Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yazık ama adama kuzum. Karısıyla olmak ister. Gün aşırı olmasa da haftada 1-2 olsun
Kızını da Allah bağışlasın. Bayılırım kız çocuklarına

Herhangi bir belirtiniz var mıydı? Karın ağrısı ne bileyim düzensiz adet ilişkide ağrı mide bağırsak sorunları vs? Ben de çok iyi anlamadım ama kötü olasılıkları elemeye çalışıyorlar sanırım yumurtalıkta bu durumdan şüphelenilmiş ama karın bölgesinde de böyle bir durum var mı iç organlarda yayılma var mı diye onlar için de tetkik yapılmasını önermişler. Sizden bu mrı kadın doğum doktorunuz mu istemişti? Radyoloji uzmanı karın bölgesine de bakılmasını ve detaylı incelenmesini önermiş. Size başka bir açıklama yapmadılar mı? Bir an önce doktorunuza götürün sonuçları eğer güzel bir cevap alamıyorsanız da mutlaka tüm tetkiklerinizle birlşkte iyi bir doktora görünün derim. Geçmiş olsun hayırlı haberleriniz gelsin inşallah.

Bende mi tuhaflık var acaba
Ya ben de çok istekliydim ama artık üşeniyorum bazen yani tam istiyorum bazen duş almadan rahat edemiyorum gidip önce duş alıp aynı modta kalmaya çalışırken sonra üşeniyorum yani bir de ikimiz de epey yoğunuz birimiz stresliyken öbürü rahat olunca istesek de olmuyor yani erteliyoruz mecburen

biz 1 yıl olacak istiyoruz; bu zamana kadar çeşitli tedaviler denendi; ama ilk defa yumurta takibinde bulunacağız. 1. kür klomen kullanımım

Aslına bakarsan bence bu olay bebeğe endekslendiği için öyle oluyor çoğu kadında. Halbuki spor yapmış oluyoruz, stres atmata birebir, batındaki ve pelvik kasları çalıştırıyor (adet sancısını azaltıyor), anksiyeteyi ortadan kaldırıyor. E tabi bir de eşinle paylaşımını artıyor

Canlar bugünkü testim tamamen silindi çatlama gerçekleşti demi bugünü de değerlendirmeliyim, çok heyecanlıyım bakalım ne olacak, ya bide bir şey diyeceğim şimdi geç yumurtlama olduğu için beklenen adette ileri gidecek klasik olarak 14 gün mü oluyor bu süreç

Eklentiler

• image.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 22
evet canım çatlamış dün boşluktu heralde bugünü değerlendirebilirsiniz, pik olduktan sonra 14. gün regl tarihin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…