Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bende randevumu aldım, cumartesi çekileceğim hsg yi. Dr Cevat bey 100 tl daha fazla alıyormuş ama randevu veren kız işlemler tamamen aynı sadece değerlendirmeyi o yapıyor deyince gerek yok o zaman diye düşündüm bende. Bakalım nasıl geçecek

Ay hadi hayırlısı çok heyecanlı

İnsallah. Burdan da konuşuruz merak etme. Tup bebek düsünürken hamile kaldi diye :)
Ben de o listeye yazılmak istiyorum Dün doktor bir kez daha "sizin mecbur tüp olacak gibi" dedi
Günaydın gençler, hamile kalmaya çalışanlar, kendini hamile hissedenler ve hamileler günaydıııın

Bak yine laf sokuşturuyor. O çocuk bir gelsin bak ben o zaman neler diyorum ahshhs

Aaaa ses etmedin mi ben geçen aynı şey olduğunda 1 saat söyledim eşim en son kulaklıkları takmış müzik dinliyodu
Ben söylenince benimki "Uzatma artık yeter" diye celalleniyor. Savunmam hazır "Neye söylendiğimi biliyorsun. Bu kadar rahatsızsan yapma o zaaman" ama kocam çok şükür hep haklı olduğundan mahalle karısı gibi laf yetiştiriyor bana
robot süpürgemi aldım keyifler gıcır
Ooo yerlerde paralansın
Robot süpürgeden beklentin fazla büyük cönem. O hazneyi yine sen boşaltacan. Yani teyze yalan söylüyor. Sadece barnağın çalışmıyor o aletleri kullanırken
sağol tatlımmm 3100 lerdeydi fiyatı internette ben 2683 tl ye aldım annem 3 ay önce 3400 e almıştı aynı modeli
Annesi kazıklanmış diye seviniyor. Ver kız numarasını, arayacağım. Dostunu düşmanını iyi tanısın

Ben de aynı şekilde düşünüp Cevat'a gitmedim. Zaten doktoru bir kere görüyorsun. Asıl çekimi yapan görevliler başka. Sana bir faydası yok. 100 tele'yi çatır çatır kendin yersin. Güzel haberlerle gel

Bak yine laf sokuşturuyor. O çocuk bir gelsin bak ben o zaman neler diyorum ahshhs
Aa ne münasebet
Bana bişey dicek bi de he onun ağzını ikiye ayırıveririm valla benim ki bana bişey diyemiyor derse pişman ediyorum çünkü
Ooo yerlerde paralansın
Amin bacım sağol
Annesi kazıklanmış diye seviniyor. Ver kız numarasını, arayacağım. Dostunu düşmanını iyi tanısın
Olaya neden kötü yanından bakıyorsun pozitif kız, annem kazıklandı diye değil kendim ucuza aldım diye seviniyorum ben

Benimkini direk cevat bey cekmisti canim
Hayirlisi olsun inşallah

Rahim filminin raporunu radyolog yazıyormuş galiba di mi
Evet canım öyle
Heyecanlı dediğin gibi, bir miktarda gergin

Benimkini direk cevat bey cekmisti canim
Hayirlisi olsun inşallah
Ya sadece değerlendirmeyi o yapıyor diyince bende farketmez diye düşündüm, çekende o olsa seçerdim muhtemelen. İnşallah hayırlı olur
Sen nasılsın bugün iyi misin, nasıl gidiyor?

Hazneyı bosaltırım o iş kolay .

Benim hamilelik işi belirsiz yaş 34. 35 diyenler bile var :) burada seni de konuşurum inşallah başka işim yok gibi :) Diğer konulara yazarım böyle böyle tüp bebek düşünürken hamile kaldılar ben hala keyif peşindeyim derim.

Nööö kendini de yazacaksın listeye. Herkeşlere bizi anlatacaklar. Anne Olmak İsteyenler'deki kızlar tüpe giderken hamile kalmış diye. Bu arada ben de 4 ay sonra 34'üm. Üzülmek yok

Benim şişli echomardi farkeder mi acaba ? Bu doktor ikisinde de calisiyor zaten ,inşallah vesile olacaktir canim komsum dualarim hepimiz icin
Ben biraz gunluk hayat biraz dinlenmece biraz endise ve merakla geçiyor.Hayırlı ve sağlıklı olanı diliyorum ,dua ediyorum.sizi okuyorum gunler geciyor ❤

Son düzenleme:
Endişe yok. Güzel olacak her şey. Sonomed'de de Cevat'ın adı yazıyordu masada

Nööö kendini de yazacaksın listeye. Herkeşlere bizi anlatacaklar. Anne Olmak İsteyenler'deki kızlar tüpe giderken hamile kalmış diye. Bu arada ben de 4 ay sonra 34'üm. Üzülmek yok
Doktorların bana güveni tam , doğal yollardan hamile kalacağıma inanıyorlar yoksa 4 doktor da prolaktin yüksekliğime bir ilaç verirlerdi. Ocak ayında kadın doğumcu yumurtan büyümüş istersen çatlatma iğnesi yapalım dedi. NÖÖÖ dedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…