Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ilk gebeligimde kafami duvarlara vurmama neden olacak kadar fena baş ağrım olmuştu
Aaa çok acayip bunu da ilk defa duyuyorum inşallah bebek vardır da bu ağrıyı çektiğimde değer ama lanet olasıca regle 6 gün kalınca regl yüzünden de olabilir işte insan emin olamıyor

Zenna canım tabi ihtimal var sonuçta 1 tane sperm ile dölleniyor yumurta tek ilişki ile hamile kalan milyarlarca kadın var umutsuzluğa kapılma
aynen kuzum haklısın ama insan yinede elinden gelenin fazlasını yapmayınca tatmin olmuyor sanırım.. bide ilk tedavimdi iğne ile böyle olması beni üzdü.. bakalım ne olacak..

aynen kuzum haklısın ama insan yinede elinden gelenin fazlasını yapmayınca tatmin olmuyor sanırım.. bide ilk tedavimdi iğne ile böyle olması beni üzdü.. bakalım ne olacak..
Evet kuzum o konuda haklısın hangimiz olsak üzülürüz insan elinden geleni yapmak istiyor çünkü

kızlar benimde bugün kasık ağrım bel ağrım çok fazla. uykum geliyor gözlerimi açamıyorum regl öncesi karın bel ağrısı olurdu zaten de uyku hali olmazdı. umudum yokta işte her belirtiyi dinler oldum yarın regl olmam lazım artık.. Allah hayırlısını nasip etsin. yaş 37 olunca tedirgin olmamak elde değil

Malesef. 20 sene oldu.
Senin baya olmuş cnm ya benim 3 4 yıl önce başladı ne kaynaklı olabileceğini doktor söylemiş miydi sana benimkini psikolojik travmaya bağladı en son gittiğim doktor 15 temmuz darbe gecesinde ikiz kuzenlerimi şehit verdik zaten ne olduysa ondan sonra başladı psikolojim vücudum bütün dengem bozuldu benim için çok büyük yıkımdı bi de en hassas dönemlerdeydim o zaman 9 aylık hamileydim 15 gün sonra doğumuma geleceklerdi ama gelemediler

Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.
Geçirdiğim ameliyatlar ve sağlık sorunlarının stresini kaynak göstermişti.

başın sağolsun canım çok üzücü halkın içinde vefat edenlerden miydiler yoksa görevliler miydi bu tarz travmalar insanda kalıcı bi hasar bırakıyor canım kolay değil

Aslında adet hariç 2-3 günde bir ilişki olsa bu kadar sıkıntı yaşamazsın. Hiç üzme canını. Olacağı varsa önüne geçemezsin.
Canim senin ne guzel gunasiri duzenli iliskin oluyor ben hc alisamadim tempoya, bende mi bi sorun var blmyrm, kizimi emzirdigim 2.5 sene hc musaade etmedim mesela esime ve o da saygi duydu giki cikmadi, smdi cocuk fikri olmasa yne ben de tik olmazdi da smdi iste yumurtlama gunleri sayesinde esimin yuzu guluyor

Aaa çok acayip bunu da ilk defa duyuyorum inşallah bebek vardır da bu ağrıyı çektiğimde değer ama lanet olasıca regle 6 gün kalınca regl yüzünden de olabilir işte insan emin olamıyor
haklısın canım belirtiler değişebiliyor valla ben bu ay regl olduğumu anlamadım bile sadece gece şiddetli kasık ağrısına uyandım :) inşallah senin baş ağrının sebebi minnak bebiştir aminnn

Allah rahmet eylesin.. mekanları cennet olsun
çok zor acılar var işte.. hepimizin hikayesi ayrı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…