Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
benim de aynı canım en sinir bozucu kısmı da bu zaten hiç bir sorun gözükmezken olmaması ben 20 martta çekilicem rahim filmini bu ay tam 1 yıl doldu benim

aynen bazen diyorumki bi sorun olsaydı ona yoğunlaşırdık ama belirsizlik nedeni belli olmaması.... insanı daha kötü etkiliyo ya. Bende bu reglim gelsin bakalım ne dicek doktor..
Ben bu ay çekilmeye karar verdim çukum. Mart kampanyası beni tersinden vurdu

İnşallah bebeler gelir hemen kuzum. Siz çekilin bende peşinizden gelicem sanırım

canım çok şükür ki doğal yollardan hamile kalmışsın, Hormon tedavisi, aşılama derken birçok kimyasal şeyi de vücuda alıyoruz.. sağlıkla ilerlesin hamileliğin
Keçi boynuzu özü dediğin pekmez değil mi canım?

aynen bazen diyorumki bi sorun olsaydı ona yoğunlaşırdık ama belirsizlik nedeni belli olmaması.... insanı daha kötü etkiliyo ya. Bende bu reglim gelsin bakalım ne dicek doktor..
Aynen canım böyle boş boş geçiyor zaman gibi geliyor sen hiç klomen vs. kullandın mı ?

anladim canim, evet Bahceci Umut ile ilgili oyle durumlar olmus okumustum ben de haberlerde, belki de o olaydan snra sistemlerini degstrmisler ve her sey cok skiydi transfer gunu ve anina kdr, ama cok zor tabi hem maddi hem manevi olarak, dilerim en kisa zmnda hc gerek kalmadan kndilinginden hamis kalirsin

yarın dogum günüm 28 e giricem. keşke hamile olsaydım da öyle gırseydım ben hamıle kalcamda doğacakta pof yaş gecıyor mu sabır mı tükeniyor bılmıyorm

Aynen tatlım, aminn inşallahh
Pekmez gibi evet ama keçi boynuzu özü yazıyor üzerinde, bi farkı var mı bilemedim canım. Öyle denk gelmişti bunu aldık

Evet canım o da ilginç ama rahim kalınlaşıp dökülmeyedebiliyor demek ki. Bence de yarın bi kan ver ona göre ilaçla devam edersin. Yolların ustası olmuşsun bile şoför Nebahat süpersin canım daha da iyi olur inşallah. iyi bence kafa dağıtman iyi olmuş ben de değişik hobilere kitaplara falan sardım.
Pekmez gibi evet ama keçi boynuzu özü yazıyor üzerinde, bi farkı var mı bilemedim canım. Öyle denk gelmişti bunu aldık
Kızlar Nm88326 keçiboynuzu özü ve pekmezi farklı. Çok benziyor ama aynı işi görmüyorlar. Özü soğuk pres oluyor ve çook sağlıklı. Özellikle solunum sıkıntısı yaşayanlar, astımı alerjisi olanlar (@terelellidenhalliceyim bak buralar senin için!) Ne bileyim sigara içip öksürüğü olanlar veya işte kışın boğaz kuruluğu vs yaşayanlar inanılmaz rahatlatıyor çok iyi geliyor. Bütün ciğerleri temizliyor bu gibi durumlarda çok öneriliyor. Ne ilaçlar tedaviler kullanıp fayda göremeyen akraba ve arkadaşlarım astımları çok ciddiydi bununla inanılmaz rahatladılar. Sabah akşam birer kaşık yutacaksınız. Çokk sağlıklı gerçekten ama soğuk pres olmasına ve üniversite onaylı falan olmasına dikkat edin. Hacettepeninkileri beğeniyorum ben. Tabi spermlere cinsel güce falan da çok faydalı ama ben bu kısmını biliyorum sadece bağışıklık için falan da şok iyi şekeriniz falan yoksa herkes kullanabilir bence

yarın dogum günüm 28 e giricem. keşke hamile olsaydım da öyle gırseydım ben hamıle kalcamda doğacakta pof yaş gecıyor mu sabır mı tükeniyor bılmıyorm
Canım benim nice sağlıklı mutlu yaşların olsun inşallah sevdiklerinle.
Seneyeki doğumgününe kucağında bebişin kusmuklu kıyafetin ve lohusa topuzunla girersin inşallah

Keçi boynuzu özü bende eşime içiriyprum her sabah 1 kaşık ama akşamda mı versem diye düşünmüyorda değilim tadı kötü diyor hiç memnun değiiiil

2 ay kullanmıştım, ıkincisinde hamile kalmıştım evet. 3 regl ara verdik. Şimdi 3.kez kullanmış olucam

E ne güzel işe yarıyor demek ki inşallah senin için de o ay bu aydır kuzum

Bizim kaleci baya profesyonel ama benim de inadım inat kıçım 2 kanat gol olacak bu sefer inşallah

Keçi boynuzu özü bende eşime içiriyprum her sabah 1 kaşık ama akşamda mı versem diye düşünmüyorda değilim tadı kötü diyor hiç memnun değiiiil
Ya ben çok farklı markalar kullandım mesela bir tanesi gerçekten çok kötü tadı yakıyor resmen mideyi sanki. Bence farklı markalar da deneyin sevebilir. Arkasından bir bardak su içerse pek tadı kalmıyor zaten. Gece de içirin bence :) hatta günde bir içecekse de akşam daha faydalı sanki.
Sanırım rahim filmi çekileceksiniz endişelenmeyin ben de sanırım Aralık'ta çekildim doktora ve tüplerin durumuna bağlı acı değişebiliyor ama nerdeyse hiçbir şey hissetmedim diyebilirim. İnşallah güzel çıkar sonucumuz da.
2 ay kullanmıştım, ıkincisinde hamile kalmıştım evet. 3 regl ara verdik. Şimdi 3.kez kullanmış olucam

E ne güzel işe yarıyor demek ki inşallah senin için de o ay bu aydır kuzum
İnşallah yine işe yarar canım sağlıkla sonuçlanır inşallah

İnşallah tatlım yaa hepimiz çabaların karşılığını alırız

Canım benim nice sağlıklı mutlu yaşların olsun inşallah sevdiklerinle.
Seneyeki doğumgününe kucağında bebişin kusmuklu kıyafetin ve lohusa topuzunla girersin inşallah
teşekkür ederım canım benmm aminn canımmm inşallahh hepimiz öyle gireriz tırnaklarımızın bırı kısa bırı kırılmış kaş bıyık cıkmıs Allah aşkına biri beni kuafore atsın der gibi gezelim gerekırse ama bebişimiz olsun

aynen canm bakalm gorcez süreç ne olcak. aynen iyi yapmısın ben kafam doluyken kıtaba odaklanamıyorum ama okumadıgım bır ıkı romanım var onu da deneyeyim bari

Ayy ayy inşallah valla bitmeyen minik minik çamaşırlar olsunn diye hayal ediyorum
aynen canm bakalm gorcez süreç ne olcak. aynen iyi yapmısın ben kafam doluyken kıtaba odaklanamıyorum ama okumadıgım bır ıkı romanım var onu da deneyeyim bari
Evet ben de çok zorlanıyorum. İşim de sürekli okuma üzerine ve baya performansımı da etkiledi bu bebek konusu. Deniyorum sürekli odaklanmayı

Kizlar erken gebelik testi yaptım sonuç negatif bat yarın. Bence ben bugün yumurtluyorum. Akıntı göğüs dolgunluğu kasik batmasi ondan. Ne garip bünyem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…