Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bugun tamamen silik çıktı canim hic sorma moralim çok bozuk.. 11 mm de koyu çıkan test simdi silikse bu kötüye işaret sanirim
bu demektır kı ovü testlerınde hep yumurta kucukken pik cıkıyormuş sende belkıde buyumeden catlıyordu . bunu ogrendıgınzde doktorda ona gore dozunu arttırır ılacın

Bana hep şu şekilde demisti,hatta hep ustune basa basa soylerdi ignenin ayni gunu olmayacak diye.he oldu mu dersen olmadi bende ama ıgnenin ertesi iki gunu ust uste,bir ara ,sonra bir tane daha okadar .toplam 3 iliski

Bana hep şu şekilde demisti,hatta hep ustune basa basa soylerdi ignenin ayni gunu olmayacak diye.he oldu mu dersen olmadi bende ama ıgnenin ertesi iki gunu ust uste,bir ara ,sonra bir tane daha okadar .toplam 3 iliski
Hatırlamıyorum hiç inanır mısın hafızamdan siliyorum ben çoğu şeyi beyin error veriyor yoksa yetersiz bellek diye

Sana bir kür tarifi vereyim canım, ama öncesinde istersen defne yağı al kullan, saç diplerine yedir iyice beklet sonra duşta şampuanı al avcuna az suyla karıstır köpürt ve 2 3 dk beklet durula....

kür tarifi şöyle,

Sağol canım hepimiz Mart kampanyasından faydalanalım inşallah

Hadi bakalım kaçıncı gün yaptırdın? Çıktı mı sonuç?
Çok haklısın canım ya sinir bozucu gerçekten. Burada da benzer şeyler oluyor ama en azından özelde iyi bir doktor bulursan iyi ilgi görebiliyorsun. Çok üzüldüm valla ama hayırlısı inşallah belki de bu yumurtayla kendiliğinden gebe kalacaksın. Her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum. Anestezicinin de kalbe bile bakmaması çok acayip gerçekten hayırlı olmuştur belki senin için canım bozma moralini bu ay full moralle yine değerlendir sen.
Püüü yazıklar olsun siz benim adımı da bilmiyonuz verdiğim emekler nerdeeee

Öyleymiş buhara oturup kalkınca ilişki oluyomuş ben de ilk kez denicem
Biliyoz kız en çok etiketliyoz seni ya neyse ki kolay yazılıyor nickin bazılarını etiketlemek şok zor ama bir an farklı foto görünce error verdim ben valla okuduğumu fark etmedim bile
Ne güzel arada yaptıklarından bize foto at ben neye elimi atsam çok beceriksizmişim gibi geliyor. Tam keyif aldığım bir şey de bulamadım sanırım. Zamanla olur belki
Kızlar progesteron ve hormon test sonuçlarım çıktı, normal mi bu değerler nasıl ? Eki Görüntüle 2790181
Adetin kaçıncı günü yapıldı bunlar?
Bana özellikle olmayacak demedi. İki gün üst üste de demedi. Hatta saat sormuştjm önemli mi diye yok dedi rahat bıraktı. İğneyi salı vurdum Çarşamba cuma ve Pazar önermişti gün aşırı bakalım bu ay nasıl önerecek.

2.gün yapıldı, referans aralığında gözüküyor aslında sanırım her laboratuvarın farklı oluyor değerleri

Hadi hayırlısı canım, yeni tedavin inşallah sana uğurlu gelir... ne kadardır deniyordunuz canım?

Biliyoz kız en çok etiketliyoz seni ya neyse ki kolay yazılıyor nickin bazılarını etiketlemek şok zor ama bir an farklı foto görünce error verdim ben valla okuduğumu fark etmedim bile
Bir iloveme kolay yetişmiyor ay sıkıldım napim değiştirdim her şeyi her yer bebek bebek bebek "ben" olmayı unuttum yeteeeeeğğğr

2.gün yapıldı, referans aralığında gözüküyor aslında sanırım her laboratuvarın farklı oluyor değerleri
Normal gözüküyor değerleriniz tabi doktorunuz daha iyi değerlendirecektir
Hadi hayırlısı canım, yeni tedavin inşallah sana uğurlu gelir... ne kadardır deniyordunuz canım?
Sağolasın, inşallah valla 8 9 ay oldu toplamda herhalde. Geçen ay ilk kez tedaviyle denedik bu ikinci ay olacak bakalım. Doktor 5 6 ay diye biliyor ilk gittiğimizde 2 3 ay olmuştu ama biz daha denemeye başladığımızı söylememiştik.. herkes fazla söyler biz az söyledik gebelik öncesi danışma almak istediğimizi söylemiştik
Bir iloveme kolay yetişmiyor ay sıkıldım napim değiştirdim her şeyi her yer bebek bebek bebek "ben" olmayı unuttum yeteeeeeğğğr
Evet canım aynen öyle benliğimizi unuttuk valla en doğrusunu yapmışsın

Jane Jetgil bugün kadınlar kulübüne giremediğimiz bir ara eski bir mesaja denk geldim. Birisi aynı senin gibi bu ay hiçbir şekilde yumurta yok demiş doktoru tedaviye rağmen. O da çok umutsuzmuş. Sonra meğer tüm kontrollerden sonra artık gitmediği bir zaman bir yumurta gelişmiş ve o döllenmiş hamile kalmış yani bir ayımız bir ayımıza uymuyor gerçekten ve doktorların dediği gibi malesef bu konuda 2 kere 2 dört değilmiş gerçekten sen kafan rahatken hazır hamile kalsan ne güzel sürpriz olur valla. İlginç ama oluyor işte. Söyleyeyim dedim hiçbir şeye moral bozmamamız lazım aslında

ahaha ya ınan hanı su gıttıgım son doktordan sonra okdr rahatım kı yumurtlamadım dıye hamıle kaldım kalmadım stresı yok yanı aslında suan tam hamıle kalıncak yapıda kafa
aynen Allahtan umut kesilmez belkıde olur sen ovü yap dedın ya ben yapasım bıle gelmedı zatn ıkı gun felan kaldı reglıye bakalm artık
benı sevındıren ovüde gectıgmz aylarda hep pk goruyodm ama doktor yumurta yok dedıgı ay ovüde negatıftı. hanı bu ay yumurtlamadıgım bır ay dıye dusunuyorum bakalım ama belkıde cok buyumuyor gorcez bu ay doktorda
kurstayım bahanesıyle hemen gıtmem lazım doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…