Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aaa ne rahatlar biz ingilterede yaşasak heralde meraktan ölürdük sağol kuzum amin inşallah 5 günlük bi hamilelik yaşadım o da iyi sonuçlanmadı hayırlısı böyleymiş napalım

Kızlar özelde beta hcg testini kaç tl ye yaptırıyorsunuz? Benim gittiğim hastane 75 tl idi 6 ay önce şimdi 100 olmuştur bana çok pahalı geldi merak ettim
Hastaneye göre değişiyor canım ben hiç yaptırmadım ama geçen ay fiyat almıştım 50 TL demişti bir tanesi. Yıllar önce 350 TL'ye yapan hastane de vardı bu hastaneler karşılıklı konumda düşün

Merhaba,

Benim yaş 36 amh 4.26 fsh 10.25 ama 1 yıldır korunmadım hamile kalmadım, açık ası çokta üzerinde durmadım, bu ay 22 sinde salı günü çatlama iğnesi oldum, acaba sonuç ne zaman belli olur? Hala kasıklarımda hassasiyet var, bat 08.10 hayırlısı Allahtan,

Aaa ne rahatlar biz ingilterede yaşasak heralde meraktan ölürdük sağol kuzum amin inşallah 5 günlük bi hamilelik yaşadım o da iyi sonuçlanmadı hayırlısı böyleymiş napalım
Ingilizlerin kendileri de cok rahat canim, ebeler mezura ile karnini olcuyorlar oyle anliyorlardi gelisimini de :) bir tek ayrintili ultrason ve ikili test icin ultrasona giriliyor, gerisinde ebe ile muhtapsin :) ben gecen doktora ilk dogumumun orada oldugunu soyleyince bizi basinizda gezdirmeniz lazim dedi :))

Hoşgeldin. Hayırlısıyla gönlüne göre olsun

Ayyy çıldırmalık ben bizim doktorlara kızıyorum ama bunlar daha betermiş

maşşaalllah ne güzel amh hoşgeldinn

Amh çok güzelmiş fsh niye yüksekmiş dr nasıl yorum yaptı

Amh çok güzelmiş fsh niye yüksekmiş dr nasıl yorum yaptı
Bişey söylemedi sadece fsh yüksek hızlı davranalım dedi, ultrasında yunurtalarda çok iyi dedi, bide ben adet imin 2. Günü değil 5 günü yaptırmıştı fsh belki ondan da yüksek çıkmış olabilir, o beni biraz üzüyor i, onun haricinde herşey normal dedi,

Kızlar ctsi gecesi beynim akacak gibi başım ağrıdı şimdi yine ağrı bayılcam ya kahve içcem inşallah iyi gelir tansiyonum düştü ağrıdan resmen

bende de fibromiyalji var. ben bu işte uzmanlaşmış bir cerrahın açtığı klinikte hacamat yaptırdım. 4 kür. ve inanılma z işe yaradı. bende çok korkuyordum ama hiç öyle düşündüğüm korktuğum gibi olmadı. kesileri hissetmedim bile. ve sonrasında muazzam bir rahatlama iyileşme oldu. en az bir yıl hiç ağrım olmadı. ozon tedavisi de yaptırdım oda çook işe yaradı. sonrasında pandemi vs yeniden yapamadım ama hacamat ve ozon cidden fibromiyaljide inanılmaz bir iyileşme rahatlama sağlıyor. tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…