Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sir en iyisi bence ben de başladım 3 aydır gidiyorum hamilelik olursa kolay olsun diye alışayım dedim

Ben de gebelik istediğim için lazeri sürekli erteliyorum hamile kalırsam yarım kalmasın diye. Evde kuaförlerin kulladığı ağdayla alıyorum. Gebe kalırsam da mahalle kuaförü eve gelip alıyo malüm bölgeyi öle aldırırım malzeme kendimden

Benim arkadaşımın eşi alıyodu

Valla ben ölümüne ağacıyım kuaförüm 5dakikada pıt pıt alıyo oğluma hamileyken jilet sürdüm aptal kafam Aynı hataya bir daha düşmem ama noo

Afafafga yine dünyayı kurtaracağız ya ben de pandemide bir kere bile kuaföre bile gitmedim. Aynı ortamda yakın çalışıyor onlar da. Hijyen olur mu yeterince emin olamadım. Hamile kalırsam hep jilet galiba. Bacağa yetişmek de zor. Ben daha önce cesaret etmiştim, baya rahat oluyor. Yaşlanınca falan da en zoru o bence. Kimseye muhtaç olmamak adına yapmak isterim yani. Ağdanın acısına pek dayanamıyorum ya. Bir de gebelikte o bölgeyi uyardığı için ve enfeksiyon riski olduğu için çok önermiyorlar. Pandemide zaten kesin gitmem.
Sir en iyisi bence ben de başladım 3 aydır gidiyorum hamilelik olursa kolay olsun diye alışayım dedim
Ya iyi yapmışsın kız ben bu dönemde cesaret edemem. Bir de acısına dayanamıyorum ya. Lazer sonrası az kaldı baya, bir de ben ağdanın çekeceği kadar bile uzatamıyorum. Sıfır olcak baby face gibi o nedenle kafama taktım baya bunu.
Kızlar dün bi şarkı vardı bütün gün onu söylüyodum ama şimdi asla hatırlamıyorum çıldırııcııım
Hahaha kız azcık mırıldan belki buluruz
Yaa evet ben çok önceden başlamıştım. Hamile kalırsam da yukarıda yazdığım nedenlerle ağdadan korkuyom. Eve gelmesi iyiymiş ama yine virüs riski var hem de ev ortamında yabancı biri her yere virüs saçabilir gibi geliyor bana
Benim arkadaşımın eşi alıyodu
Ayy benim de aklımdan geçti biliyor musun. En yakınım o sonuçta ne yapayım yani. Yapabilirse isterim ondan. Ben yaparım dediydi daha önce

Ay kız seni unutmuşum. Ne bilem ben jiletimden baya memnunum ama işte yetişemem gibi geliyor. Nasıl oldu o oğlan zamanı?
Bildiğin orman. Aynayla alıyordum bide rezillik can çekişiyodum resmen uzanabilmek için. ben regl olmaya başladığımdan beri annem beni ağdaya götürdü hep. Salak kız niye hamileyken Jilet sürüyosun devam etsene kuaföre işte

Ayy çok zor. Ben duşta yapabiliyorum sadece. Duşta da buhardan ayna da gözükmüyor ki heyecan aramışsın sen

Püü aklıma niye soktun gebelikte özel bölgede ağdanın enfeksiyon şaaptığını. Hamile kalmadan hamile dertlerini yüklenmemiz harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…