Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canlar bugünkü testim tamamen silindi çatlama gerçekleşti demi bugünü de değerlendirmeliyim, çok heyecanlıyım bakalım ne olacak, ya bide bir şey diyeceğim şimdi geç yumurtlama olduğu için beklenen adette ileri gidecek klasik olarak 14 gün mü oluyor bu süreç
Kuzu bugün de keyfini çıkarmak için yap 🤗

Yazık ama adama kuzum. Karısıyla olmak ister. Gün aşırı olmasa da haftada 1-2 olsun 🤗
Kızını da Allah bağışlasın. Bayılırım kız çocuklarına 😍
Amin amin canim benim, Allah sizlerin de gonlunuze gore versin insallah, valla dualarimda kk'da dua bekleyen herkes diye basliyorum, belki bir gun birimiz icin kabul olur 🙏🏻

benim geçen ay öyleydi.5 cm kist oluşmuştu sağ yumurtalığımda. regl başlamadan 10 gün önce filanda şiddetli bi ağrım olmuştu bayılıcam filan sanmıştım. meğerse kistim patlamış. doktor ile konuşmuştum filan. patlayablir bekliyordum filan demişti. sonra adetin 3. günü gidip kontrol ettirdiğimde patladığını ve küçüldüğünü teyit etmiştik. geçen ay ki adet ile de atmıştım. çünkü geçen hafta cuma gittim kontörle. baktı rahim içi temiz kist yokvs dedi. özeti canım kontrol de net cvp alırsın.

bende de hipoglisemi var. aylardır tedavi görüyorum. önce glocobay vermişti. sonra yetmedi daformin verdi. 1000'lik. ikiye böl dedi. sabah yarısını akşam yarısınışeklinde. bana da iyi geldi. endokrin dotkorları bu konuda cidden işlerini iyi yapıyorlar bence. aynı zamanda bana inofolic verdi. destekleyici olsun hamilelik için diye. d vitamini 10 günde bir ve B12 için iğneverdi ayda bir gibi. bakalım inşallah hepsinin işe yaradığı güzel sonuçlar görürüz:KK49:

canım senle benim durumlar aynı karışıklıkta gidiyor? benim bugün kasık ağrım var. regl olucakmışım gibi hissediyorum. yarın artık olmam lazım. olsun da bari artık önümüzdeki ay moduna girelim:KK43:
Evet sorma ama negatif çıktı test umudum yok açıkçası

Kızlar bu ay olmazsa ovülasyon takibine başlayacaktım hatta sipariş verdim. Bugün eczaneden ovülasyon aldırdım denemek için bu pik mi oluyor bilgilendirir misiniz acaba🥰

Eklentiler

• 7D734746-242B-4A58-83B3-1265CA3D331E.jpeg
    7D734746-242B-4A58-83B3-1265CA3D331E.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 35
X