Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
sağol tatlımmm 3100 lerdeydi fiyatı internette ben 2683 tl ye aldım annem 3 ay önce 3400 e almıştı aynı modeli

sağol tatlımmm 3100 lerdeydi fiyatı internette ben 2683 tl ye aldım annem 3 ay önce 3400 e almıştı aynı modeli
iyi fiyata yakalamışın ben ızledımde baya iyi süpürüyor ya. benımkının bıtek harıtayı kaydetmıyo o da benm ıcın cok onemlı degıl zaten saldımmı butun evı gezsın yada kapıyı kapatıcam evden cıkarken gırmesını ıstemedıgım odalarn .D buyuk supurgeyı ıkı haftada bır accak kadar işime yarasa yeter bi sildirme ozellıgını pek kullanmam sanırım ya bole camasır suyunu basmadan silmekte nebılım

Silme işini yazın günlük yaptırırım ben izmirde halı çekilmiyor yazın bütün halıları kaldırıyorum o yüzden işime yarar haftalık temizlikte kendim silerim

Silme işini yazın günlük yaptırırım ben izmirde halı çekilmiyor yazın bütün halıları kaldırıyorum o yüzden işime yarar haftalık temizlikte kendim silerim
aynen halı yoksa sılmesı ıyı olur benım korıdor uzun halılar ınce kaldırırım anca sıldırırsem .
D: durun sıze bı vıdeo atcam banada kaynanam ızlettı sjkskajdfh

@

canım o kalem ucu saplanan benım ama yanlışlıkla olmustu benımde avucumda mınık sıyahlık duruyor orda ucu babam cıkarmstı dıye hatırlıyorm ama ya boyadı orayı yada benle özleşti uç
Hahahah ay çok komik ya şehirler insanlar değişse de yaşantılar aynı
Günaydın gençler, hamile kalmaya çalışanlar, kendini hamile hissedenler ve hamileler günaydıııın
Günaydınnn canumm herkesi kapsayan topik başkanımız ZZ
kızlar görmeyeli yeğenlerim olmuş
ya benimm @terelellidenhalliceyim U Uzaygemisi35
dikkat edin kendinize

günaydın kızlaar
Asfsffa Allah seni ediyoruz canım gel arkamızdan
Huni dağıtıyoz lazım olursa seslen
Renk renk valla
robot süpürgemi aldım keyifler gıcır
Ohh harika güle güle kullan canım
Hahaha çok tatlı sen de güle güle kullan ben de rüyamda robot süpürge almışım ama kablolara takılıyor ve dönüş yolunda hızlıca geçiyor diye kavga ediyordum süpürgeyle

robotlar saldırabılır hc bellı olmzz tesekkur edermm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…