Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sağol canım hepimiz Mart kampanyasından faydalanalım inşallah🤣

Hadi bakalım kaçıncı gün yaptırdın? Çıktı mı sonuç?

Çok haklısın canım ya 😔 sinir bozucu gerçekten. Burada da benzer şeyler oluyor ama en azından özelde iyi bir doktor bulursan iyi ilgi görebiliyorsun. Çok üzüldüm valla ama hayırlısı inşallah belki de bu yumurtayla kendiliğinden gebe kalacaksın. Her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum. Anestezicinin de kalbe bile bakmaması çok acayip gerçekten 😬 hayırlı olmuştur belki senin için canım bozma moralini bu ay full moralle yine değerlendir sen.

Biliyoz kız en çok etiketliyoz seni ya 🙈 neyse ki kolay yazılıyor nickin bazılarını etiketlemek şok zor 🤣 ama bir an farklı foto görünce error verdim ben valla okuduğumu fark etmedim bile 🤣

Ne güzel arada yaptıklarından bize foto at 🤗 ben neye elimi atsam çok beceriksizmişim gibi geliyor. Tam keyif aldığım bir şey de bulamadım sanırım. Zamanla olur belki 😊

Adetin kaçıncı günü yapıldı bunlar?

Bana özellikle olmayacak demedi. İki gün üst üste de demedi. Hatta saat sormuştjm önemli mi diye yok dedi rahat bıraktı. İğneyi salı vurdum Çarşamba cuma ve Pazar önermişti gün aşırı 🤷 bakalım bu ay nasıl önerecek.
Ekledim canım,bitmeyen bir iki tablo🤫🤭🤭resim büyük sizde tam çıkıyor mu bilemiyorum.

Eklentiler

• IMG_20210225_183515.jpg
    IMG_20210225_183515.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
kızlaar 🌸 yarın reglimin ikinci günü doktora gidicem.
bir aydır estrofem kullandım. vitaminler kullandık eşim de ben de.
şimdi sizce beni nasıl bi süreç bekliyor yarın görücem dua edin bana da 🥲
Ayy hadi bakalım canım muhtemelen kan testlerinin tekrarlar. Ona göre bir yol izleyelim der bence hemen bir şeye kalkışırsa önce yumurta takibi iste derim canım 🤗 inşallah güzelce ilerleyecel sürecin bence başlamak her türlü iyidir 🤗
ahaha ya ınan hanı su gıttıgım son doktordan sonra okdr rahatım kı yumurtlamadım dıye hamıle kaldım kalmadım stresı yok yanı aslında suan tam hamıle kalıncak yapıda kafa :KK70::KK70:
aynen Allahtan umut kesilmez belkıde olur sen ovü yap dedın ya ben yapasım bıle gelmedı :KK70: zatn ıkı gun felan kaldı reglıye bakalm artık :KK70:
benı sevındıren ovüde gectıgmz aylarda hep pk goruyodm ama doktor yumurta yok dedıgı ay ovüde negatıftı. hanı bu ay yumurtlamadıgım bır ay dıye dusunuyorum bakalım ama belkıde cok buyumuyor gorcez bu ay doktorda:KK70:
kurstayım bahanesıyle hemen gıtmem lazım doktora :KK70:
Evet canım aynen öyle kafa rahatlığı çok önemli. Dediğin gibi de gerçekten ovulasyona da görmedin doktor da görmedi kesinleşmiş oldu. Ama hiçbir şey kesin değilmiş demek ki her türlü olacağı varsa tek yumurta tek gün ilişki vs her türlü oluyor canımızı sıkmamak lazım. Git bence de düzgün bir doktora rahat edersin ama bu rahatlığı yine bekliyoruz senden 🤗
Ekledim canım,bitmeyen bir iki tablo🤫🤭🤭resim büyük sizde tam çıkıyor mu bilemiyorum.
Ooo ama harika bunlar 😍😍😍 ellerine sağlık valla bravo. Ben anlamadığım için baya bitmiş gibi görüyorum bunları 🥺🙈 çok güzeller bayıldım
8,85 çıkmış sonuç , 22.gunumde verdim
Ne ola ki :110:
Canım herkesin döngüsü aynı değil dolayısıyla değişebilir ama genelde 21 22 gün civarı 10 15 üzeri olması yumurtlama olduğunu gösterir diyor. Senin bu ay yumurtlama olmamış olabilir. Bugün de söyledi bana doktorum 20 üstü gebelik bekleriz dedi. Benim çok iyiydi değerim ama olmadı işte kısmet.

Canım herkesin döngüsü aynı değil dolayısıyla değişebilir ama genelde 21 22 gün civarı 10 15 üzeri olması yumurtlama olduğunu gösterir diyor. Senin bu ay yumurtlama olmamış olabilir. Bugün de söyledi bana doktorum 20 üstü gebelik bekleriz dedi. Benim çok iyiydi değerim ama olmadı işte kısmet.
üzüldüm :KK43: hemde çok,bu ay kafadan elendim mi ben şimdi :KK42: boşuna umutla beklemeyeyim batı

Sağol canım hepimiz Mart kampanyasından faydalanalım inşallah🤣

Hadi bakalım kaçıncı gün yaptırdın? Çıktı mı sonuç?

Çok haklısın canım ya 😔 sinir bozucu gerçekten. Burada da benzer şeyler oluyor ama en azından özelde iyi bir doktor bulursan iyi ilgi görebiliyorsun. Çok üzüldüm valla ama hayırlısı inşallah belki de bu yumurtayla kendiliğinden gebe kalacaksın. Her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum. Anestezicinin de kalbe bile bakmaması çok acayip gerçekten 😬 hayırlı olmuştur belki senin için canım bozma moralini bu ay full moralle yine değerlendir sen.

Biliyoz kız en çok etiketliyoz seni ya 🙈 neyse ki kolay yazılıyor nickin bazılarını etiketlemek şok zor 🤣 ama bir an farklı foto görünce error verdim ben valla okuduğumu fark etmedim bile 🤣

Ne güzel arada yaptıklarından bize foto at 🤗 ben neye elimi atsam çok beceriksizmişim gibi geliyor. Tam keyif aldığım bir şey de bulamadım sanırım. Zamanla olur belki 😊

Adetin kaçıncı günü yapıldı bunlar?

Bana özellikle olmayacak demedi. İki gün üst üste de demedi. Hatta saat sormuştjm önemli mi diye yok dedi rahat bıraktı. İğneyi salı vurdum Çarşamba cuma ve Pazar önermişti gün aşırı 🤷 bakalım bu ay nasıl önerecek.
Aynen kuzum hayirlisi herzaman

üzüldüm :KK43: hemde çok,bu ay kafadan elendim mi ben şimdi :KK42: boşuna umutla beklemeyeyim batı

Canım üzülme valla sen de Mart kampanyasına katıl 🙈 yani benim bilgim olmadığı yönünde ama doktor ne der bilmiyorum. Daha sonra da olabilir yumurtlama belki 🤷

X