Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bu da bnm bu ayki lh hikayem ☺ dualariniza beni de katin canlarim 💖
Harika olmuş yumurtlama değerlendirdiyseniz tutmuştur inşallah 🥰
Kızlar ctsi gecesi beynim akacak gibi başım ağrıdı şimdi yine ağrı bayılcam ya 😤 kahve içcem inşallah iyi gelir tansiyonum düştü ağrıdan resmen
Evet canım okumuştum geç gördüm neden böyle oluyor ya. Bu ara hava değişimleri oldu etkilemiş olabilir mi? Ben ince bi şalı sıkıca bağlıyorum başımın etrafına enseden alına doğru, sıkı sıkı bağlayınca çok hafifletiyor bir süre sonra. Ben de yoksa kafamı kaldıramıyorum ve devamlı ilaç içmek de istemiyorum. Bu dediğim gerginlik tipi baş ağrılarına özellikle çok iyi geliyormuş. Benim boyun fıtığım ve sinüzit var ikisi birleşince hiç taşıyamıyorum kafamı malesef. Bunu bir dene bakalım 😔

Evet canım okumuştum geç gördüm neden böyle oluyor ya. Bu ara hava değişimleri oldu etkilemiş olabilir mi? Ben ince bi şalı sıkıca bağlıyorum başımın etrafına enseden alına doğru, sıkı sıkı bağlayınca çok hafifletiyor bir süre sonra. Ben de yoksa kafamı kaldıramıyorum ve devamlı ilaç içmek de istemiyorum. Bu dediğim gerginlik tipi baş ağrılarına özellikle çok iyi geliyormuş. Benim boyun fıtığım ve sinüzit var ikisi birleşince hiç taşıyamıyorum kafamı malesef. Bunu bir dene bakalım 😔
Kuzu onu eve gidince yapayım regle 1 hafta kaldı hormonal mi diyorum normalde başım hiç ağrımaz bi yandan migren mi başladı diye düşünüyorum cumartesi akşamı sarhoş gibiydim kafam uyuştu ağrıdan parol içtim resmen bayılmışım, yanımda da ilaç yok hiç kahve içiyorum şimdi espresso inşallah iyi gelir

kızlaar bişe sorcam çatlatma iğnesi sonrası tek bir ilişki ile hamile kalmak mümkünmü çatlama kesin gerçekleşmiş midir... kafam cok karısık modum çok kötü.. eşimle aramız bozuldu düzenli değerlendirme olmadı 36 saat sonra sadece 1 ilşki oldu ve devamı gelmedi :KK43: malesef..

Kuzu onu eve gidince yapayım regle 1 hafta kaldı hormonal mi diyorum normalde başım hiç ağrımaz bi yandan migren mi başladı diye düşünüyorum cumartesi akşamı sarhoş gibiydim kafam uyuştu ağrıdan parol içtim resmen bayılmışım, yanımda da ilaç yok hiç kahve içiyorum şimdi espresso inşallah iyi gelir
İnşallah canım bir dene bakalım kahve de hafifletiyor bazen ama fazlası da ağrıtır dikkat et canım

Canim pik oncesi piki ve ertesi gunu degerlendirdik, en sondaki test bgne ait siliklesti ama daha da devam mi bilemedim benim bunye cok alisik degil :)

kizlar selamunaleykum bat a 1 hafta var beyaz akintim var hafif bel kasik agrim var birde hafif mide bulantisi koku hassasiyti falan var gebelik olabilir mi yumurtlama gunlerini degerlendirmistikk?

canim anlamiyorum ki ben pek bu 2.ay test kullanali, en sondaki test bgne ait, tamamen silinince mi catlama oluyor
canım bu arada instada bir gebenin günlüğünde hikayelerde öne çıkanlarda test örnekleri var oraya bak ben orayı referans alıyorum 🙏🏻 hep o sayfaya baka baka kendimce öğrendim

Bişey söylemedi sadece fsh yüksek hızlı davranalım dedi, ultrasında yunurtalarda çok iyi dedi, bide ben adet imin 2. Günü değil 5 günü yaptırmıştı fsh belki ondan da yüksek çıkmış olabilir, o beni biraz üzüyor i, onun haricinde herşey normal dedi,
Moralini hiç bozma benim doktorum testlerden ziyade muayene daha önemli demişti 🤗

kizlar selamunaleykum bat a 1 hafta var beyaz akintim var hafif bel kasik agrim var birde hafif mide bulantisi koku hassasiyti falan var gebelik olabilir mi yumurtlama gunlerini degerlendirmistikk?
aleyküm selam canım olabilir tabi neden olmasın gğnler de değerlenmiş ana tavsiyem çok takılma belirtilere, yumurtlamadan kaç gğn geçti

X