Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canim bu Hakan bey eurofertildekimi?
Benim sali gunu gorusmem var onunla. Benim amh 0.6 cikmisti 10.ayda. Bu hafta yaptirdim 0.3 cikti.. Yasimda 26 kuzu
Canimm cok iyi, insallah guzel sonuclar alirsin 🤲🤲
Esinede guzel demissin odeme kismini 🤭
minseo minseo nisanda gelicez biz galiba.
Ama eurofertil burda baslamama okeyse burda baslarim bize cok daha iyi olur o sekil
hadi inşallah iyi hissediyorum bebişinle döneceksin inşallah :KK76:

İçinin rahatlamasına sevindim, her zaman ümit var 🙏🏻 Orada mı yaptırmaya karar verdin peki?
Eşinin süreçleri doktordan duyması iyi olmuş, böylece daha çok destek olur sana hem.

Canım bu nac ne işe yarıyor balgam söktürmesi dışında bir etkisi mi var erkeklere? Evde var duruyor öyle bir işe yarar belki 🙈
canım spermin svılaşma süresi lifekasyon mu ne eğer 45 in üzerndeyse dak olarak doktorlar öneriyor süreyi düşürüyor diye :)

Kızlar Sonuc cıkmıs ben işyerine gelmiştim anlayan varmı
IMG_20210312_145642_9.jpg

Eklentiler

• IMG_20210312_145655_0.jpg
    IMG_20210312_145655_0.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 36
Evet ama ne bilim bazen acelen ne diyorum bazen öfff olsun da kurtulayım diyorum 😆 Du bakalım haftaya belki yine fikrim değişir psikolojim karar veriyor😂
Bencede 3 ay bekle tatlım, doğru karar. Benim kalp rahime ameliyat demişlerdi ya, bi tüp bebek doktoruna gitmiştim, prof tu sanırım, kitapları falan da var. Tüp bebek merkezi başkanımıymış neymiş hatırlayamadım şimdi neyse. O, rahim ameliyatlık değil dedi, değerlerimizi de gösterince daha 2 ay olmuş rahim filmi çektireli, ihtimal artıyor. Bir ay daha deneyin olmadı tüp için konuşuruz demişti. Varmış bi bildiği 🥰 daha yaşın müsait beklersin 3 ay

salak kadın ılactan sonra normal bi kan bakalım dedı baktı anlamadım yanı kan sayımı yapmış. hayır burdan neyı anlıcaz ki. nese devam ederse aksam acıle gderım tekrar suan bıraz durdu gıbı. sanırım klomen ettı boyle

Ay insallah yaa bugun cok duygusalim niyeyse. Anneme soyledim sonunda, soylerken agliyasim geldi kendimi zor tuttum. Bizde burdan dua ederiz hayirlisi olsun dedi
ahh hayırlısı olsun ama bence kendini emin ellere teslim edeceksin için rahat olsun :KK200:
Bencede 3 ay bekle tatlım, doğru karar. Benim kalp rahime ameliyat demişlerdi ya, bi tüp bebek doktoruna gitmiştim, prof tu sanırım, kitapları falan da var. Tüp bebek merkezi başkanımıymış neymiş hatırlayamadım şimdi neyse. O, rahim ameliyatlık değil dedi, değerlerimizi de gösterince daha 2 ay olmuş rahim filmi çektireli, ihtimal artıyor. Bir ay daha deneyin olmadı tüp için konuşuruz demişti. Varmış bi bildiği 🥰 daha yaşın müsait beklersin 3 ay
öyle düşünüyorum canım doktoruma bırakıcam kararı ya bakalım o ne dicek güveniyorum ben de onun fikirlerine. dün seni etiketlemiştim gördün mü :KK70: şu belirtisiz gebelik nasıl oluyor anlatsana biraz :KK70:

Gayet güzel bence vakit kaybetmeden karar verip başla. Biliyorsun zaman da hızlı hersey vesile verecek olan gene rabbim 🤲
Tabi o ol der olur. Herşey allhın izniyle oluyor. Ama yine biz elimzden geleni yapmakla sorumluyuz. Bir de Yeditepe Üniv. Hast prof dr Erkut Attar var kafama yatan. O da 700 tl muayenesi

ayneen canım ama ben o gazı işte ekim ayında aldım progesteron 32 çıkınca hevesle gittim kan verdim. bir de idrarsa bi kaç saat sonra silik çizgi çkmştı hayalet kesn var dedim. 21. günü progesteron verdim sonucu doktora attımmm işte fiona hanımmm süper mükemmem inş gecikiceksinz zart zurt dedi gittm gazla 26. gün kan verdim koskocaman bir TIRT 🤫 ondan inanmıyom bacım ben bunlara kandıramazlar bizi 😈
Aynen canım benim de progesteron çok güzel çıkınca ümitliyfim baya ama idrar bile yapamadan geldi sağolsun 🙈 ya fazla heveslenmeden umutlu olmak lazım. Kısmet her şey
salak kadın ılactan sonra normal bi kan bakalım dedı baktı anlamadım yanı kan sayımı yapmış. hayır burdan neyı anlıcaz ki. nese devam ederse aksam acıle gderım tekrar suan bıraz durdu gıbı. sanırım klomen ettı boyle
Canım demiştim sana tam kan sayımı yapar diye. Yoğun kanama durumunda mutlaka bakıyorlar buna. Gebelik istememesine şaşırdım.

ahh hayırlısı olsun ama bence kendini emin ellere teslim edeceksin için rahat olsun :KK200:

öyle düşünüyorum canım doktoruma bırakıcam kararı ya bakalım o ne dicek güveniyorum ben de onun fikirlerine. dün seni etiketlemiştim gördün mü :KK70: şu belirtisiz gebelik nasıl oluyor anlatsana biraz :KK70:
Gördüm kuzu cevap da yazdım ama dün muhabbet çokmuş atlanmıştır 😂
Benim akıntım yumurtlamadan sonra da devam etti, hala kesilmedi bu arada. Bi de mide yanmaları başlamıştı, o da hala devam ediyor 🙄 onun dışında diğer aylarda daha çok belirtim vardı, beyaz akıntı, göğüste dolgunluk, falan. Adet öncesi dizlerim çok ağrırı benim, o ay diz ağrım ve ara ara kasık kramplarım da olmuştu. Bi farkı yoktu yani.
Bi de şeyi hatırladım şimdi, eşim akşam geldiğinde kapıyı çalmıştı, açmak için kalktığımda iki kere gözüm kararmıştı. Ama normalde de ani kalkışlarda olur bana bu. Çok ekstrem belirtilerim olmadı yani.
bi gün gecikme oldu, hemen sabahında pozitifi gördim 🥰

Aynen canım benim de progesteron çok güzel çıkınca ümitliyfim baya ama idrar bile yapamadan geldi sağolsun 🙈 ya fazla heveslenmeden umutlu olmak lazım. Kısmet her şey

Canım demiştim sana tam kan sayımı yapar diye. Yoğun kanama durumunda mutlaka bakıyorlar buna. Gebelik istememesine şaşırdım.
reglıyım klomen kullandım yumurtlamadım yoogun kanamam var gunluk hayatımı etkılıyor dedım. kan baktı ıste okdar yanıma gelırsın dedı ama beklemedım ben. heralde bu sonuca gore gıtmeme gerek yok dımı

X