Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kbb neymis
Bi kere bendede yumurtlama donemi az kanama olmustu
Insallah olur bebis

Evet normal diyecek bence de fazla sallamıyorlsr. Annem ölüyordu bu yoğun kanamadan nerdeyse. Senin değerlere çok bakamadım ama normal sınırlardaydı galiba. Kadın doğumcu acilde görse daha iyi olurdu. Acil doktoru sallamıyor

minik minik belli etmiş kendini akıntıların nasıldı peki rengi falan ? göğüs ağrın hiç olmadı mı ?

Kbb neymis
Bi kere bendede yumurtlama donemi az kanama olmustu
Insallah olur bebis
kulak burun boğaz
bir de ben sey diyorum bidhaa ne zaman gelcem polipse ne zmaan alcaz yani kendi bilinçaltıma zaten bu ayı çoktan çöpe atmışım da işte.
aynı minseo gibi. iste adetine 23 gün varken bi sonraki adet bitimine hsg için randevu alan koca yürekli minseo

aynen nese bakalım klomen kaynaklı dıye dusunup beklcem aksi bı durumda gıderım şansaki yarın sınav var nolcak bılmıyorum bu halde

kız sen ev işi yapmıcak mıydın yine forumdasın

Net karar vermedik ama başka merkeze gidip kafamızı karıştırasımız yok pek. Burası evimize de çok yakın. Henüz resmi işlem yapmadık ama karar verirsek p.tesi gideceğiz bakalım

@terelellidenhalliceyim kuzu senin gittiğin merkezin tüp fiyatları neydi?
Taban fiyat telefonda 9000 demişlerdi. Oraya gidince kağıt çıkardılar 10.500 mü 11.000 mi ne yazıyor ama size 9 yapcam dedi. Dedim dalga mı geçiyon kardeş. Dedi dur sen bu kadarla bitti mi sandın. 600 ilk muayene. Sonraki muayenelerde almıyormuş. Zaten 2-3 gün arayla çağrıp bakacaklarmış. Kontrol gibi yani yumurta takibi için. Ona bir zahmet bir daha almasınlar. Birden fazla embriyo tutarsa transfer sonrası fazla kalanları dondurma 2000. Birkaç şey daha vardı ya hatırlayamadım şimdi. Bir de kese görme ve kalp atışına da buraya gelcen onda da 600'er öpücez diyor. Yüz görümlüğü. Tahlilleri hiç konuşmadık bak. Bir tek beta dahil dedi galiba. İlaçlar da yok içinde. Biz de bize daha tam ne girecek bilmiyoruz ama en az 15-17'yi gözden çıkarın dedi dümdük dolandırmadan. İlaçlar muayenede bakılarak seçileceği için bellisiz şu an onun fiyatları

Aynen o canım. Ben senin için bayağı darladım Nazlı hanımı. 150 tane soru sordum. Dediğim gibi gelirse daha iyi olur dediler. 15 gün kalman yeterliymiş. Konuş bakalım ne diyecekler. Benim amh'ı düşük arkadaşım da orada yaptırdı. 3 yumurta olmuştu işte onun da. İlk denemede tuttu. Hakan biraz mesafeli biri ama sen esprili tatlı dilli konuşursan o da öyle konuşuyor. Benim ilk izlenimim olumlu. Senin fikrini de merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…