Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Insallah canim, hayirli vakitte gelsin insallah, bidik hic istemiyor lafini bile ettirmiyor ama bakalim artk
Cnm benim de kızım var 4 yaşında o da bi kaç aydır kardeş istiyorum diye tutturuyor bazen bildiğin ağıtlı ağlıyo babasını arıyor işteyken baba gelirken bana kardeş getir diye sanki marketten çikolata istiyorgeçen baktım namaz kılıyo dua ediyo ne dedin kızım dedim dua ettim anne Allahım bana bir kardeş verir misin dedim diyor

Sağlıklı huzurlu mutlu ömrü olsun bıdığın
Maşallah ona

3-4 yazıyordu ben 3 damlattım ama hissettim sanırım şimdi uygulamada bugün icin hamile kalma şansı var diyor ama 1Ekim hamile kalma şansı yüksek diyor yanıltmış mı oluyor beni bu uygulama
Yarın belki daha koyu olur testin pik olduktan sonraki 2 gün hamilelik şansı daha yüksek yani yanıltmış olmuyor canım

Evet ilk gebeliği, eşimin sperm testlerini geçen ay yaptırdık doktorlar çok iyi dedi, gecen ay rahim filmi de çekildim oda güzel çıktı, bu ay ilk deniyoruz bakalım inşallah sizinde olur hayırlısı ile

Evet ilk gebeliği, eşimin sperm testlerini geçen ay yaptırdık doktorlar çok iyi dedi, gecen ay rahim filmi de çekildim oda güzel çıktı, bu ay ilk deniyoruz bakalım inşallah sizinde olur hayırlısı ile
Siz çok erken tetkikleri yaptirmsiisniz inslalah fazla bekelmezsijiz canım

Boşver kuzum. Allah büyüktür. Ben de alıyorum bu ara. Bebiş olsun da sonra da veririz

Kesinlikle ya aynen öyle. Kalp sağlığına falan da çok iyi geliyormuş. Hem bizim hem eşimiz için oldukça gerekli bişi kesinlikle aradaki bağı da güçlendirdiğini düşünüyorum, bebek bahane ama bende de bebek düşündüğümdrn beri olağan akışında ilerlemiyor daha robotik bir hal aldı gibi gerçekten akışına bırakmak lazım
Öyle bir şikayetim yok tu iste ama cıktı kan tahlili 7stedi sonuclar yarin çıkıcak ne olur dua edin banada yüksek cikmasin
Dualarımız sizinle inşallah güzel haberler gelir
canım inşallah çıkmaz ama çıkarsa da sakın tek bi doktor ile karar alma en az 2 doktora daha görün derim ben
Kesinlikle katılıyorum birkaç görüş alıp ona göre ilerlemek en güzeli. Moralinizi hiç bozmayın iyi doktorlarla görüşün hatta doktor sitelerine sonuçlarınızı atıp oradan da görüş alabilirsinşx
Evet canım yumurtlama gününe göre adet ileri atıyor. Hep 14 gün sonra diyorlar ama bazen değişebiliyor duş diye okudum ben. Bugünü de değerlendirirsiniz süper olur ama öncekilerden de tutmuş olabilir
Kızlar bu ay olmazsa ovülasyon takibine başlayacaktım hatta sipariş verdim. Bugün eczaneden ovülasyon aldırdım denemek için bu pik mi oluyor bilgilendirir misiniz acaba
Oo Süper denk gelmiş ilk testte. Normalde sıvı tüketimine dikkat ederek yapmalısınız. Ama bu pikten bir tık düşük gibi geldi bana. Yani dün pik olmuş silikleşmeye başlamış olabilir ya da yarın pik olacak iyice yükselmesine az kalmış olabilir. Yarın yine aynı saatte dikkat ederek yaparsanız azalıyor mu artıyor mu anlarsınız. Bu arada eczanede pahalı oluyor, internetten toplu çok daha uyguna alabilirsiniz.
Kızlar çok alakasız olacak ama sevincimi paylaşayım
Haberi geldi haftaya dersler başlıyormuş
3 aydır boşta olunca şu an zıplıyorum
Oo Süper hocam online mı yüzyüze mi? Çoğu üniversite netleşmişti sizin daha yeni mi belli oldu?
Kuzummmmm iyiyim çok şükür uyukluyorum anca iğnelere alışmaya çalışıyorum ama yinede takipteyim hepiniZi güzel haberlerinizi bekliyorum burdaaa sen napıosun balım
Sevgili hamişimiz inşallah rahat rahat alışır ve de atlatırsın, bol bol uyukla kendinş yorma dikkat et ama bize de anlat burada hem yaşadığın belirtileri hem de duygularını nasıl bir şey bize de bulaşsın heyecanının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…