Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
MR dev mıknatıs ya o zararsız benim bildiğim. Son ameliyatımdan önce kisti onunla belirlediler. Kistin içeriğini görüyorsa kırığı da görüyordur herhal. Ayrıca evet bırak ya şimdi bunu mu düşüncen?!!!!!11!

Bilemedim. Takılırken sor "Pardon sevişebiliyor muyuz acaba? Hayatın doğal akışında bu da var, ayıp değil" diye

Görünüşe göre pek de fazla zaman kalmadı... yaş oldu 35 eşim 42... ilk bebek olacaka ama buradakiler de pek bir rahat kafadalar... bilmiyorum saldım gittim yaşıyorum :))))

Ayy ne güzel bir tesadüf... uzun süredir deneyen ve Tüp düşünen arkadaşlarıma da böyle olsa keşkemmm:)
Ora saatiyle 3.30 da aricaklar kuzu. Ama @terelellidenhalliceyim beni vazgecirdi bile baska yerlerlede konusucam
Insallah gerek kakmaz ya valla cok biktim
Yani haklı cnm ya töbe bismillah başkasının spermini veriyor senin yumurtaya...

herkes zamanını bekliyor canım, kimi erken bebek sahibi oluyor kimi geç.. uzaktan sana bakıp gülüyor bebeğin anne ben geleceğim diyor merak etme :)

Ayy o ne kız .. doktora bak sen şok oldum valla...

Evet ya. Mrla da ilgili bi an unuttuğum bi metal varsa gözümün arkasından beynimi delip çıkarsa diye korkularım var neyse şimdi bunu da düşünmeyelim biz

Ya ben tiksinirim de biliyor musun inşallah aletleri güzelce dezenfekte ediyorlardır. Vücudumda dün birinin taktığı bir aleti istemiyorum ya. Bir de aynı düşünceden başkasına da bunu yapmak istemem sanırım. O aletle kötü pis işlere girişmeyeceğim inşallah benden önceki de girişmemiştir
Bu saatte waffle yedim ya ben aşeren halimi hayal edemiyorum
Oyş. Bayılırım. Yarasın
Görünüşe göre pek de fazla zaman kalmadı... yaş oldu 35 eşim 42... ilk bebek olacaka ama buradakiler de pek bir rahat kafadalar... bilmiyorum saldım gittim yaşıyorum :))))
Olsun bir tesaviye başladınız sonuçta inşallah hemencecik sonuç verir

Ben elimi güzelce yıkıyorum ittriyorum hiç sıkıntı yaşamadım 14 gün progestan kullandım. Hatta çok mu derine gönderdim diye korktum başta bir
Eldiven daha zor olur gibi geldi bana.
Valla ben de elleirmi yıkayıp en derine ittiriyorum.... eldivenler sonucta plastik, bence çok da steril fln değil.

Ya rabbi hatun yine oturmuş neleri düşünüyor

Kızlar bu kadar takmayın bu kadar diyeceğimde benimde dolu var şimdi ses etmeyeyim.

minseo Geçen mutfağa girdim, streç filmlerin olduğu çekmece açık, çatal bıçak çekmecesi açık, bardak dolabı açık, tezgahta tuz kavanozu açık, yeni sildiğim tezgah tuz olmuş falan. Uzun zamandır yapmıyordu böyle, derin bir nefes aldım sonra ses etmeden kapadım heryeri

Merhaba sizce varmı ?

Eklentiler

• 77A3EC06-874A-4171-A6D9-B5B4970E55D8.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 61
@
canım o kalem ucu saplanan benım ama yanlışlıkla olmustu benımde avucumda mınık sıyahlık duruyor orda ucu babam cıkarmstı dıye hatırlıyorm ama ya boyadı orayı yada benle özleşti uç

herkes zamanını bekliyor canım, kimi erken bebek sahibi oluyor kimi geç.. uzaktan sana bakıp gülüyor bebeğin anne ben geleceğim diyor merak etme :)

Ayy o ne kız .. doktora bak sen şok oldum valla...
Annesi onun gülüşünü yesin inşallah canım daha fazla naz yapmadan gelsinler
Aaaa ses etmedin mi ben geçen aynı şey olduğunda 1 saat söyledim eşim en son kulaklıkları takmış müzik dinliyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…