Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba hanımlar, işler çok yoğun olduğu için size yazamıyorum ama okuyorum. Yarın büyük gün
Aşırı belim ağrıyor adım atamıyorum. Sarı-şeffaf akıntı devam ediyor. Sağ yumurtalığıma bir anda kramp giriyor. Başka bir şey yok. Ne mide yanması, ne göğüs şişkinliği
İki seçenek var: ya çok şiddetli regl olacağım ya da minik bir mucize gelecek

aaynen yarın bı kan testı yaptırabılırsem yaptırcam yoksa tarlusal alıcam
Doktora gitmeden ilaç alma
İnşallah hepimiz sağlıkla ve hayırlısıyla...
yarın dogum günüm 28 e giricem. keşke hamile olsaydım da öyle gırseydım ben hamıle kalcamda doğacakta pof yaş gecıyor mu sabır mı tükeniyor bılmıyorm
ipek_annesi Gel bak burada 40'ına giren biri daha var

Benim mide aşırı hassas ya demir eksikliği için pekmez yiyorum. O bile acıtıyor bazen.

R Random3
Bizim kaleci baya profesyonel ama benim de inadım inat kıçım 2 kanat gol olacak bu sefer inşallah
Kadere inanırım olacak olacak vol.2 gol geliyoooğr beklemedeyiz

Hiç tedavi uygulamadım hiiiç. Sadece yumurta takibi yaptık onda da çok gerildim gerginlikten eşimle kavga ettim değerlendiremedik boşa gitti hajhsjsbsbsh
Aa bu ben. Ben tedavi görmediğime şükrediyorum bazen. Alacağım onca ilacı, sonra yan etkileriyle oturacağım yatakta :/ Prolaktinimi düşürdüler ilaçla. Adamın tribi ağır bastı. Haybeye gitti, prolaktin de geri yükseldiğiyle kaldı meh
İnşallah ameliyata kalmadan kendiliğinden küçülüp yok olur gider. Bebişini sağ salim kucağına alırsın
Güzel haberlerle gelirsin inşallah

Valla biz az önce kavga ettik.. Ben kendini mahcup hissediyor sanıyordum meğer beni suçlu buluyormus zeytinyag gibi çıktı üste yaa suan ben suçluyum son dakika haberi kizlar ..
Bana da dün dedi ya beş ayı düzgün değerlendirememe sebebimiz ikimizmişiz. Benim de yapabileceğim şeyler varmış. Palu ailesindeki damat Tuncer, Meryem Tahnal beni ilaç etkisiyle uyutup benimle birlikte oldu diyordu. Bu da onu bekliyor herhalde. Müge Anlı da çıldırıyordu "oğlum o iş teknik olarak mümkün değil sen baygınken kadın seninle nasıl birlikte olsun" diye. Ben de öyle deliriyorum

Bana da bugün fostimon yazıldı bacaktan yapılacak dendi sizde sonuçlar nasıl ?

Harikasın valla canım ya, Google gibisin :) Yürüyen ajanda Ben de araştırıyordum az önce senin mesajını gördüm :) Teşekürler canım bnm.

Ahh canım inşallah güzel haberler gelecektir onun işaretidir test yapacak mısın?
Bu pekmeze göre daha az yakıyor bence. Belki denersin kesinlikle çok faydası var. Annemin de midesi çok kötü ama bu çok iyi geldi

Harikasın valla canım ya, Google gibisin :) Yürüyen ajanda Ben de araştırıyordum az önce senin mesajını gördüm :) Teşekürler canım bnm.
Hahaha valla meslek hastalığına tutuldum araştırmadan duramıyorum özünde çekirdekleri de şaapıyorlarmış, pekmezinde çekirdekler yokmuş, görmüşsündür bu bilgiyi de
Senin ne suçun varmış?
Ben de onu merak ettim yahu. Nasıl yani neyde tam olarak suç varmış yildizsavascisi ?

Bugün bu beylere bir şey oldu herhalde biz de azıcık atıştık bu konuyla ilgili. Çok acayip gerçekten

O günden beri tavir yapıyormuşum kac gundur ona karşı ruhsuz konuşuyormuşum bu yüzden o da sürekli vuran birine tutup da gül atamaz kendi de kendi hakkını savunur ona göre kendini geri çekermiş ondan bana karşı kendide tavrını koymuş.. Ben sana bi sey mi dedim kendi içimde üzgünüm boşa ilac aldım diye modum düşük ondan biraz zamana ihtiyacım var dedim iyi o zaman ben bana tavır yaptığını düşünüyorum ve bu günlerdir devam ettiği için ben de alttan alamam sen bana tavır yaparken sana gelip sarılamam benim de hakkım var dedi peki dedik döndük önümüze konuşmuyoruz

Bu resmen benimkinin klonu ya. Okurken bir tur daha çıldırdım. Ciğerlerime kadar hissediyorum yaşadıklarını canım. Salla cidden salla. Napıyorsa yapsın

Benimki her konuda aynı manasız inadı tutturuyor bu arada. Geçen balıkçıya "Başını, kanadını alıp içini temizleyin" dedi. "Kanadı değil kuyruğunu alacak, söyler misin yanlış olmasın" dedim. Yarım saat orda inatlaştı benimle "Balığın kuyruğu mu var? Anladı işte ne demek istediğimi" diye. İlkokul çocuğu demez bunu yani. Eve geldik. Yıkadım, tepsiye dizdim, tuttum bunu elinden, mutfağa götürdüm "Bak bakalım balığın kuyruğu var mıymış?" dedim. "Aa harbiden ha" diye şaşıracak falan diye bekliyorum, dedi ki "Benim ağzım öyle alışmış anlar sandım napayım" Adam her koşulda haklı çıkmanın peşinde yani. Ben tartışmayı uzatsam "Biz balık almaya gitmedik ki"ye kadar vardırırdı

Punch ile yolluk halı falan yapıyorlarmış... kendileri şekiller çizip yada baskılı kağıtla gelen punchlar varmış... formda ben başlamak istediğimi söylemiştim.. ama daha alamadım.. sende yaptıklarını paylaş bakalım neler yapıyorsun...hayırlı olsun şimdiden...

onları en son kesiyormusun sonra... okadar uğraştırıyormuu yani..

Kızlar ben çatlatma iğnesi sonrası adet olmadım ovülasyon testim bu pik olmuş demii ??

Eklentiler

• B70DB56C-26C1-464A-9DFD-6A13DB1CC61A.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…