Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben normalde agdaya gidiyordum ,hep oyleydi simdi de hala maskeyle gidiyorum napimm
Gecen hafta lekelenmem olunca acil jilet yapip ciktim neyazik ki

Ya ciddi misin cımbızla tarama mı yapıyo cidden

Kızlar bunu izlediniz mi? Ah biz neler çekiyoruz her ay ağda muhabbeti geçince bu geldi aklıma
Beter olsunlar
Oysa ki hep kıyamam derdi. Saclarımı kestırcem dedıgımde bile gözü dolardı. Cırttt derken çok haşindi ama
Dikkat et valla
Hamilelikte saçlarım çok gürleşti diyorlar genelde ama doğumdan sonra çok cansızlaşıyormuş doğal bişi bilmiyorum ne iyi gelirde New life b12&biotin var dil altından alıyorsun onu kullanabilirsin bi zararı da olmaz hem

Aynı benimki. Bir gün saçımı kıvırcık yaptım. Pandemi zamanı ve evdeyiz yani. O da evden çalışıyor. Bir yere gitmiş olsam haberi olur. Saçımda bir şey fark etmedin mi? dedim. Kestirdin mi? dedi ahshhdjdjjd

Biotini ilaç olarak aldım daha önce bir işe yaramadı.Çok şey denedim. Bir tek o serum fayda etti. Onu da direkt saç dibine uyguluyorsun ampulü kırıp. Doğmamış bebeme zarar verirsem diye kıyamıyorum

Hahaha yok artık yaa çenemle öldürürüm adamı valla ben seni anladım kardeşim gel sarılalım

Kızlar genel bilgi olarak geçiyorum ya bugün ilişki olsa mı olmasa mı derken bi bilgiye rastladım ki ben şok birçok yerde doktorlar falan iğne vurulduğunuz gün sakın ilişki olmasın yazmış. Nedenini bulamadım ama bikaç yerde aynı şeyi okudum. İğne vurulacak arkadaşlarım bu detaya dikkat lütfen

Ay ben buna çok dikkat edeyim. Olur da iğne verirlerse kocama diyeyim aman ha bugün ilişki yok diye. Depresyona girer ama napalım bir gün sıksın dişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…