Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kız adam 2,5 sene naptı yazık

başın sağolsun canım çok üzücü halkın içinde vefat edenlerden miydiler yoksa görevliler miydi bu tarz travmalar insanda kalıcı bi hasar bırakıyor canım kolay değil
Sağol cnm Rabbim kimseye yaşatmasın görevlilerdi cnm ankara gölbaşında havacılık daire başkanlığında beraber doğup beraber şehit oldular Allah ayırmadı

Sağol cnm Rabbim kimseye yaşatmasın görevlilerdi cnm ankara gölbaşında havacılık daire başkanlığında beraber doğup beraber şehit oldular Allah ayırmadı
amin kuzum ben onların haberini okumuştum ondan sordum ikiz polisler diye hatta eşleri de polis olmuş sonra

Teşekkür ederim hayırlısı olsun yapacak bişey yok

aynen kuzum haklısın ama insan yinede elinden gelenin fazlasını yapmayınca tatmin olmuyor sanırım.. bi ilk tedavimdi iğne ile böyle olması beni üzdü.. bakalım ne olacak..
ümitsizliğe kapılmak yok şekerim , inşallah güzel sonıçlara

Bi idrar testi yapsaydınız keşke.

kız adam 2,5 sene naptı yazık
Valla ben sana senin istemedigin bir seyi zorla hc yaptirmadim dedi ve bekledi :) hala da oyle ben istemedigim surece dokunmaz, smdi ovulasyon gunlerinde gunde 2-3 olmaz mi onun pesinde, bu sbh bana diyor ki ben ne kdr bekledim biliyorsun dedim cok olsn yine cok beklersin, beni diyor damizlik olarak goruyorsun ama gercekten kndimi bildim bileli hc oyle cok istekli olamadim, psikolojik sorunlarim mi var ne ya da fizyolojik bilemiyorum

Kızlar ben bugün amh için kan verdim geçen ay adetin 3. Günü fsh bakılmıştı ve 4.4 çıktı fsh ı iyi çıkıp amh si düşük çıkan oluyo mu acaba merak ettim

Ben de aynıyım eşim yanaşmasa hiç umrumda olmaz ama benim ki mart kedisi gibi maşallahı var bırak 2,5 sene 2 ay beklese ortadan ikiye çatlar

Kızlar ben bugün amh için kan verdim geçen ay adetin 3. Günü fsh bakılmıştı ve 4.4 çıktı fsh ı iyi çıkıp amh si düşük çıkan oluyo mu acaba merak ettim
benim de cok merak ettigim bi konu zira yasadigim yerde bu testi yaptirqbilecegim
bir yer yok, bnm de fsh normal 5.4 ckmisti en son ama amh'i cok merak ediyorum, amh'i iyi olup fsh'i kotu olani blyrm ama fsh'i iyi olup amh'i kotu olan var mi merak ediyorum

Çok moralim bozuk valla hamiş arkadaşlar ne olursunuz dua edinde yüksek çıkmasın sonuçlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…