Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kadınların tüm ihtiyacı olan herşey var... bende alayım bakalım canım... eşimin eccük spermi artmışsa hemen alacağım eşimede demek ki artıyor diyeceğim... randevu yarın bakalım sonuçları sizinle paylaşırım.. inşallah senin içinde faydalı olur canım...

Ben bu karışımı denemiştim kist çıktı. Şimdi yine denemek istiyorum korkuyorum. Kistim yeni yok oldu çünkü.
Neeee ne diyorsun.... Eyvah... çok korktum şimdi... Bende de ufak ufak kistler var ama doktor önemli büyüklükte değiller zamanla kaybolurlar falan demişlerdi. İlerletebilir o zaman onları...Neyi kullanacağımı şaşırdım..

Kızlar gece rüyamda eşimde pıhtılaşma sorunu çıkmış doktor diyor ki bak sende bişey yoktu zaten demek bundan olmuyormuş gece uyandım diyorum eşime de asprin içireyim bari
Nedir bu adamların da çektiği bende ek bir sürü bişey veriyorum inşallah fayda ediyodur.. Sen başka bi formda konuşurken karaciğeri bozuyor demiştin... ama çakşır kökü suyu erkekler için çok faydalıymışş... en son onuda deniyeceğim..:))

AAA canım epey yüksek yükselme şansı var. süper... normalde 0,1 çıkıyor ya hep...

yaa tahmin ettim ama sesin çıkmayınca kötü bi şey değildir inşallah ? bende bi gelişme yok canım sıfıra sıfır elde var sıfır
benden artık sakinlik beklemeyinnn

çok şükür her şey yolunda haftada bir yapılan önemli bir iğnem vardı ya aile hekimi olay çıkardı yaptırmadı iğnemi karışıklık oldu sonra ben dayanamayıp biraz yürüdüm hastaneden sonra ağrım oldu eşim dedim sana yürümeyelim diye bir gerildim ki sorma kanama olacak diye ama öyle daralmışım ki evde sorma çok şükür maşallah olmadı ama 1-2 haftadır kanama
fırından simit almak o kadar büyük bir motivasyon oldu ki bana

kuzuuuuu inan ki var ya gelmediği her ya meğerse hazır değil miyiz gercekten hazır olunca geliyor bana bakkkkk 24 aydan fazladır neler yapmadım

artık en sonun da eltilerin savaşında ki selam verme ritüelini yapacaktımmm

izledin mi sen eltilerin savaşınııııı

Mart doğum gunu surprizleri çoğalıyorduuuu

EEEE o zaman fayda etmiyor denilen kadar... Hay allahım yaa napcağımızı şaşırdık artık... Allahım yardım etsin inşallahh..
Bence hani yazıyorlar ya su sayede kaldım macun yedim sogan Kuru yaptım yaki yapıştırdım falan olayı bence tamamen denk gelme vesilesi yani o kişiye o ay iyi geliyor ya da denk geliyor

İnşallah canımmm bakalım deniyoruz her şeyi
Ya evet enzimler yükseltiyomuş aman dikkatli kullanın
Aaaa neden yapmadı ah kuşum senin işin zor valla ama dayancaksın napcan az kaldı sabret insan sıradan eylemleri bile özlüyor izlemem mi izlerken dalga geçmiştim, şimdi ben de selam verme ritüeline doğru gidiyorum

Yaaa bikaç gündür girememiştim çok mutlu oldum canım benim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbiim çok çok sevindim ya

Son düzenleme:

bilmiyorum kuzum ağrım var durum acil hemen yapılması gerekiyor dememe rağmen umursamadıı yani

16. haftamızdayız inşallah kuzum

ahahaahaaha çokkk iyi bir filmdi yaaa geçen gün tekrar izledik eşimle.

var mı öyle güzel film tavsiyen

evde sıkılıyorum neler yapsam acaba diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…