Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen alnımda kocaman sıvılce cıktı üçüncü göz gıbı stresten

Kızlar yaaa tamam çok ısrar ettiniz (kimse ısrar etmedi) madem öyle yani çok merak ettiniz (etmediler) dün gece boynumun tutulmasına vesile olan deneme punchımı paylaşayım hadi

Utanıyorum çok amatör işi ama madem istediniz ben bu işi nasıl yapmamanız gerektiğini göstereyim şimdi size

Şaka bi yana en beğenmediğim şekille başladım ki acemiliğimi atayım diye. Ama yine de fena olmadı keyifli oldu. Biraz daha abidik gubidik şeyler çizip uzmanlaşınca güzel şeylere geçeceğim inşallah. Normalde arka yüzeyi yani pofuduk olan taraf kullanılıyormuş ama benim oralar baya hatalı gözüküyor çünkü söküldü ayarlayamadım boyunu falan deneme süresince anladım ama sonra mantığını. Düz tarafı da fena değil ama o kadar böyle şeylere hevessizim ki iplerini falan bile kesmeden foto çekmiştim gece 3 gün sonra sıkılmam inşallah

Eklentiler

• IMG_20210304_011006_N~2.jpg
    255 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20210304_010959_N~2.jpg
    288,4 KB · Görüntüleme: 46
İlk denemeye göre oldukça başarılı bravo valla

Keçi boynuzu özü bende eşime içiriyprum her sabah 1 kaşık ama akşamda mı versem diye düşünmüyorda değilim tadı kötü diyor hiç memnun değiiiil
Biz koskanın almışız, ben de denemiştim tadı gayet güzel. Ama belki sizinki organiktir, daha iyi olabilir bizimkinde şeker ilavesi vardır kesin

Gayet güzel olmuş canım, ben de önce deneme yanılma yaptım baya sadece daha sık batırmalısın iğneyi, kumaş görünmemeli o zaman tamamdır bi de seçimine de bayıldımm

İlk denemeye göre oldukça başarılı bravo valla
Ahhaha olmuş mu ben düğme bile dikemeyen söküklerim için annemi bekleyen bir insanım o nedenle bana da fena değil gibi geldi ama çocuklar bile yapıyor ayol
Gayet güzel olmuş canım, ben de önce deneme yanılma yaptım baya sadece daha sık batırmalısın iğneyi, kumaş görünmemeli o zaman tamamdır bi de seçimine de bayıldımm
Hahah sağol canım moral oldu valla. Evet ilk başlarda çok sık yapıyordum ama baktım geri sökülüyor,onla alakalı sandım. İğnenin ölçüsü az gelmiş onu yükselttim falan şimdi daha iyi gibi. Şimdi daha sık yapabilirim ama iğnenin deliği bazen büyük geliyor ip geri çıkıyor. İğne kumaş ip seçimini anlamak için daha çok fırın ekmek yemem lazım.

Deseni ben de en sevmediğim diye seçmiştim ama renklenince güzel oldu bence de

Gayet güzel ben bu kadarını bile yapamam

Anestezili olmayacak canım doktor muayene ettiğinde dayanırsın demisti ama korkuyorum. Bugün hormon testi yaptırdım amh da cıksın kontrole gidicem
Sıkıntısız çıkar inşallah canım sonuçların
hahaha senden foto istemeyen bize de yazıklar olsun valla acemiliğe rağmen gayet güzel bence
Hiç tedavi uygulamadım hiiiç. Sadece yumurta takibi yaptık onda da çok gerildim gerginlikten eşimle kavga ettim değerlendiremedik boşa gitti hajhsjsbsbsh
ay iyi dayanmışsın valla tedavi istemeden ben 2 klomen aldım 2 si de fos çıktı.

S sedanur4004 canım napıyosun nasıl gidiyor ? sıkıntı var mı ağrı sızı ?
Yok canim şükür iyiyim. Sadece dün baya mide bulantısı çektim çok kötüydü ama bugün bıçak gibi kesildi sabah prilam içmiştim ondan heralde. 20 Mart'ta falan Ankara'ya gideceğiz küçülme olmazsa alacaklar kisti. Kanserle alakalı bir sürü kan aldılar hepsi çok iyi çıktı şükür. Ama mr a giremedigim için tam ne kisti bilmiyorlar çikolata kisti olabilir dedi. İnşallah kötü birşey çıkmaz

Gayet güzel ben bu kadarını bile yapamam
Hahaha o zaman sana da tavsiye ederim biz gibi beceriksizler için iyi oluyor baya oyalıyor stres atıyor ama gerçekten
Evet ya demiyim demiyim diyorum ama kimse mi merak etmez benim sanatsal şaheserlerimi sağol canım benim boyadan şimdilik vazgeçtim çünkü duvarlarımız çok dolu tablolar vs onu da kaldırıp kenara atmak istemedim.

İnşallah basit bi yumurtalık kistidir canım ameliyata gerek kalmadan küçülür inşallah

Evet ya demiyim demiyim diyorum ama kimse mi merak etmez benim sanatsal şaheserlerimi sağol canım benim boyadan şimdilik vazgeçtim çünkü duvarlarımız çok dolu tablolar vs onu da kaldırıp kenara atmak istemedim.
Affet bizi iyi yapmışsın canım kafa dağıtmalık iyi oluyor böyle şeyler

İnşallah canım. Yani kötü birşey olsa illaki bu kadar büyük bir kist kanlarimda veya alınan kanser kanlarında bir yükseliş olurdu diye düşünüyorum hayirlisi
Allah korusun canım, kötü bişey olsa belli olurdu değerlerinden hamilelik hormonları tetiklemiş büyümüş demek ki ama bence ameliyata bile gerek kalmıyacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…