Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

aaaaaaa.... canım hayırlı olsun.... Nasıl kaçırdım ne zaman yaptın testi... bize attınmı önceki sayfalarda mı testin. kan verdinmi.. kaç çıktı.... çok sevindim.......:)))))çokkk kalpp...

Senin yumurtlama zamanın mı şuan,,, çörek otu kürünü yapmışmıydın..
Ben yumurtlama zamani mi bilmiyorum canim ara kanama yaşadım o ara kanama var diye dr klomen e başladı ilax bitti 3 gun sonra yani bugün kontrole cagirdi 11 ve 8 mm iki yumurta gördü pek güzel büyümemiş bi 15 mm olmasını beklerdim dedi cuma bi daha gel bakalım ne olacak dedi

Canım takviye alıp da git tekrar ben bu ay çörek otu kullanıyorum ya adetim 6 gün sürdü ve bugun 7.günü yada 8. günü inanılmaz bir akıntım var... böyle yoğun akıntım olduğunda ovülasyonda çok koyu çıkıyor.. İnşallah eşiminde spermleri biraz artmış olur... Bu arada kızlar D vit. almayı unutmayın. 3-4 günde ekmek üzerine 7-8 damla alın.. Hiç bi zararı yok... offf valla ne alacağımızı şaşırdık..Allah yardım etsin..

Ayyy harika bi koyyuluk 4-5 haftalık çizgiler :)) yüksek hcgler:)

Kaç aydır deniyorsunuz canim ? Birde yaş kaçti

Öyle düşünme canim benim. Evet zor bir süreç ama tekrar olacak diye bişey yok. İnşallah gönlündekini verir allah

Bal tarçın corek otu yiyorum gunde bi tatli kaşığı klomen kullandığım günden beri canim valla bilemedim kader kısmet galiba bu işler

Ileri hareket bence gayet iyi, hareket harekettir
Sende pco veya baska birsey var miydi?
Biz gitmedik daha bakalım ne diyecek ,yazarım
Ama eşim kendi gidecekmis bana da cogunu anlatmayabilir erkekler icinde zor bir durum sanirim,muayeneye bile gitmekten cekiniyorlar

Canım bence hem dış gebelik geçmişin olduğu in hem de araya baya zaman girdiği için önce çekil derim. Bir sorun varsa yok yere vakit kaybetmeye gerek yok bence için rahat eder öyle devam edersin bu sürede iyice düzene girer zaten. Yoksa aklında filmde bir şey mi var acaba diye kalacak denerken bile. İnşallah açıktır hemencecik olur ama ben olsam önce çektirirdim kendim de hemen çektirdim zatenn

bence de hareket harekettir
canım benim pko baya muallakta ya kimi doktora göre var kimine göre yok. kimi diyor hormonlar normal görünüm var. kimi diyor görünüme bakarım hormona bakmam.
ama en son hormon testlerim ocakta söyleydi :
lh:7.60
fsh:6,19
e2:110
prl:17
tsh:2.5

amh da 2.98 , pko da amh yüksekliğine de bakıp karar veriyolarlar benim yüksek değil. muamma yani.
işte en son rahim filmi çekildim. bakalım olmuyor bi yerlerde kaçak var ama çözemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…