 Şubat olamaz kız 25 Mart dimi. Aramızda çok az var. İnşallah sonuç alırız. O zaman ben de 22sinde gelmezse kırmızılar kan vereyim hiç o aşamaya gelemedim sağolsun idrar testi bile yapmama fırsat vermiyor önceden geliyor hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…